притеснения преди годеж/сватба

  • 4 553
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Със съпругът ми бяхме гаджета шест години преди да се оженим. През всичкото това време той непрекъснато повтаряше, че не иска да се жени, защото след сватбата всичко се променяло. Искаше да си живеем без брак. И аз естествено бях свикнала с тази мисъл. Много ме изненада, когато ми предложи брак. Приех веднага, след което той беше като ударен с мокър парцал, защото е бил почти 100%, че ще му откажа. Много дълго време  ме преследваше мисълта, че съм направила грешка. В деня на сватбата, преди церемонията в гражданското, исках да избягам, но ми стана мъчно за родителите ми и близо 90-те гости. Е, женени сме вече 4 години Grinning.

# 16
  • Мнения: 27
С мъжа ми бяхме заедно от 6 години (бяхме на 18 когато почна връзката ни).Някак още от самото начало знаехме, че ще се оженим, без да се уточняваме. И една вечер-разхождайки кучето му викам: "Ти обичаш ли ме?", той: "ми как да не те обичам", аз:"ами айде тогава да се оженим, че много ми се облича голяма бяла рокля", че като му шурна една кръв от носа, умряхме от смях rotfImao rotfImbo. След едим месец дойде официално да ме иска с родителите си - пръстен, пита. След една година се оженихме. След още една година (миналото лято), пак аз го попитах какво мисли за дете. Отговори ми: "бе то аз що да мисля, то ти вече си го измислила". И така вече от 4 месеца си гушкаме Дарето  newsm32.
Поуката: Не го мисли чак толкова, това са най-хубавите моменти, наслаждавай им се, естествено е да ти е притеснено, който ти твърди обратното - лъже. Но не си изтървай късмета и помни, че на 90 % от неомъжените жени просто е нямало кой да им предложи  newsm62.

Общи условия

Активация на акаунт