Мами от Самоков 2!

  • 9 288
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Така изглежда, казахме да я документират (срещата) и това ни представиха hahaha

# 16
  • Мнения: 307
 Лили и Габи са ни рекламни лица  Grinning
На другата среща повече снимки, но да сме в пълен състав.
Жана нещо съвсем се изгуби.

# 17
  • Самоков
  • Мнения: 561
Черпя всички!

Днес имам рожден ден! Grinning   ura  bigdance2

# 18
  • Мнения: 307
 Честит рожден ден, Нели!
Бъди здрава, щастлива и обичана! Успех във всяко начинание!

 newsm59

Много е вкусна почерпката  Grinning

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Embarassedиииииииииии Нели, забравихме те извинявай smile3525желая ти мартини с черешка и лед и мн, мн късмет. Да си вечно засмяна и  мн, мн пияна, но не от домашна ракия, а от любовна ракия    Gift

Тъкмо с моя М след малко ще ходим да ядем тортичка, ето и повод имаме newsm44

# 20
  • Самоков
  • Мнения: 561
Благодаря ви момичета!
Хайде от мен толкова за днес, отивам на кръчма. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 674
 Нели, аз от сутринта съм се сетила за теб, ама цял ден имах работи за вършене и почти не съм се прибирала вкъщи!
 Затова сега ти честитя и ти желая всичко най-най хубаво, весело прекарване вечерта, най-доброто дете, успех в работата, много да те обича мъжо........и т.н. и т.н.



# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро, наспахте ли се Laughing
Нели как беше купончето, в коя кръчма, какви подаръци? Laughing
Ние снощи си прекарахме супер, първо в "Недела", после в "Mc Donalds" Laughing

# 23
  • Мнения: 674
 Габи падна от леглото! newsm45
 Нели, ти още ли празнуваш, че те няма никаква? newsm24
 Лили само има оправдание - учи!  Tired И аз сега почвам, че от тоя комп..... ooooh!

# 24
Здравейте момичета Simple Smile
Първо поздравления Ели за новата темичка-супер е  bouquet  bouquet  bouquet
Аз само ви чета,защото в началото на другата седмица имам изпит и сега наблягам над лекциите-от другата седмица ще пиша и аз smile3529.
Нели-Честити рожден ден на патерица,много здраве и късмет и всички да те слушат newsm51
Ели-голяма скитня си станала-само така,бабите трябва да гледат внуците,а не да си мислят за глупости я Joy Joy Joy

# 25
  • Самоков
  • Мнения: 561
Здравейте,
Много добре си изкарах онзи ден, но вчера ми беше трудно. Цял ден така ми се спеше, че направо  Tired
Ели, още си спомням как се почувствах, когато Бубчо падна от леглото, когато беше малък. ooooh!

# 26
  • Мнения: 24
 newsm03Ето ме и мен. Бебчо заспа  smile3524и използвам да ви поздравя за новата темичка. Много е хубава. Аз имам все по малко свободно време и почти не сядам на компютъра. Качих малко снимки в www.snimka.bg Там на потребител е jananest а на парола jani4ka. Дано да харесате моето бебче. Тези дни е малко киселичък no, май яденето не му достига, че е само на кърма. От тази вечер ще се дохранваме. Искаше ми се само да кърмя, но като няма достатъчно, няма слънчицето ми да стои гладно нали? Иначе се справям добре - гледаме се, а и майка ми ми помага. засега е това, като имам време пак ще ви пиша.
  bouquetЧестит рожден ден Нели - да си жива и здрава и много, много щастлива!!!  bouquet

# 27
  • Мнения: 24
ViFresh не знам как да сложа линка, а и не знам как да си подменя линийката.Можете ли да ми помогнете?

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Вместо снимката бг сложи този линк, който ти пратих, сега ще ти пратя и за линийка

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 19:41 от ViFresh

# 29
  • Мнения: 674
 Леле, Жане, бях забравила колко малки са новородените бебоци! Лежи там едно вързопче и само гледка или плаче!  ylinfant
 Сигурно си много уморена сега, ама след първия месец даже и ще се наспиш - обещавам! Laughing Щом майка ти ти помага (и се разбирате Mr. Green), е добре!
 Нещо ако не знаеш - ще ти отговаряме с удоволствие, нали сме стари пушки (повечето)!

 Къде се губите всички? newsm78 newsm78 newsm78 Сложете малко снимки в албумчето! Rolling Eyes Ако не, чак на следващата среща като снимам Габи и Лили! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт