Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 11 869
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
днес-пилешка супа, кьопоолу,печени тиквички

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 830
За обяд правих пълнени пиперки с кайма и ориз  и едно сосче спретнах към тях,салата от домати,за десерт нектарини.За довечера се чудя още newsm78

# 17
  • Мнения: 272
Снощи - шницелчета и картофена тортиля + шопска салата, за десерт диня
Днес -  тиквички с много джоднен и салата от кус-кус, патладжани и печени чушки, за десерт - сладкиша с грис на р_baeva
Утре- Пиле с картофи, за десерт пъпеш

# 18
  • Мнения: 1 564
Супа топчета,пилешки пържоли  на скара и за десерт диня. bowuu

# 19
  • Мнения: 2 126
Тази вечер сме на гости  Peace
Много се чудя на такива публикации Thinking Аз ли не разбирам идеята на темата newsm78

Иначе по темата - вчера лучена яхния със кюфтета вътре и салатка,десерт -дина,грозде.
Днес - ще пържа патладжани и ще ги сервирам с доматен сос (любимата манджа на мъжо),салата от домати и краставици Peace

# 20
  • Мнения: 14 491
вчера - пиле беарнез и кьопоолу, за десерт праскови
днес мусака с кайма, картофи и патладжан

# 21
За вечеря миш-маш, и пържена риба
за утре запечен във фурната ориз със зеленчуци и таратор

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Днес ще е една огрооомна овчарска салата за вечеря.

# 23
  • Мнения: 1 314
От днес съм на режимно хранене, но все пак птрябва да готвя и за другите, затова пак се разписвам тук:
Мусака с кайма и картофи, таратор и  за десерт-плодове-имаме в изобилие и то домашни-грозде, ябълки, пъпеш!

# 24
  • Мнения: 444
закуска и обяд - принцеси с кайма !!!
Вечеря - печено пиле със зеленчуци в плик и таратор , десерт круши и праскови

# 25
  • Мнения: 1 568
В къщи само традиционна кухня се яде и много ме затрудняват! То не може все боб и картофи,въобще не си падат по-по завъртяни неща! Малко съм им бясна! Така менюто се стеснява доста и ме затрудняват!!!
Днес сме на супа от пилешки дреболии-мъжо такова купил,на обяд им пекох кебапчета с доматена салата!
Довечера...се чудя,май ще са на принцеси със кашкавал ,защото аз съм на работа  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 35 966
Пълнени чушки и таратор

# 27
  • под тепетата
  • Мнения: 9 314
Пъпеш, запечени на грил тигана кренвирши, салата,задушени картофи, ако не ме мързи ще има и таратор.

# 28
  • Мнения: 3 416
В къщи само традиционна кухня се яде и много ме затрудняват! То не може все боб и картофи,въобще не си падат по-по завъртяни неща! Малко съм им бясна! Така менюто се стеснява доста и ме затрудняват!!!
Днес сме на супа от пилешки дреболии-мъжо такова купил,на обяд им пекох кебапчета с доматена салата!
Довечера...се чудя,май ще са на принцеси със кашкавал ,защото аз съм на работа  ooooh!

и аз съм в такава чуденка,то се ядат само 5 манджи общо...и мене ми  писна и  се чудя какво       да готвя,че аз ги обичам по-завъртяни.

# 29
  • Мнения: 1 568
В къщи само традиционна кухня се яде и много ме затрудняват! То не може все боб и картофи,въобще не си падат по-по завъртяни неща! Малко съм им бясна! Така менюто се стеснява доста и ме затрудняват!!!
Днес сме на супа от пилешки дреболии-мъжо такова купил,на обяд им пекох кебапчета с доматена салата!
Довечера...се чудя,май ще са на принцеси със кашкавал ,защото аз съм на работа  ooooh!

и аз съм в такава чуденка,то се ядат само 5 манджи общо...и мене ми  писна и  се чудя какво       да готвя,че аз ги обичам по-завъртяни.



Да бе! Някои ще кажат:тия пък! Да ама не!
Снощи минах през една позната,сложила парченца сирене във фолио с масалце и хайде във фурната,пече,отварят и ядат,аз ако сервирам такова на моя-ще ме гледа като извънземно!
ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт