много глупав проблем

  • 3 584
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Закачалки нямате ли!?

# 16
  • Кърджали
  • Мнения: 30
Аз пък си купих от Метро една стойка за окачване на дрехи.Имам много закачалки и всичко огладено го слагам на стойката, даже и дрехите ,които сме носили през деня но още не са за пране ги окачваме там .

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
И в даден момент на това някъде има 2-3 панталона и няколко тениски, които не са за пране.  #Cussing out
Този проблем съм го решила лесно. Като тръгна да зареждам пералнята, обирам всичко от стола. Щом е обличано, значи е за пране Crossing Arms Носени дрехи в дрешника не прибирам никога Naughty

# 18
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И в даден момент на това някъде има 2-3 панталона и няколко тениски, които не са за пране.  #Cussing out
Този проблем съм го решила лесно. Като тръгна да зареждам пералнята, обирам всичко от стола. Щом е обличано, значи е за пране Crossing Arms Носени дрехи в дрешника не прибирам никога Naughty
И аз - вземам легена и минавам през апартамента - обличано, необличано - щом е извън гардероба, хайде в пералнята. Гладя повече, но и без това ми е тъпо само да гледам ТВ, без да правя нищо.

# 19
# 20
  • Мнения: 690

Ей, страхотно!  PeaceКато се прибера почвам да тренирам и ще се отчета колко точно тренировки изисква  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 8 283
За да си реша проблема с мъжа да не облича смачкани блузи, след като изгладя не ги сгъвам а слагам на закачалки

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз също слагам всички блузи и ризи,които лесно се мачкат на закачалки и нямам проблеми с това. Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ако нещо няма да го закачам на закачалка,въобще не го гладя.

# 24
  • Мнения: 76
Аз затова не гладя, на който му е измачкано си глади сам  Whistling

# 25
  • Мнения: 474
Всички дрехи, които изискват гладене, закачам висящи на закачалки в гардероба. Направих си гардероб с 2 метра релса за закачалки и няма проблем. И тениски и разни мои потници и т.н.- всичко е закачено. Това да гладя, да сгъвам, да дипля едно върху друго и мъж ми като реши, че ще облича това дето е най-отдолу естествено разбишква всичко... Stop Този период вече го минах.
Купи си повече закачалки и  Party

# 26
  • Мнения: X
Мисля,...........че си избрала много правилно заглавие за темата.

# 27
  • Мнения: 750

Ей, страхотно!  PeaceКато се прибера почвам да тренирам и ще се отчета колко точно тренировки изисква  Joy
Ами...колко...?
Дъщеря ми е на седем години и само два пъти го гледа това и от првият път сгъна тениската така....И все така си ги сгъва!
4ак пък много тренировки за това..... newsm78
Сложно ли е,какво? Whistling
По темата-вси4ко на зака4алки и няма грижи! Peace

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

Ей, страхотно!  PeaceКато се прибера почвам да тренирам и ще се отчета колко точно тренировки изисква  Joy
Ами...колко...?
Дъщеря ми е на седем години и само два пъти го гледа това и от првият път сгъна тениската така....И все така си ги сгъва!
4ак пък много тренировки за това..... newsm78
Сложно ли е,какво? Whistling
По темата-вси4ко на зака4алки и няма грижи! Peace

Леле, моето дете на 4 години снощи ми показа точно такова сгъване. И то като че ли е най-естествено и обикновено нещо. Не знам кой я е учил, но се справи доста професионално. За разлика от мен  newsm78

Малко ме досрамя даже.

# 29
  • Мнения: 3 880
Не иска много тренировки, веднъж като го направиш и схващаш как става номера, само че такова сгъване не се отразява добре на изгладената тениска...отгоре фасонът е добър, но из вътре има гънки колкото искаш.

Ягодка, смени си техниката на сгъване, явно там е проблема. Или купи повечко закачалки и слагаш всички мачкащи се неща да висят.
И аз гладя всичко наведнъж, не мога на всяко обличане да се занимавам и с ютии, дъски за гладене и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт