На какво се дължи тази цигания?

  • 2 155
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426

и не мога да разбера какво удоволствие им прави на някой да почиват там в тай лудница и цигания

Питах 2ма чужденци, почивали там това лято, дали биха отишли пак. Отговорът - ДА, много им харесвало. Те пък не разбират  защо не икам да стъпвам по нашето черноморие Wink Чудим си се взаимно - тях ги кефи лудницата, мен -не.

кой каквото си търси намира

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Обичах Слънчев бряг по времето, когато ги имаше вили "Юг" на края, конната база в гората и се строеше дискотека "Камелия". Горе, до ресторанта на хълма се ходеше с кола, защото пътят беше тъмен, пуст и страшен. Св. Влас беше на километри пустош от Слънчев бряг.
По едно време беше заприличало на един лъскав парвенюшки Китен. Покрайнините му заприличаха на Обеля през осемдесетте. През последните години е още по-зле. Нямам с какво да го сравня.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
Само да допълня, че вероятно имам твърде високи изисквания: аз вече и Албена не харесвам.

Лио, good to see you around. Wink

# 18
  • Мнения: 1 426
циганията е повсеместна, не е само на морето Sick

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
еми и миналата година си беше същото Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 3 857
А, на Златните не е като на Слънчев бряг,то Слънчев бряг равен няма.

Права си, но мен повече ме боли за Златните, понеже помня какво беше... за Слънчев бряг нямам сантиментални спомени и ми е все едно, обаче Златните, ех...

Имах възможността да посетя и двете места и  на двете е ужасна мърсотия и цигания.За Слънчев бряг бях транзит и нямам много конкретни впечатления,но три вечери имах възможността да се "разходя" на Златните и надявам се повече никога да не стъпя там!
На една карта с мъжа ми драскаме и на юг от Варна всичко е зачертано, на север останаха Слънчев ден и Албена,но като цяло морето не е това,което беше дори преди една година и продължава да се строи,да се строи,строи....
А хотелите се пълнят от бедни западноевропейци.На Златните даже бях впечатлена от това колко бедни изглеждат туристите, които почиват там,а в същото време лъскави хотели,пред тях лъскави автомобили,дрехи от най-евтината част на Капълъчарши,менте часовници,менте чанти,менте дънки и куп други боклуци и отвсякъде миризма на скара! 

# 21
  • Мнения: 6 958
циганията е повсеместна, не е само на морето Sick

 Mr. Green

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ясно, разбирам, бях решила, че повредата е в моя ТВ, но по мнения виждам, че съм останала с точното впечатление, макар и транзит.

а ми се струваше, че много го хвалят Сл. бряг (не тук специално), по принцип

Общи условия

Активация на акаунт