Стерилизиране на помпата

  • 1 490
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
стерилизирах я в къщи , а в болницата 3 дена не я стерилизирах , после като се прибрах от болницата я сложих веднага в стерилизатора.Нямаше проблем че не я бях стерилизирала 3 дни



# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
в родилния дом хвърлях кърмата. Измивах помпата и я ползвах пак. Не съм стерилизирала помпата и след това. Измивах я хубаво и после я заливах с вряла вода. Цедях се за кратко. Не съм събирала кърмата. Имах достатъчно, а малкия категорично отказваше да помирише шише с каквото и да е вътре.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
В болницата миех с бебешки сапун и гореща вода,а в къщи стерилизирах.



 newsm10

# 18
  • Мнения: 1 092
В болницата ми я стерилизираха преди всяко ползване - в къщи продължих по същия начин Peace

# 19
  • Мнения: 1 924
Никога не съм стерилизирала нищо.Помпата я миех с много гореща вода.

# 20
  • Мнения: 4 451
Не съм я стерилизирала. Измих я добре и я взех в родилния дом. След всяко изцеждане, добре я измивах. Но не съм давала на бебето да пие от това шише. Там си имаха техни шишета, коитом стерилизираха. А и аз слагах често малката на гърда.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
В болницата ми я стерилизираха преди всяко изцеждане,но помпата се разкърца непоносимо/Авент/.След това вкъщи я стерилизирах веднъж на ден докато се изцеждах.

# 22
  • Мнения: 2 849
Стерилизирах я преди болницата .Там  само се изцеждах и хвърлях млякото .Като се прибрахме от болницата я стерилизирах веднъж дневно .

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз напоследък стерилизирам с разтвор на сребърна вода (Аркол) или пръскам направо със спрей. Около половин час е достатъчен и не се налага изплакване.

# 24
  • Мнения: 6 618
В болницата ми я стерилизираха преди всяко ползване - в къщи продължих по същия начин Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 2 019
В болницата миех с бебешки сапун и гореща вода,а в къщи стерилизирах.
и аз

# 26
  • Мнения: 237
Аз я стерилизирах само в къщи. В родилния дом се цедих, а млякото го хвърлях. В къщи ползвах помпата за доизцеждане. Не съм давала от изцеденото мляко.
И аз така Wink

Общи условия

Активация на акаунт