Обичам я бе...

  • 3 565
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 167
не издържах докрая клипчето. нещо не ме възторгна. бе.

# 46
# 47
  • Мнения: 843
   Радвам се, че на всеки  пет  омърлушени/ анти/  теми се появява и една родолюбска!!
    Нали за да успеем да възпитаме и децата си в това , поне от време на време трябва да вярваме...в това.
      Опитвам се да пътувам -  дори на близо.. и снимам... снимам!!  Гледам и обичам...  ами  прекрасно е. От другото се  абстрахирам,  
        без да го забравям.
         Обичам я
           Аз съм идиотски романтик по темата.
            И шовинист, без да съм расист .   умерен расист
              Обичам всяка плочка под краката си.
                 Всяка.
        

# 48
  • София
  • Мнения: 231
Красива е  родината ни и никога не ми е идвало наум да я  напусна...Тук е всичко ,което обичам.

# 49
  • Мнения: 199
И аз я обичам!И аз се разплаках!
Като мина покрай Люлинска зеленчукова борса, също ми се плаче, но по друга причина.........
Тогава мисля.....какво правя тук/искам при семейството ми в Русия!!!!!!!!!!/
Обаче толкова много обичам България, че като отида в Русия ми липсва страшно много!
И си казвам ....докато не обиколим всички красиви места ще съм тук!/по план 7-те Рилски езера!/ , а има още МНОГО-О-О-О за разглеждане!
................Синът ми беше на 2 месеца, когато качих онези стъпала в "Дяволско гърло",имам предвид заедно с него ги качихме/добре че спеше в кенгуру!!!!!!!!!!!/ ...........

# 50
Много ясно че я обичам моя си е  bg bg bg

# 51
  • Мнения: 8 999
Аз съм като кучетата - привързвам се към хората, а не към мястото. Навсякъде по света има чудни природни красоти, така че една планина или рекичка не могат много да ме разчувстват.

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз, приятелю, и аз, но нещо напоследък започнах да плащам твърде голяма цена за честта да живея тук.
  202uu

# 53
  • Мнения: 690
И аз я обичам, ама твърде много хора взеха да ми пречат да я обичам и всячески да ме карат да я напусна.

Иначе и аз се разчувствах от клипчето, още повече че скоро бях на екскурзийка дето тея красоти ги видях собственоочно!

# 54
  • Мнения: 153
 hahaha

И аз я обичам, но от това клипче щях да падна от стола от смях

# 55
Родино,мила моя....обичам те

# 56
  • Мнения: 251
Клипчето ми хареса  Peace
И аз съм от тези, които си обичат родината  Peace

# 57
  • Мнения: 19
България   bg  newsm20
Клипчето ми хареса  Peace
Бравооо

# 58
  • София
  • Мнения: 384
Някой може ли да свали това клипче и да ми го прати?
Аз не можах:(

# 59
  • Мнения: 332
Явно България има 2 лица: на едното може да се насладим на тези клипове, защото много рядко се срещаме с него, а другото е  действителността в която живеем ( сиви панели, мръсотия до шия, озлобени хорица и т.н)

Общи условия

Активация на акаунт