Най-тъпата причина заради която са късали с вас ?

  • 4 204
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Защото мама му казала, че искам да го оженя за себе си, имам извънбрачно дете, което крия  Shocked, а той не бил готов за това. Тоз май трябваше да е в "Муньовците"...

# 16
  • Мнения: 2 563
От ученето нямал време за друго.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 428
Защото чувствал, че или трябва да се разделим сега, или да бъдем заедно цял живот!  Shocked

# 18
  • Мнения: 524
Та на въпроса..Вдъхновена от една друга тема тук, незнам дали тази която пускам вече я има във форума, интересно ми е да разбера коя е наи-тъпата причина поради която са късали с вас ? newsm78.Вие сте Simple Smile Simple Smile
Венче, ти ли си?  Laughing шегичка.

# 19
  • Мнения: 3 423
Никой никога не е късал с мен.
Нямало е причина да го прави.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Леля му го накара да скъса с мен(той живееше у тях),защото се страхуваше да не забременея!!!Много се смяхме с приятелките ми,защото го държах на целувки само.

# 21
  • Мнения: 100
защото мн съм го командвала, А бяхме студенти последна година, мн тъпо нали и още била съм разглезена. А минала работа. Тогава се ядосах че не скъсах аз а той.

# 22
  • Мнения: 9 093
Защото влизал в казарма Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 462
Защото ме обичал твъъъърде много  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 490
Защото ме обичал твъъъърде много  Mr. Green


Ей тва е много основателна причина! Знаех си! Joy

# 25
  • Мнения: 9 093
Защото ме обичал твъъъърде много  Mr. Green

Много яко, въпреки че тогава надали ти е било смешно Joy

# 26
  • Мнения: 100
Мн готино извинение, сигурно си го гледала втрещено. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 569
Като се замисля, не съм искал обяснения при раздяла. Обикновено мацката казва /както вие много добре знаете/ "Искам да си бъдем само приятели" ... Това като го чуех и получавах уртикария.

# 28
  • Мнения: 5 370
Защото трябваше да издържа цялото си семейство. Никой от техните не работеше, а неговата заплата почти на 80% отиваше за сметки, храна, издръжка......И не искаше да се отделим и живеем в моя апартамент. Представяте ли си, млада двойка да може да стартира съвместния си живот със собствено жилище???
Може и да е бил прав за себе си, но аз бях на 28-29, все пак.

# 29
  • Мнения: 100
И ние живеем при майка ми, но аз му поставих бойна задача да събира пари за ремонт на собственото ни жилище. За малко да се разделим.

Общи условия

Активация на акаунт