нежелана бременност

  • 6 071
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравеийте,
искам да ви помоля за спешен съвет защото съм много объркана и не знам какво да правя Sad ако си забременяла и не си могла да вземеш моментални мерки , каква  е възможността да не разждаш Sad ? имам предвид ако си научила от 1 седмица че съм бременна как се постъпва така че да премахнеш нежеланото бебе ? Sad

Като видя вече такава тема и ми се повръща. Ти на колко години си бе момиче? То бива безхаберие, ама това на нищо не прилича. По-добре тичай при чичо доктор да ти обясни и да обсъдите варианти.

ПП:Прочетох всичките ти теми и постове, и до една бяха свързани със здравословни проблеми. В този форум няма лекари. Освен това опитите за самолечение не само може да не ти помогнат а и много да ти навредят.  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 23:53 от ikoseva

# 16
  • Мнения: 7 474
На доктор, колкото по-рано по-добре  Wink

# 17
  • Мнения: 683
Естествено - ГИНЕКОЛОГ ВЕДНАГА.
Но наистина - първо помисли добре...

# 18
  • София
  • Мнения: 676
Непремнно на гинеколог  Peace Peace. Кюртажа се прави с упойка и е кратка манипулация (Описала ти го е ronq).
Лежиш около 2 часа и на същия ден те пускат. След това те гледат на видеозон, за да видят всичко li е наред. Пийваш лекарства, които ще ти изпишат.

# 19
  • Мнения: X
Мисля,че единствения изход е аборт.Консултирай се с гинеколог.

Мисля, че това е най-правилният начин.
И за в бъдеще-умната.

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Говори първо с лекар и после с нас WinkТой ще ти обясни подробно какво представлява аборта и какво последици би могъл да има.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
  Чувала съм че не е хубаво първия месец да се прави, а втория или най-късно третия

Това е дълбоко невярно!!! Аборт по желание - колкото по-рано, по-добре.
Всъщност точно това,което казваш ти е дълбоко невярно.Аборт е най-добре да се направи между 6-а и 8-а седмица или накратко втория месец.

# 22
  • Мнения: 1 081
Щом не си взела мерки на момента, значи аборт, който на медицински език се казва кюретаж и се извършва с вакуум в повечето случаи. Приспиват те и като се събудиш вече няма бебе, замаяно ти е малко, но това е всичко в повечето случаи. Следващия път бъди по-внимателна.

# 23
  • Мнения: 4 700
  Чувала съм че не е хубаво първия месец да се прави, а втория или най-късно третия

Това е дълбоко невярно!!! Аборт по желание - колкото по-рано, по-добре.
Всъщност точно това,което казваш ти е дълбоко невярно.Аборт е най-добре да се направи между 6-а и 8-а седмица или накратко втория месец.

ВсъЩност спорът ви е ненужен. Тя в първи месец оЩе не zнае, че е бременна.

# 24
  • Мнения: 2 005
Нежелана бременност- единствено чрез аборт, но все пак се консултирай с лекар Naughty

# 25
  • Мнения: 27 524
Щом не си взела мерки на момента, значи аборт, който на медицински език се казва кюретаж и се извършва с вакуум в повечето случаи.

Аз знам, че на медицински език се казва интерупцио и се извършва с вакуум. А кюр/е/таж не означава аборт, а остъргване, изчистване.

# 26
  • Мнения: 159

Като видя вече такава тема и ми се повръща. Ти на колко години си бе момиче? То бива безхаберие, ама това на нищо не прилича. По-добре тичай при чичо доктор да ти обясни и да обсъдите варианти.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 951
А кюрета пък е инструмента, с който се остъргва / нещо, може и да не е гинекологична манипулация/
тук

# 28
  • Мнения: 207
  Чувала съм че не е хубаво първия месец да се прави, а втория или най-късно третия

Това е дълбоко невярно!!! Аборт по желание - колкото по-рано, по-добре.
Аз така съм чувала от доктор,защото една моя приятелка преди няколко години прави аборт и и казаха да изчака малко понеже по лесно се отстранявал зародиша! Мисля че тогава не го правиха аборта с вакуум newsm78 

# 29
  • Мнения: 213
Мисля,че единствения изход е аборт.Консултирай се с гинеколог.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт