ДиЕта с ориЗ,пИлЕ и ЯбълКи-ЧасТ 2

  • 21 186
  • 239
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Дианка welcomeЩом си решила добре дошла при нас!
Много се радвам,че имаме ново попълнение!Кажи нещо повече-колко кг искаш да свалиш?

# 16
  • Мнения: 259
В предната тема писах,че съм 59кг.,но сега кантара показва 60 Mr. Green Искам да сваля 5-6 кг,но и да ги задържа този път.Висока съм 160.По принцип не спортувам,но се движа много покрай малката.Хайде допосле,че малката се събуди.

# 17
  • Мнения: 1 152
Такааа... Още не мога да се нарадвам на прекрасната темичка! Кисче, златна си, да знаеш  Hug.
Радвам се, че има и нови момичета и много се надявам групата да стане по-голяма. А ние с Мейпълче ще даваме кураж с първите резултати  newsm10.

Ню, ако ти е много безвкусен оризът (а той наистина си е такъв Sick) можеш да му сложиш някаква подправчица, но сол не е желателно. Аз първия път като правих диетата (ама не я завърших), последния ден си сложих малко соев сос в ориза, макар и той да съдържа сол.Ако чак пък толкова не можеш- сложи му малко. В крайна сметка е важно диетата да не се превръща в мъчение, защото така рискуваме да не я докараме до край! Но...красотата иска жертви-няма как! Каквото и да решиш, ние сме с теб! Вярвай, че ще успееш и ще се получи Hug!

Еспи, последните дни ще се наплодуваш, но преди това Мейпълче ти е обяснила, че идеята е диетата да е моно. Издържа се, повярвай ми. Най-труден е вторият ден- поне за мен беше, но минеш ли го newsm44.

Миранди, Дейзичка, благодаря ви за подкрепата. Друго си е като има някой до теб  newsm20

Мейпълче Hug, ако знаеш колко се радвам, че пребори оризовите дни  smile3501! Дано  рибно-пилешките минат по-леко. Мятах праскови, ама с тия килца дето съм ги свалила и силата ми си отишла бе (хи-хи-хи). Метнах и ги докарах до нашия хладилник само- да седят там и да чакат като им дойде времето.
Аз днес съм на парче хек останало от вчера и на 4 рачешки рулца. Мисля до довечера да хапна още 5-6 от тях. За утре съм си взела бяла риба. Ама още не съм решила как да я приготвя  cook. И аз се замислих дали единият ден да не съм на пиле, ама реших, че като съм почнала с рибата ще я карам така. Ти измисли ли каква рибка ще хапваш? Или ще редуваш риба-пиле?
Мейпълче, предполагам, че сега си на сутришно кафенце (без бонбонкитеее)- ПРИЯТНО КАФЕНЦЕ  kaffeetrmker_2 и успешен ден ти желая  babydust7.

Засега е това от мен, милички! Отивам малко да почета, че ми възложиха пак задачки-закачки  newsm78
Ще хвърлям по едно оченце и тук и ако има нещо, ще пиша пак!
  love001  love001  love001

П.С. Сега виждам, че имало още включвания  Heart Eyes. Мейпълче, какви са тия бури? Да не си на северозапад, край океана?

Дианка, добре дошла при нас! Не се кахъри за колата. Аз въпреки диетата всяка сутрин си пиех 3 в 1 и пак свалих. Иначе май вече казах, че като ми се прииска нещо сладичко, си пийвам кола-лайт.

До после и от мен   bouquet

# 18
  • Мнения: 295
Дуденце,до океана,а ..че да хвана прасковата!Не , не съм близо до океана,но времето при нас е лошо тези дни...проливен дъжд с вятър... Wear Umbrella
До после! Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 295
В предната тема писах,че съм 59кг.,но сега кантара показва 60 Mr. Green Искам да сваля 5-6 кг,но и да ги задържа този път.Висока съм 160.По принцип не спортувам,но се движа много покрай малката.Хайде допосле,че малката се събуди.
Извинявайдиана7102,но съм пропуснала да прочета в предната тема писаното... newsm78

# 20
  • Мнения: 1 152
Хи-хи-хи... Мятало Дуде прасковки.
                  Мятало Дуде прасковки.
                  Мятало и наричало-
                  Мейпълче хващай, миличко.  dazzler1
Виж какъв кавър на народната песен "Мятало Ленче ябълка"  му измислих newsm47. Ииии...направо само един музикален продуцент ми трябва. Пък и като заслабна още  #Crazy #Crazy #Crazy. Само дано бюста не спада, че  #Cussing out Joy Joy Joy

То... на Американскио континент е така  Wear Umbrella  Nature Partly Sunny Айде, дано се оправи временцето, че да правите разходки с твоето терминаторче  1swing.

 Hug

# 21
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен Hug
Продължавам да чета темата ,но все още не съм започнала с диетата.
Успех на всички  Peace

# 22
  • Мнения: 295
Малее,скрит таланат сме имали в групичката...
Дано не спадне бюста,ама си мисля че няма да ни се размине!Ти с нещо мажеш ли се,не специално за бюста,а въобще?Аз още не се мажа с нищо,но мисля да започна с някакви мазила,незнам.. Thinking
Дано се оправи пустото време..днес разходки няма да има ,даже и да спре дъжда то всичко е мокро.Но поне за weekend-а да се оправи..тук съм и ще пиша пак по-късно  Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 1 152
Охо-хооо... какви скрити дарби имам още аз  newsm68 newsm47. Ама не може всичко наведнъж да ви разкривам  Joy.

Мейпълче, засега и аз не се мажа с нищо. В другата темичка, на плодчетата, Миранди и Сисинче ползват продуктите на Дева. Навих се и аз да си ги взема, ама нещо не ми допаднаха като аромат. Пък аз много държа на това. Не знам дали е до вкус, ама хич не ми харесаха. Знам че Dove и Nivea имат стягащи лосиони и мисля да си взема нещо, но вероятно ще е другата седмица. Ползвала съм преди продукти и на двете марки и ми харесват. Повече Dove, но и Nivea не са лоши. Ще трябва да попроуча нещата и да си взема нещо. Може пък и нещо ново да опитам. Иначе си имам една масажна ръкавичка и като се къпя правя масаж, но с душ-гел , а доскоро ползвах ексфолиант за тяло с орехи и захар ( на Avon), който много ми харесваше, но за съжаление вече не го предлагат като продукт. Аз съм капризна на козметика и предпочитам по-скъпи, но качествени неща. Е, то има и добри продукти, които не са толкова скъпи де newsm78. Предполагам, че при вас поне качеството е на ниво и ще можеш да си намериш нещо подходящо. 4470
Иначе аз си имам едни гадни стрии по корема от раждането  Weary. Тогава с какво ли не се мазах и какви ли не козметики купувах- пак се появиха гадините. Свикнах отдавна с мисълта, че ще съм си все с цял бански smile3511, ама няма начин. Абе мъжовете по плажа губят- не аз  smile3533 smile3532. Иначе по краката нямам стрии. Целулит имам, но странно, че въпреки килограмите ми, не е така силно изразен. Затова масажирам редовно, че да разкарвам гадните мастни депа, колкото и да са малко още.

 Hug

# 24
  • Мнения: 295
Дуденце,и аз четох за Девата,че момичетата са доволни,но..аз тук нямам Дева.Незнам и аз ще трябва да си взема нещо..Аз от тоал.млека и от лосионите на Dove i Nivea също съм доволна.даже и в момента ползвам на Dove.
Има наистина най-различни на пазара,ама знам ли кое ще ми хареса и на мен.Да го взема и да седи в къщи не ми се ще...
Аз пък стрии нямам Слава Богу,но за сметка на това целулитче имам,не мога да се оплача от липса.И аз уж търкам тук с една ръкавица и масажен диск имам,ама трябва и някакво средство да си закупя.
 Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 152
Мдааа... то едно ли е да го мислиш? Диети, масажи... всичко в името на красотата и доброто самочувствие  4470!

Какво се оказа, че аз нещо му изгубих края- само двете с теб ли продължаваме, Мейпълче? Има ли момичета, които ще започват диетката?
Мейпълче, на теб вторник плодов ден ли ти се пада? Защото се оказа, че тогава е благоприятно и за лунуване.

Кисчето, да свирнеш като наближи, че да не отървем възможността да свалим още половин килце  newsm78. От 13.30 във вторник до 13.30 в сряда ли е лунуването? Аз гледах някаква таблица и това ми е влязло в главата. Само на течности ли трябва да сме тогава или може и плодове? А на какви течности? Може ли айранче или само фрешчета и натурални сокове? Питам, че както казах преди, хич ме няма кога се облещи луната. Все слънцето викам аз "Ела изгрееейййй..."   Nature Sun With Face Че да знам, че още един ден ще отмине от диетката  Mr. Green.

До после, сладурки  Hug

# 26
  • Мнения: 155
Мейпълче,Дуденце,здравейте!Ама каква красива темичка си имате самоооо,направо сте за завиждане! smile3503!Браво на Кисчето!Бравооооо!Браво и на вас двенките,ма май ще увеличите отборчето Grinning Айде,че ви чакаме да плодувате с нас поне 3 дни smile3503 .Аз и днес съм на праскови основно и маалко зеленчук и да ви кажа определено ми е по-лесно и от ориза,а да не говорим за пилето.Дано при вас да протича по-добре!Айде време не остана,плодовете ви чакат.
Дуденце - браво,мила за свалените кг,ми това е супер постижение!!!Ще успееш и още ако продължваш така!
Стискам палци и на двечките за добри и стабилни резултати newsm51

# 27
  • Мнения: 295
Дуденце,да вторник трябва да ми е плодов.Днес,(петък),събота,неделя и понеделник съм на риба или пиле,после плодови 4 дни ,после млечни 4.
Аз мога и да се понапъна за едно лунуване..никога не съм правила до сега,а пък и то ще са едни сметки с тези часове,но с ваша помощ ще се оправя... newsm10.
Аиричка ,здравей мила.Радвам се ,че се чувстваш добре с плодчетата.Продължавай,ние сме с теб! Hug

# 28
  • Мнения: 1 152
Хе-хе-хе, Мейпълче, май взехме да се "сблъскваме" и в други темички  Laughing. Ама колко ми е хубаво да знаеееш  Hug Hug Hug

Пък за лунуването- няма проблем. Ще направим изчисленията, за да можеш и ти да лунуваш!

Айричка, очаквай скоро включване от нас и в темата на плодчетата  Hug!

Цун Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 295
Дуденце,така е...току-що те засякох ,и в Дом и семейство,за срещата с половинката.Супер! И на мен ми е много ,много приятно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт