Битов въпрос

  • 1 948
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
Бе да ти кажа и на мен това ми е поблем... Ама полека лека почвам да се престрашавам и да си искам помощ.
Идеалния вариант е някой да се сети да ти предложи, ама не винаги става.
Като видях, че няма нужда да се блъскам толкова по-добре се живее Simple Smile

И като гледам какви сме се събрали, купи една каса бира и ние ще ти изнесем мебелите, ама преди да сме изпили бирата, че после може и здравите да помъкнем Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 752
Хахахахаха, Stunny и Birdy, все един отбор самостойни шматки сме  Joy Като ви чета по темата, все едно аз съм писала. Колко ли и от другите са от тая порода  hahaha Къде е Пантер да ни обобщи мъдро-мъдро с диагноза  Peace

# 17
  • Мнения: 1 732
И като гледам какви сме се събрали, купи една каса бира и ние ще ти изнесем мебелите, ама преди да сме изпили бирата, че после може и здравите да помъкнем Simple Smile

Ха-ха-ха, и аз така си помислих...хем няма да ни е срам... hahaha hahaha hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 17 300
Ами то сега не остана, ама за следващия път хич няма да се чудя - касата бира и сте у нас  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Срам ме е да моля за помощ  Embarassed

Изобщо не ме е срам. Най-мъжкото, което правя у дома е да сменя крушка... В края на краищата защо Бог е създал мъжете,а?  Thinking

Откакто спрях да се правя на всеможеща много по-приятен ми стана живота.

# 20
  • Мнения: 515
Срам ме е да моля за помощ  Embarassed

Изобщо не ме е срам. Най-мъжкото, което правя у дома е да сменя крушка... В края на краищата защо Бог е създал мъжете,а?  Thinking

Откакто спрях да се правя на всеможеща много по-приятен ми стана живота.

и аз така,вече спрях да се правя на мъж.пък и те няма само за секс да служат я !!!!!

# 21
  • Мнения: 2 327
В края на краищата защо Бог е създал мъжете,а?  Thinking

Isa, Бог е създал мъжете за да носят тежко и да убиват паяци Simple Smile Това със секса даже никъде не е споменато Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Stun, че аз за секс и дума не съм казала  Naughty Whistling

Не е споменато, защото се разбира от самосебе си. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 425
Да не желаеш да поискаш помощ дори когато очевидно ти е нужна (примерно - загубил си се) е качество което обикновено се приписва на мъжете. Има няколко нива:
- да не можеш да си поискаш помощ
- да не приемеш помощ след като ти я предложат
- да откажеш помощ още преди да са ти я предложили (мда - това лично съм го виждал)

Като цяло - неразумно поведение.

# 24
  • Мнения: 303
Обаждаш се на фирма за хамали и плащаш за услугата,без да се молиш на тоз и оня и после да се чувстваш задължена.

# 25
  • Мнения: 911
Обаждаш се на фирма за хамали и плащаш за услугата,без да се молиш на тоз и оня и после да се чувстваш задължена.

Именно!!!

# 26
  • Мнения: 1 023
и аз вла4а.
ама много вла4а.
* даж преди няколко месеца като ме хвана нервата (в такива моменти пребоядисвам си4ко у нас) и с коли4ката, детето, две баки от 15 кила в багажното долу, 10 кила оцветители и 4 пазарски-плик4ета с покупки fuer Lebensmittel - та, един 4и4о от близък строеж като изрева: ела, бе, моето моми4е, ела да те земем в мойта бригада, 4е от тея мърди не мога да дишам ве4е...
пък аз да си призная се позамислих - някак вле4е ме строителния процес.
ма опущих.
а от едно известно време, щото е и концентрирано вла4ене, съм като робокоп - като ме викаш не извъртам глава, а полукръг с тялото правя.
ама цялото.
щот си4ко ми е на буца ве4е.
са минавам ободрително с един масаж на седмица-две... оба4еееееееееее, само да приклю4и цялата офанзива, такава серия масажи съм си обещала, 4е ш дойде момента и да викаш - нема кой да се обърне щот съм се размазала от мазане  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 315
За неща, които наистина няма как да влача си искам помощ. Наскоро взех нов хладилник и двама приятели ми помогнаха да махнем стария. Просто нямаше как да го сваля 3 етажа надолу сама. За неща, които са ми по силите, въпреки че са тежки - помощ не искам.

# 28
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз пък взех вече да искам помощ- не става все да съм човекът- оркестър,
пък и муле не съм че да влача, так че се опитвам да планирам примъкването на тежки неща, когато има някой когото да натоваря  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт