дете с диабет

  • 50 844
  • 408
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 743
Момичета, вашите деца получиха ли от фирма "Марвена" покана да участват в конкурс за детска рисунка на тема "Моята любима рисунка"

Ние нищо не сме получавали Confused

# 31
  • Мнения: 120
Грешка - темата е "Моята любима рецепта"

# 32
  • Мнения: 3 743
Грешка - темата е "Моята любима рецепта"
Laughing да я нарисуват или да изпратят рецептата Wink

# 33
  • Мнения: 120
Аз така ине се обадих в "Марвена" да ги питам откъде имат адреса и името на сина ми. Конкурса е международен . Идеята е да се направи книга с готварски рецепти, които са реални и илюбими на децата с диабет. Като рисунките на децата ще са илюстрации към книгата с рецепти. Единственото място , където съм оставяла адреса си е Националната асоциация на децата с диабет. На срещата следващата събота ще питам дали са го давали на "Марвена"

# 34
  • Мнения: 120
Трябва да се изпрати рецептата и рисунката като илюстрация към нея. Моят син обича да рисува и е решил да нарисува как двамата правим любимите му банички.

# 35
  • Мнения: 417
Ние получихме и специално блокче с пастели. Адресът мислих, че го имат защото сме купили глюкомер и ленти от тях. До кога е срока за рисунките?

# 36
  • Мнения: 120
И ние получихме материали за рисуване - блокче и пастели. Не знам какъв е крайния срок за изпращане на рисунките. Отначало малкия беше много ентусиазиран, но още не е седнал да нарисува нещо. А пък вече започна и учебната година и домашните, та не знам дали и зобщо ще изпратим нещо.
Нашият глюкомер не е от тази фирма.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,момичета!

Да се включим и ние.Някой от вас ни познават,но за останалите да кажа,че нашата госпожица Симона -11г. е с диабет от 2005г.След доста чудене от страна на джи пи-то Мони беше пред кома с 26,6 захар.Набързо ни приеха в педиатрията,но доста трудно й хванаха вени за системите,поради влошеното състояние на организма.Е,слава Богу,детето се чувства що годе добре,като изключим няколко сериозни хипогликемии,последната,от които беше през м.юни.Пуснах я за три дни сама с танцовия ансамбъл и така...било е доста страшно,но слава Богу се възстанови.
Ще се радвам да се чуваме и да си споделяме.
А за конкурса за рецептите и ние получихме.Дълго се чудех от къде ми имат адреса и накрая нищо не измислих,но Мони направи каквото можа-баница и я изпратихме още преди 15-ти август.Тъй като ни предстоеше пътуване се обадих да попитам за срока и ми отговориха да го пратя до средата на август.Незнам дали си струва тепърва да рисуват децата,но не пречи да попитате  Wink
Бих искала да ви попитам вие членувате ли в тази организация (фондация) на децата с диабет?Аз искам да регистрирам Мони,но в сайта на момичето (Вероника ) е даден само gsm на организаторката,а аз нямам желание да водя дълги разговори по gsm-ите.Имате ли адрес или и-мейл?Благодаря!
Нацелувайте всичките си сладурковци!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 112
Здравейте на всички! Мама Нина, успех на първокласника!!!
За да бъде спокоен той (респективно - ти), трябва да бъде подсигурен с технически средства постоянно. Той е специален за теб, такъв трябва да бъде и за госпожата, която се грижи за "толкова много деца". Е, ние още сме в Детската градина, но времето лети. Не мога да давам съвети за училище, но мога да кажа за глюкомера. Преди морето исках да имам от всичко по две, за да не би някой да открадне или глюкомера или писалката.На всеки атрибут бях залепила указания, ако някой го намери, на кои телефони да се обади. Точно тогава купихме втори глюкомер "optium Xceed" на фирма Abbott. Струваше около 75 BG лева, а лентичките 50бр.-50лв. Екстрите му са: 1. Мери кетони в кръвта с др.вид лентички; 2.много е малък; 3. много бърз-отчита резултата след 5 секунди. Ако имаш интерес ще ти дам координати.

# 39
  • Мнения: 3 743
...
Бих искала да ви попитам вие членувате ли в тази организация (фондация) на децата с диабет?Аз искам да регистрирам Мони,но в сайта на момичето (Вероника ) е даден само gsm на организаторката,а аз нямам желание да водя дълги разговори по gsm-ите.Имате ли адрес или и-мейл?Благодаря!


"Национална Асоциация на Децата с Диабет"
бул."Освобождение"3 ет. 2 офис 205 гр. Пловдив 4000
тел. 032 / 659 242, GSM: 0889 182 697
e-mail: nadd.2006@abv.bg - Елисавета Котова.


# 40
  • София
  • Мнения: 1 677
Силве,благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

А ти регистрирала ли си Марти?Ходили ли сте някъде с тях?

# 41
  • Мнения: 3 743
Силве,благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

А ти регистрирала ли си Марти?Ходили ли сте някъде с тях?

Не

# 42
  • София
  • Мнения: 1 677
Защо?

А къде е ул."Асен Златарев"?Търсачката не я намира  newsm78

# 43
  • Мнения: 3 743
Защо?

А къде е ул."Асен Златарев"?Търсачката не я намира  newsm78

Пряка е на Мадрид, някъде около Оборище мисля, че е Thinking

# 44
  • Мнения: 417
Теди, улицата е точно срещу театър София като пресечеш бул. Мадрид. Гледано от канала е втората пряка. Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт