жена ми никога не е виновна...

  • 4 192
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78

чудна рецепта... и после да седна и да си култивирам хемороиди...

ако ви слушам, от утре ще трябва и пералнята да се науча да пускам...

 oops ся като се почне - ама как, ти не я ли пускаш, е на това сте мъжете.....

за ваше сведение пералнята е единственото нещо което не пускам, щото си е "нейна"!?! и да не я счупя... прахосмукачка, ютия, стирка, бойлер, миялна, готварска печка, пазатор, микровълнова... туй са все неща които знам как се включват, включвам ги, даже някои неща по-често от нея... тъй че аре леко в лево.....

# 16
  • Мнения: 4 916
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78



Правилно си разбрал.

П.С. какво е пазатор?

# 17
  • Мнения: 220
еееееееее, човек да не Збърка 1 буква в поста си... някъде запетайка да съм пропуснал  Mr. Green да има пропусната и запетайка...

ко ша прайм ся  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 492
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78

чудна рецепта... и после да седна и да си култивирам хемороиди...

ако ви слушам, от утре ще трябва и пералнята да се науча да пускам...

 oops ся като се почне - ама как, ти не я ли пускаш, е на това сте мъжете.....

Айде сега, не сме чак такива, каквито ни мислиш Simple Smile Но не ти пречи да стиснеш зъби и да си малко по-търпелив, докато се роди бебчето.
А, за цветето - единствено ще и доставиш радост.

# 19
  • Мнения: 127
Ама каде само си дошъл за съвет   Laughing   Тук всички жени ще ти кажат да со потраеш още малко, после да изтърпиш следродилната депресия, след това трябва да потърпиш заради детето..... и така от тук нататък голямо търпение те чака, ако не намериш друг вариант да се справиш с положението.  А ние жените все ще намерим за какво да ревем и нали разбираш, че винаги има причина за ревовете....било днес хормони, утре нерви, деца . Поговори с нея и и кажи че сега ногато се роди детето, ако мисли така да реве и дасе вайка няма кой да я чака, детето не се вълнува от тези неща. Я по сериозно малко, деца от деца не се раждат, големи хора готови за семейство а седнали да реват! Хайде леко раждане и живо и здраво бебе ! Ще мине!  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 336
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78

чудна рецепта... и после да седна и да си култивирам хемороиди...

ако ви слушам, от утре ще трябва и пералнята да се науча да пускам...

 oops ся като се почне - ама как, ти не я ли пускаш, е на това сте мъжете.....

за ваше сведение пералнята е единственото нещо което не пускам, щото си е "нейна"!?! и да не я счупя... прахосмукачка, ютия, стирка, бойлер, миялна, готварска печка, пазатор, микровълнова... туй са все неща които знам как се включват, включвам ги, даже някои неща по-често от нея... тъй че аре леко в лево.....
Ама ти си чудничък. Само малко разбиране и ще си почти идеален. Карай я по - спокойно. И за бебето да не забравяш да помагаш!   bouquet

# 21
  • Мнения: 263
При описаното от теб положение: ще стискаш зъби! Сега, като играят хормоните, и полза от разговори не се знае дали ще има! Стисни зъби, ако трябва взимай по някое валериан4е от време и дай подкрепа! Тя сега много се нуждае от теб! Сега преди самото раждане, а и след него ти трябва да си силен, защото това са много тежки моменти за една жена! И натоврването е отгормно (особено след раждането): физическо и психическо!
После, когато се поуспокои жената и кажи спокойно как ти действа плача и и как се чувстваш ти. поговорете, а може и да има резултат!
Друго: плача не винаги е изнудване! Има по-емоционални хора, които просто много лесно плачат! Те имат нужда от една мила дума, за да се успокоят! Не е толкова много или скъпо! Нищо няма да ти стане ако кажеш нещо от сорта: "Не плачи, обичам те, успокой се.." и я прегърнеш! Ще поплаче още малко и ще се успокои, а накрая ще знае, че може да разчита на теб!

# 22
  • Мнения: 2 336
При описаното от теб положение: ще стискаш зъби! Сега, като играят хормоните, и полза от разговори не се знае дали ще има! Стисни зъби, ако трябва взимай по някое валериан4е от време и дай подкрепа! Тя сега много се нуждае от теб! Сега преди самото раждане, а и след него ти трябва да си силен, защото това са много тежки моменти за една жена! И натоврването е отгормно (особено след раждането): физическо и психическо!
После, когато се поуспокои жената и кажи спокойно как ти действа плача и и как се чувстваш ти. поговорете, а може и да има резултат!
Друго: плача не винаги е изнудване! Има по-емоционални хора, които просто много лесно плачат! Те имат нужда от една мила дума, за да се успокоят! Не е толкова много или скъпо! Нищо няма да ти стане ако кажеш нещо от сорта: "Не плачи, обичам те, успокой се.." и я прегърнеш! Ще поплаче още малко и ще се успокои, а накрая ще знае, че може да разчита на теб!
smile3501

# 23
  • Мнения: 220
Цитат
Ама ти си чудничък. Само малко разбиране и ще си почти идеален. Карай я по - спокойно. И за бебето да не забравяш да помагаш!
Код:

мерси, мерси... вече се чувствам оценен  newsm44

# 24
  • Мнения: 2 336
Цитат
Ама ти си чудничък. Само малко разбиране и ще си почти идеален. Карай я по - спокойно. И за бебето да не забравяш да помагаш!
Код:

мерси, мерси... вече се чувствам оценен  newsm44


ще видиш след време как ще те хвали жената ти във форума.

# 25
  • София
  • Мнения: 622
Разбирам те и на мъжа ми не беше лесно покрай моята бременност, а и по-нататък  newsm78 , но нещата се уталожват. Прояви търпение- ще ти се върне като имаш криза на средната възраст и ревеш на жена ти колко си стар и за нищо не ставаш- всеки си има моменти на неадекватност и излишен драматизъм. По-отгоре гледай нещата и леко раждане на жена ти... и на теб   bouquet

# 26
  • Мнения: 4 916
еееееееее, човек да не Збърка 1 буква в поста си... някъде запетайка да съм пропуснал  Mr. Green да има пропусната и запетайка...

ко ша прайм ся  newsm78

грешно си ме разбрал.

# 27
  • Мнения: 217
Бъди съпричастен!
Реви и ти! Бъди истинско дърво в този момент (плачеща върба имам предвид, да не се засегнеш сега.... и да ревнеш)  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 280
Трябва да се оглеждам да не вземе и моя да почне да се оплаква от мен във форума, че и мен ме избива от време на време  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 473
Не обръщай чак толкова внимание на тези мелодрами. И аз си мислех, че ще умра при раждането, ама на оцелях. И аз доста плачех, ама скришом от мъжа ми, пред него стисках зъби и се държах мило и любезно, защото съзнавах, че лошото ми настроение само ще влоши нещата. Много е тежко положението на бременната, така че имай търпение, ще се оправят нещата. А пък за това, че все е права, характер такава си е жената. Не очаквай да си признае, че греши и не очаквай извинение от нея, щом не може да се извини. Приемай я такава каквато е, да не мислиш че другите сме по-хубави? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт