Защо се сърдите, когато ви поднасят практични подаръци?

  • 3 155
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не са ми подарявали досега такива практични подаръци, но бих им се зарадвала  Peace Абе авантата си е чиста печалба, пък било то тиган или точилка   Joy

# 16
  • Мнения: 100
Правилно все е едно стига да е практичен.

# 17
  • Мнения: 985
Мамо Чочке дъщеричката ти е голяма сладурана, на каква възраст е?
Благодаря newsm03На 7м. и половина е. Grinning

# 18
  • Мнения: 5 370
Никога не съм се сърдила на практични подаръци, но обикновено си ги избирам сама, в Технополис или другаде. Тенджери досега само майка ми е подарявала, когато се събрахме с половинчото ми. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 9 093
Практичните подаръци много ги обичам - от всякакъв вид, ако щете дреха (ако в момента не мога да си купя нещо, от което имам нужда). Неща за кухнята мисля, че са от полза за всички и улеснение за мен.
Виж, за 14 февруари не може да се подари тиган Crazy

# 20
  • Мнения: 100
Най мн ме ядосват джунджорийките които висят по равтовете и когато  бърша прах се налага да ги прехвърлям. За това вече всичко излишно съм прибрала в кутии.
Независимо че някой се е обидил че не "уважавам" подаръка му. Така де

# 21
  • Мнения: 6 155
Аз обичам всякакви подаръци  Hug
Единствено се дразня на евтинджоси парфюми, миришещи на стар одеколон Tired

# 22
  • Мнения: 100
Е и това. Все едно с евтиното отбиват номера.
Моята свекърва прави така.

# 23
  • Мнения: 985
Сега се сетих какви подаръци ме дразнят.Свекърва ми накупи няколко сервиза,вази и разни изкуствени цветя,пера и там не знам си какво още от този вид.Подари ги за бебето ми,което е на 7м. и половина.Все й повтарям,че за сега тия работи не са й нужни и че ще е много по-добре ако й вземе някоя играчка или дрешка.Как ли не се опитах да й намекна,че в момента тези неща само ми заемат място вкъщи и ми събират прахоляци.Е не се усети и на всичкото отгоре сега пак искала да й купува някакви кутии за бижута. ShockedКазах и направо,че ако иска да си го купи за себе си,на дъщеря ми не искам да подарява неща от този род повече.Май ми се разсърди,но пък и аз съм си в правото.Не ми трябват повече такива "украси" NaughtyНадявам се и в най-скоро време да си направим ремонт вкъщи, тогава и останалите й подаръчета ще се приберат от секциите и ще се подарят на бебка когато порасне и наистина има нужда от тях. Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 3 622
Обичам всякакви подаръци-и лични,и домакински.
Никога не съм се сърдила.

И аз така  Peace

# 25
  • Мнения: 288
  Ама то за какво става дума? За практични подаръци от любим мъж, или изобщо?  newsm78Щото аз от свекърва си не очаквам въобще парфюм или красиво бельо. Там , виж, на тенджера не бих се разсърдила.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 466
Практичните подаръци много ги обичам - от всякакъв вид, ако щете дреха (ако в момента не мога да си купя нещо, от което имам нужда). Неща за кухнята мисля, че са от полза за всички и улеснение за мен.
Виж, за 14 февруари не може да се подари тиган Crazy
Аз пък не признавам Свети Валентин за празник- плюшени сърчица и мечета , каква е ползата от тях? Признавам Трифон Зарезан и тогава тигана върви, особено със свинско и винско.

# 27
Аз много обичам да подарявам и да ми подаряват подаръци,да си призная радвам се повече на практичите подаръци.Всички го знаят и разбирасе се стараят да ме зарадват.Само за годишнината от свадбата мъжлето ми подарява нещо златно вече  4 год,за тази получих пръстен Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 251
Практични, практични, но с мярка...
На моя близка за имения ден, мъж й я ощастливи с 2 зимни гуми за колата... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 288
Практични, практични, но с мярка...
На моя близка за именния ден, мъж й я ощастливи с 2 зимни гуми за колата... Mr. Green
   LaughingАми като не се е разсърдила навреме, още на тенджерите, така ще е...

Общи условия

Активация на акаунт