Давате ли "екзотични" пюрета?

  • 1 748
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
Давала съм само пюре от манго от 8 месец.

# 16
  • Мнения: 27 524
Тия екзотичните плодови пюрета трябва ли да се забавят при алергенно предразположени деца или в преработено състояние не са "опасни"?

Не, не трябва да се отлагат, не са опасни, важи и за мъхести и горски  Peace
Но все пак зависи - ако алергията е вероятност - няма проблем, ако има тежка такава - по-добре превантивно да се отложат.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Магно и авокадо съм давала само.
Екзотични меса не....просто не са ми попадали под ръка Crazy

# 18
  • Мнения: 2 616
Тия екзотичните плодови пюрета трябва ли да се забавят при алергенно предразположени деца или в преработено състояние не са "опасни"?

Не, не трябва да се отлагат, не са опасни, важи и за мъхести и горски  Peace
Но все пак зависи - ако алергията е вероятност - няма проблем, ако има тежка такава - по-добре превантивно да се отложат.

По-скоро е вероятност  Heart Eyes
Чудесно, така ще имаме по-голямо разнообразие от пюренца

# 19
  • София
  • Мнения: 2 298
В сурово състояние давах много авокадо - 2-3 пъти седмично (и сега бих давала, но не го иска), манго - също често, маракуя понякога, папая също. Давала съм и от пюретата с манго на Семпер.

# 20
  • Мнения: 1 986
Магно и авокадо съм давала само.
Екзотични меса не....просто не са ми попадали под ръка Crazy

 Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 891
Да,давала съм.
Но за меса нещо не се сещам newsm78Ако се брои дивечът-давах след годинка и половина.

Конско, например. На Шош му донесоха от Италия подарък за 6 месеца и там се води деликатес! Mr. Green

И на мен ми го донесоха от Италия.Дахох и преди месец някъде ама не и хареса.Пък си е хубаво пюрето,имам още едно по нататък пак ще дам.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 973
Давала съм манго.

# 23
  • Мнения: 1 049
Ние обожаваме манго, авокадо, папая, маракуя, ананас и всякакви такива... Добре, че ги има готови в бурканчета на Хип, че ако трябваше аз да ги намирам по всяко време щеше да е трудничко...
Относно месата предпочитам "нормалните", само че без свинското. Конско не бих дала, какъвто и деликатес да е...  то и щрауса уж е голям деликатес, но е страшно безвкусен поне за мен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт