Полицайте ми върнаха ресто

  • 5 323
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Колко е глобата за такова нарушение

# 16
  • Мнения: 1 334
Колко е глобата за такова нарушение

Повече от 10 лв със сигурност.

# 17
  • Мнения: 3 453
.....и порочния кръг се завърта.....
Всички знаем, че корупционната практика е двустранен процес.
След такива "весели истории" повечето водачи придобиват усещане за недосегаемост. Последствията - черната статистика за войната по пътищата!
С какво тази история е по-различна? Кое е смешното? Дали пак ще се смеете, ако ваш близък лежи на пътя, минути след като полицай е спрял провинил се, поискал е "почерпка" и я е получил......

# 18
  • Варна
  • Мнения: 826
Какво толкова се впрегнахте като в темата за рушветите на пътя всички си казахте, че давате пари .....  newsm78 даже и анкета имаше....
Сега изведнъж всички се възмущават ... уфф  newsm78
Ами разваляйте си тогава парите да не изпадате в такива ситуации.
Аз кола не карам . Мен не ме е*е  Joy

# 19
  • Мнения: 490
Какво толкова се впрегнахте като в темата за рушветите на пътя всички си казахте, че давате пари .....  newsm78 даже и анкета имаше....



И аз тва питам  Laughing

# 20
  • Мнения: 5 178
Вместо да се хвалиш из форума, сериозно се замисли над поведението си на пътя ..
Просто нямам думи!!!
Zuzii, ти като не караш кола и по тротоарите ли не се движиш. Щот със същия успех можеше да се качи и там
 

# 21
  • Мнения: 25 615
Все си мисля, че има разлика от неправилно паркиране, каране с по-висока скорост по извънградски път и каране в насрещното! Както и минаването на червено, газенето през тротоари и пешеходни пътеки...
Никоя ли от шофИОрките не схваща разликата?
Колко върви книжката днес?  newsm78

# 22
  • Мнения: 338
Някои и ресто не връщат,късметлийка си ти.

# 23
  • Мнения: 818
Лиска е права...ако беше един немец,щеше да вдигне патардия до небесата,да иска да си плати глобата,
а не да дава рушвет.
Трябва да се замислим,защо продължаваме да даваме рушвет и да не плащаме за грешките си?И за мен това Не е смешно...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 826
Вместо да се хвалиш из форума, сериозно се замисли над поведението си на пътя ..
Просто нямам думи!!!
Zuzii, ти като не караш кола и по тротоарите ли не се движиш. Щот със същия успех можеше да се качи и там
 

Темата не беше за това , да не се отклоняваме  Stop Не съм наясно със ситуацията, в която е попаднала за да съдя или оправдавам.Исках само да кажа ,че темата за рушветите на пътя беше пълна с "невинни хора" спрени от полицаи ,които се заяждат....та зА това се дават рушвети...
Как мога да коментирам сега, знам ли ...може и авторката да е от тях ..  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 423
Винаги съм твърдяла, че Абсурдистан
е една държава на кухи безхаберници!
Докато подобни безотговорни явления
биват разглеждани с усмивка, няма да се
мръдне тинята и на милимунда. Колко жалко!

Колко е глобата за такова нарушение
Повече от 10 лв със сигурност.
И какъв е изводът на тъпото барби след
този случай, а?! Баси веселбата, баси
Европата, баси готините педерунгели!
Дай, да разкажа на масата и да се похилим.
Утре пак ще яхна конете и пак ще дремя,
докато въртя геврека. Веднъж се мре, кво да
му мисля. Жалки смачкани отрепки на пътя!

# 26
  • Мнения: 2 759
...Темата не беше за това , да не се отклоняваме...
                   Темата е и за това. Цяло чудо е, че не е блъснала друг/и абсолютно невинен водач или пешеходец. Щото ако беше премазала някого нито десетте лева, нито рестото щяха да са обект на коментари. Не толерирам подобно поведение, още повече коментирането му като нещо невинно  Sick.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Това с връщането на ресто си е традиция!  newsm78 Разказвали са ми го доста шофьори и явно не е виц...

Не е виц, на мъж ми преди години от 10лв. му върнали 5  Rolling Eyes.

# 28
  • Мнения: 3 423
А за какво е темата, а?

# 29
  • Мнения: 3 453
Лиска е права...ако беше един немец,щеше да вдигне патардия до небесата,да иска да си плати глобата,
а не да дава рушвет.

Ако това се случваше и у нас, дали въпросният полицай няма да се замисли, преди отново да поиска подкуп?
Наистина ли сме толкова тъпи, че не осъзнаваме реалната причина за корупцията по пътищата? Докато има кой да дава зелника....
Или по ни изнася вечно да обвиняваме други за собствения  си идиотизъм!

Дали Максим не съжалява, че полицаите не са приложили закона, когато са го спрели преди катастрофата? Защото, ако бяха, може би нещата щяха да са различни....Всъщност, освен реално виновните, виновни сме и всички ние, защото се смеем на истории като тази!

Общи условия

Активация на акаунт