Добре дошла, прекрасна Ивелина! Привет от ОКТОМВРИйската дружина!

  • 17 963
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 346
Привет мамета......след 2 месеца пребиваване на морския бряг сигурно сте ме забравили:)

Посрещтна ме хубавата новина: честито Бини ..да ти е жива и здрава малката принцеса

# 76
  • Мнения: 263
Честито, Бини! Прекрасни новини!!!   bouquet Дано се разходите скоро към нас, че да ви видим Simple Smile.
ММЗ са добре, бяха в Шумен, при баба, мисля вече трябва да са тук даже. Не са се местили в друг град. Ние също сме ок, много весело си изкарваме, играят си Камен и Стоян, единия предпочита да пее, другия да танцува. Днес кака ви Гея ми се похвали как Пресата казвал по тлефона, че е от ЦСКА Laughing. И нашия татко взе, че се амбицира, и след 15мин. и Стоян стана вече от ЦСКА-то, даже се похвалиха по телефона на дядо си - левскаря Wink. Бяхме в парка на пешеходна разходка днес, ама зор си беше малко. Имаше и други мами да помагат, добре, че бяха и те с нас.

# 77
  • Мнения: 700
ми тогаз...

Среща на мацки горещи...
... с много бира и ракийки... и кой каквото иска...

Петък 31 август, от 19:30 часа
...къде??? пицария Виктория на Цар Освободител (до Червило)
(това търпи корекции просто носталгия от бременнилските ни срещи)


Записали се:
1. Дринка
2. Гея
3. ®
4. Мишленце
5. Ло

# 78
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро народе... записвайте се за срещата. Днес ще се обадя да запазя маса. Ще изчакам до обяд за да видя за колко души ще е. Предлагам да се наместим вътре, на климатик и защитени от случаен летен дъжд. Не знам дали сега има маси от задната страна, защото отпред към булеварда е доста шувно.

# 79
  • Мнения: 1 930
Добро утро, мацки  bouquet
Ади, запазвай......ще се напиваме, значи....мммммм

# 80
  • София
  • Мнения: 4 578
ми тогаз...

Среща на мацки горещи...
... с много бира и ракийки... и кой каквото иска...

Петък 31 август, от 19:30 часа
...къде??? пицария Виктория на Цар Освободител (до Червило)
(това търпи корекции просто носталгия от бременнилските ни срещи)


Записали се:
1. Дринка
2. Гея
3. ®
4. Мишленце
5. Ло
6. Таня П.

# 81
  • Мнения: 1 930
Абе мацки, искате ли и татковците да вземем? Ще е по-интересно май, кво ша кажете? Аз моя не съм го питала, ама си пускам вече постиг  Mr. Green

# 82
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз моя не мога да го взема... някой трябва да гледа Пецата

# 83
  • Мнения: 1 209
Дринка, мани я таз хаймана Гея, то нейното е в Плевен и и е лесно...  Joy

Среща на мацки горещи...
... с много бира и ракийки... и кой каквото иска...

Петък 31 август, от 19:30 часа
...къде??? пицария Виктория на Цар Освободител (до Червило)
(това търпи корекции просто носталгия от бременнилските ни срещи)


Записали се:
1. Дринка
2. Гея
3. ®
4. Мишленце
5. Ло
6. Таня П.
7. Veri4

# 84
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз моя мога да го взема, той ще се съгласи на 100%, стига обаче да има и друго мъжко присъствие.

# 85
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ооо Р-ка ако Пепи е сам ще го хапнем за предястие...  Joy

Мацки аз нямам против да си водите мъжовете. Да не ме разберете грешно. Ако мислите че няма да им е скучно давайте. Само кажете до обяд за да знам колко места да резервирам... то не че няма да има ама за всеки случай.

# 86
  • Мнения: 2 282
Ех, че хубава новина ме посрещна! Честито, Бини, да е жива и здрава мома Ивелина! Много, много да ви радва, да се справяш леко с нарасналата работа, да ви е весело и спокойно!

Набързо за нас, че отдавна не съм се вясвала.

Еличка бърбори като за световно, чувства се най-добре навън, боса и гола. Стана и обичай, като излизаме на разходка, по някое време да започне да се съблича и да реве да и събуя обувките. И после ме гледат съжалително, че разхождам голо дете по улиците... ще взема да слагам дрехите и обувките върху количката, да знаят, че си имаме все пак Simple Smile Щъка боса навсякъде, където не видам стъкла. С памперса най-сетне сме на път да се справим. В къщи е лесно, но навън и на гости все още я държа с памперси. Тогава понякога казва, понякога - не. И спането е с памперс. Ама се чудя, не е ли по-добре да го махам едновременно навсякъде, а да ползвам неизползваните от едно време "напикавки"? Какво ще кажат успешно миналите по пътя?
Ходихме за втори път на палатка. Страхотна работа, единствения начин за ходене на море, който ни пасна досега. Е, може би евтино бунгало с кухня и баня на брега на морето също би било чудесно, но досега не сме уцелвали.

Катето ходи на зелен градски лагер, вземаха ги всеки ден и ги връщаха вечерта. Препоръчвам го на майките с по-големи деца, имайте ги предвид за догодина, правят ги във всички градове. Особено на тези, които не искат да се отделят за повече от ден от децата си. А сега е във Враца и хем ми липсва, хем ми е много спокойно.

Май стигнах и до себе си Simple Smile За смях на кокошките и голям мой позор (особено имайки предвид, че съм пишман каратека и йога) успях да си счупя кутрето на крака, влачейки си сънено краката из къщи. Голяма съм шматка... сега хем наболява, хем няма да мога да тренирам кой знае колко дълго. Да не говорим, че ходя из къщи обута (да не съм ритнела пак нещо), а иначе дори през зимата ходя боса. Карай да върви, не е нещо особено страшно. Напротив, напоследък се чувствам заредена с много енергия, дори и секса е повече, изобщо по-добре са нещата.

А, още нещо се сетих, имала съм била днеска имен ден. Та почерпете се за мое здраве, май ще имам нужда  Grinning


Не съм чела много назад, та ще ме простите, ако съм пропуснала нещо.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 11:41 от Сребърен облак

# 87
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
еййй верно бе... каква съм патка...  Rolling Eyes

  bouquet Аля честит имен ден! Много здраве, любов и щастие. Много спокойствие, никакви грижи и само положителни емоции!!!   bouquet

  bouquet Зори да ти е жив и здрав Алек! Да е палав и игрив ама най много да е здрав!   bouquet

  bouquet Гери и на теб да ти е жива и здрава госпожицата Александра! Да е нежна, сияйна и прекрасна като звездичка!    bouquet

  bouquet Честито и на останалите!
(ще ме прощавате че не е поименно ама нали съм руса, та не помня...)

Весел празник! Утре на патерица ще се почерпим за всички! (абе някой именник няма ли да се яви та да почерпи...)  newsm78

Предлагам Пепи и Форката да ги прекръстим на Сашовци!!!  Joy

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 13:13 от Drina

# 88
  • София
  • Мнения: 1 320
Ей, съвсем съм забравила и аз!

Честито на всички празнуващи днес!!!
Днес инашия дядо има празник, остарява с още една година!


Предлагам Пепи и Форката да ги прекръстим на Сашовци!!!  Joy


Ние сме в ремонт и икономическа криза  Crazy

# 89
  • Мнения: 1 930
Честито, честито, честито , на всичките именници, честито! Живи и здрави да сте всички!!!

Та кога е срещата, нали в петък вечер? Ади нещо ме пообърка. Кой ще е с мъж си?

Общи условия

Активация на акаунт