Японски чай "Инхуа" - 3 част

  • 61 929
  • 520
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
А забравих да пиша и друго - и майка ми го пие, но тя го прекъсва няколко пъти и без спорт и със съвсем леко ограничение - има минус 6 кг! Просто да знаете, че почти е сигурно действието му!

# 16
  • Мнения: 35
добро утро момичета! Вече го пия, е днес сутринта за първи път, но няма да ми е последен.Когато го купувах аптекарката ми каза,че нейна приятелка свалила с него за 2 месеца - 7 кг.Вярвам,че хубавите работи стават бавно.Не се отказвайте, аз твърдо продължавам Peace

# 17
  • Мнения: 853
Добро утро и мен Peace

# 18
  • Мнения: 1 906
...
Моля да ме приемете в редиците си! Wink
И аз така  Flutter

Привет!
Много се запалих и мисля да го пробвам.
Пия "Л-тироксин", заради щитовидната жлеза. Дали може да се комбинират чая и лекарството и въобще дали ще си пречат  newsm78 ?

# 19
  • Мнения: 1 269
Колко време може да се пие този чай без прекъсване?

Никъде не пише дали трябва да се почива и колко, лично аз почивам седмица или няколко дни между опаковките  Peace
[/quote]Щом не пише, значи не е опасно да се пие продължително.  WinkАз от един месец уж го пия, ама съм много непостоянна. Сега в събота оженихме брат ми и вече е по-спокойно наоколо. Ще се постарая да го пия 3 пъти на ден, ако трябва единия път и след хранене. Определено се забелязва убиване на апетита. Успех на всички инхуанки! Peace

# 20
  • Мнения: 149
здравейте инхуанки  bouquet  bouquet
честита нова темичка.
аз правя прекъсване между опаковките от 1 седмица.

# 21
  • Мнения: 516
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ИНХУАНКИ        bouquet  bouquet  bouquet

Много се радвам ,че вече се поувеличихме - то не бяха почивки , екскурзии , моренца и т.н. ...
Сега трябва да се постегнем - край на извиненията -  и да се придържаме стриктно
към указанията , ако искаме да има резултат от пиенето на чая.

Оставям ви за седмица  Weary . Тази вечер заминавам за чужбина  - на гости , на сватба и ...
дано не кача кг  Praynig

На всички ви пожелавам  в - кг    newsm10       и         bye

# 22
  • Мнения: 6 958
Оставям ви за седмица  Weary .

Приятно изкарване и те чакаме, че няма кой да ни сервирва чая сутрин Coffee и да побутва темичката по често да си пишем в нея  Wink Всичко най-най и до нови срещи   bouquet

# 23
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Запис и от мен!

ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН!
Най-хубави … 77;н! 

# 24
  • Мнения: 35
къде сте момичета? вече 4-ти ден пия чая по 3 пъти на ден, като не обръщаш внимание на честите посещения в  smile3550 smile3550 smile3550 други минуси няма от чайчето, дано и това да отшуми, че не е много приятно.Смятам като изпия опаковката тогава да се притегля! Приятен уйкенд на всички, макар че го дават да вали newsm41 family 1swing  umbrella

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз съм почивка, не пия чайчето. Страх ме е да несбъркам ефекта му с върлуващите летни вируси, а и малко да ми почине организма. почнах да пия лекарства за друго, та ще изчакам консултацията дали ще си пречат. Ама пак внимавам с храната

# 26
  • Мнения: 6
Аз го пия от три дни този чай-засега файда нъц.Та да питам хората с по-голям опит в чая-от първата опаковка мога ли да очаквам нещо?

При всеки от нас беше различно - едни усетиха по-бързо ефекта му,други чак след месец,а имаше и такива дето писаха ,че не им действа.Знам ли  newsm78 .Опитай , пък ...ще прецениш
сама  Thinking .Само спазвай инструкциите.da vi kaja az sam novak no pia 4aia ot5 mes.dobre se 4uvstvam no go kombiniram i s kitaiski kaosoli efekt ima 10kg.dolo

                                             newsm10
...
Моля да ме приемете в редиците си! Wink
И аз така  Flutter

Привет!
Много се запалих и мисля да го пробвам.
Пия "Л-тироксин", заради щитовидната жлеза. Дали може да се комбинират чая и лекарството и въобще дали ще си пречат  newsm78 ?


# 27
  • Мнения: 1 130
Привет инхуанчици! Приемате ли една пила-спряла-и пак почнала да пие от оня ден чайчето  Laughing Инхуата я пих през зимата и бях много доволна най-вече от см-те дето ми смъкна на шкембето -  около 12 см, после спрях да си почине организма от него и пробвах Фемимодела, ама от него нищо не свалих и сега пак мятам чайчето поне 2 месеца. Като го пиех нямаше още такава темичка, тя се появи по-късно и чат-пат съм писала по нещо тук - предимно личен опит  Grinning Така или иначе бях доволна по-рано надявам се да остана доволна и сега, а когато е с групичка е по-лесно и по-приятно  Peace
Лек ден на всички!

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 06:41 от Scorpi

# 28
  • Мнения: 516
Момичетааааа , завърнах се   Hug  Hug  Hug 

и ...почвам с чая , че то ... направо ме е срам  Sick Sick Sick
За една седмица в таз чужбина съм качила ... 5 кг  doh - за смях ли е ... за плач ли е ... а бе ...
какво да кажа  - то беше едно ядене , та да се пръснеш .А и тез лели ,дет се чудят от хубаво
по-хубаво какво да сготвят,какво можех да очаквам...пък и като от доста време съм се лишила
от разни вкусотийки...е ,та на  - стана тя белята  ooooh! Сега се  newsm78 от къде да почна.
Чая го взех с мен , ама нали се разкарвахме насам-натам , та не смеех да го пия.Сега тябва
да го пия много стриктно и ...разчитам на вас.Хич не ми се променят кг от лентичката ,но ...
поне да съм честна пред вас .Хайде успех на всички  newsm10

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 19:45 от mamce

# 29
  • Мнения: 1 479
Привет ихгуанки! Пия го вече 4 месеца и половина и има ефект, не е бърз но има + спорт + режим съм свалила 10 кг, е не е кой знае колко, но при мене нещата стават бавно, защото имам прегрешения от време на време! Но не се отказвайте!

Общи условия

Активация на акаунт