Вечната история

  • 12 354
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не бих легнала с мъж на приятелка, ако ще не просто да ми се прави секс, ами да съм влюбена, та сърцето да ми се къса. Като ти се ходи по чуждо - свободни мъже бол. Ти точно този ли намери ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 761
Що не кажеш на мъжа си какво искаш от него?Може да се окаже дори по-добър от чуждия мъж.(Това от собствен опит го казвам).

# 32
  • Мнения: 87
Аз не съм от хората, които биха го направили, но и не те осъждам. В сивото ежедневие и проблемите в работата и с децата ни вкарва в омагьосан кръг. Всеки има нужда от позитивни емоции. Не познавам съпруга ти, но не е изключено и той да си създава подобни емоции, мъжете го правят по-често от жените. Това не означава край на връзката ви, щом всичко друго е наред. Не страдай от предръзсъдъци като мен baby_neutral

# 33
  • Мнения: 456
Всичко е много много индивидуално. Хората са по природа полигамни, а това дали би било краят зависи от психиката на човек и от това как приема една подобна стъпка. Според мен човек трябва да чуе себе си и да прецени дали би могъл да бъде в мир със себе си след това.. Ако да, разбира се, че би било добре да преживее моменти, които биха му донесли удоволствие (не става дума само за сексуално такова)  - пропускането на такива моменти не носи особено удовлетворение мисля. Няма по нормално от това.

Това не е ужасно тежко престъпление или фатален грях едва ли не. Природа. Това е.
Все пак ако това би донесло чувство на вина или самоизяждане след това, или куп други сложни ситуации и проблеми, ... аз бих се замислила. Късмет ти желая!! Simple Smile Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 849
Ако търсиш освежаване,недей с мъж на приятелка ,грозно е .

# 35
  • Мнения: 138
Май подкрепям повечето момичета - недей с мъжа на приятелката ти - подло!!! С моята мила половинка (мъж ми де), още от самото начало имаме уговорка по този въпрос!!! Аз съм моногамна и ако ми се прииска нещо странично, то значи в настоящата ми връзка вече нищо не е останало... Мъж ми има пълен картбланш да прави каквото поиска стига да знам (все пак да контролирам нещата  Twisted Evil) и да не ми донесе нещо (я бебе, я болест някоя)... За веднъж дваж с някоя по-засукана мацка от мен ще му го простя без да ми мигне окото!!! НООО - почне ли се: трета среща, кафенце, вечеря и емоционално отразяване на това в нашата връзка - да го нямааа... Та така - зависи от вас дали ще се разпадне брака ви... Пък и има едни момчета дето се викат по телефона, на хотелче... и няма обидени и знаещи и най-вече НАРАНЕНИ!!! УСПЕХ!

# 36
  • Мнения: 123
Дали с мъжа на приятелката ти или с някой друг за мен няма никакво значение във всички случай се нарича ИЗНЕВЯРА.Може някой тук да ме упрекнат,че имам остарели схващания,но аз така мисля.
Искам да попитам авторката знае ли какви последствия може да има за нейното семейство една такава постъпка???
Защото аз знам.Израснах като дете на разведени родители.Дете чийто баща се чудил къде да се "поосвежи".Мога да ти кажа честно не е приятно.
Надявам се преди да направиш каквото и да е хубаво да си помислиш

# 37
  • Мнения: 636
Oсвежавай си връзката където и , скойто поискаш, но не и със съпруга на приятелката си.
Нямаш ли угризения newsm78

# 38
  • Мнения: 141
Това е вечната история.
Съпругът ми е мил и почтен човек.Изкарва доста добри пари и се грижи за нас.
Любовта ни е много стара и както се казва, трябва бая духане, докато се разгори.
По тази причина, може би, си паднах по съпруга на моя приятелка.
И с него се познаваме отдавна, досега не го възприемах като сексуален обект,но ето че, сега ме подлудява.
Показах му, че го желая,  и той ми отговори със същото.
Може ли сексът за една нощ да освежи връзката, или това е краят и?
когато го нарани6,ще се по4увства6 ли освежена?ами ако стане6 противна сама на себе си,гледаики по4тенния си мъж и знаеики какво си направила?ако смята6,4е може6 да носи6 вината за това,даваи-освежи се

# 39
  • Мнения: 1 669
Къде обаче е Рижа...

Какво мисли тя на този етап... Sad

# 40
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
И аз това се чудя?Какво ли е станало? newsm78
Колкото до "Гост 1"-явно не си достатъчно освободена,щом пишеш анонимно. PeaceКолкото до това,че ще стана грозна и увиснала-дай Боже да не идва никога момента,в който ще съм толкова скучна,празна и незначима,че ще разчитам само на външния си вид и само той ще има значение за противоположния пол.Да ти е хрумвало някога,че на някой може да му е приятно например да разговаря с теб,да слушате музика,гледате филми,почивате заедно и ред други занимания различни от това да разглеждате телата си или да правите секс?
Не казвам,че съм "застрахована" от трета страна,но съвети от рода "Давай,защото като станеш на 60 ще е късно" ми звучат меко казано идиотски  TiredТова което си направила е адски подло,първо заради мъжа ти,после заради приятелка ти,но най-гадното от цялата ситуация е,че сякаш се гордееш с постъпката си.Сега ако кажеш,че сти си наели и апартамент,в който да си водете "освежителите" или,че имате споразумение те да не са общи познати направо ще падна  ooooh!

# 41
Някои хора като ги задруса здраво хормона и притеснението, че вече за нищо не стават и всички задръжки им падат, други могат да се контролират.

Да си пожелаем тези, които се контролират да са повече  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 312
Ти пък не можа ли да се освежиш с някой млад ерген, ами точно със съпруга на приятелката?! Цяло чудо ще е, ако не стане скандал.

Анджък!

# 43
  • София
  • Мнения: 399
Щом е мъж на приятелката ти,ти е подръка и не мисля,че ако го направите,ще бъде само за една нощ- после ще има пак и пак и пак,докато ви хванат,защото и вие сте им подръка,а и комшиите не спят.Помисли и върху това,ако нямаш други угризения.Ако имаш стратегия и си готова да поемеш риска за след това,значи излишно се консултираш с нас.Изборът е твой.

# 44
  • Мнения: 141
Това е вечната история.
Съпругът ми е мил и почтен човек.Изкарва доста добри пари и се грижи за нас.
Любовта ни е много стара и както се казва, трябва бая духане, докато се разгори.
По тази причина, може би, си паднах по съпруга на моя приятелка.
И с него се познаваме отдавна, досега не го възприемах като сексуален обект,но ето че, сега ме подлудява.
Показах му, че го желая,  и той ми отговори със същото.
Може ли сексът за една нощ да освежи връзката, или това е краят и?
безмислено е ве4е да отговаряме на този ?Рижа така или ина4е не се вклю4и пове4е.но "ве4ната и история "още веднъж ми доказва колко "силно" е приятелството между жените-що ли еи така за разнообразие да не вземем да преспим с мъжа на приятелката си,хем няма да си даваме много зор да търсим-тои ни е под ръка.много важно тя как ще се 4увства-даже може и съвети да и даваме,когато доиде с разбито сърце при нас-та нали сме приятели

Общи условия

Активация на акаунт