Актуалните прически за есен-зима 2007

  • 52 128
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз се подстригах на бретон миналата седмица. Като ми омрьзне пак го пускам, после пак режа... разнообразие да има. Относно цветовете сьм актуална  Mr. Green естествено кестенява сьм.
А относно дьлжините мисля, че и кьсото и дьлгото ще са еднакво актуални.

# 16
  • Мнения: 20
спрямо коментарите ви за актуалните цветове, май не трябва да си правя кичури  smile3518

# 17
  • Мнения: 1 092
спрямо коментарите ви за актуалните цветове, май не трябва да си правя кичури  smile3518
о да, кичурите и червеното в момента не са на мода  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 654
Тази седмица се подстригах на т.нар. "студено каре"


Косата ми е кестенява с руси кичури и бретон. 

# 19
  • Мнения: 20
спрямо коментарите ви за актуалните цветове, май не трябва да си правя кичури  smile3518
о да, кичурите и червеното в момента не са на мода  bouquet
Да обаче например Алекс Раева, която се опитва да се наложи с новата си визия, забелязах че се е боядисала в червено  newsm12

# 20
Това студено каре е много модерно в момента,но не бих се осмелила.

# 21
  • Мнения: 20
Какво е това студено каре  newsm78 newsm78

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Какво е това студено каре  newsm78 newsm78
И аз бих искала да разбера Embarassed

# 23
  • на село
  • Мнения: 3 926
Какво е това студено каре  newsm78 newsm78

Ами снимката един постинг преди твоя си пише "студено каре".
Пак четете през ред  Wink.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз го видях това т.нар. студено каре, но искам да ми обясните в какво точно се състои.Прическата ми заприлича малко като на Виктория Бекъм (отпред дълго, а отзад по-късо).Това ли е каре, или са някакви етажи, ама почти да не си личат...Пък и отзад не се вижда прическата, за да разбера.
Та, простете за невежеството, ама ми обяснете това студено каре Tired

# 25
Да,като на Бекъм,Риана и други. Не ми харесва определено.Отзад е по-късо,да.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
NilanaHug  bouquet Благодаря ти за краткия и ясен отговор!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 654
Студено каре е прическата на Бекъм. Отзад косата е подстригана по-високо, но не с машинка и врата не е оголен. Косата е обемна, подредена и стои много стилно Peace Когато пък я сложиш зад ушите, стои все едно си късо подстриган....метаморфози разни, но всички са  Sunglasses

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз сьм подстригана така, но както вече писах сега си направих и много готин бретон. Прическата стои страхотно - аз от дьлга коса се подстригах така и вьобще не сьжалявам

# 29
  • Мнения: 274
аз от два дена съм с бретон ,косата ми е тънка и си мислих, че няма да ми отива,но съм много доволна от резултата (бретона ми е подобен на този на Преслава - от скорошната тема за нейната прическа)  спореед мен трябва да се пробват различни прически,докато всеки прецени кое му харесва и кое не, с две думи - експериментирайте

Общи условия

Активация на акаунт