Японски чай "Инхуа" - 3 част

  • 61 993
  • 520
  •   1
Отговори
# 465
Благодаря момичета Wink. Кой с по колко кг. е отслабнал и за какъв период( някой ако иска да сподели).  Поздрави  bouquet

# 466
  • Мнения: 48
оле момичета аз един път пробвах да го пия този чай но издържах само 3 дни.ходих до тоалетната по 10 пъти на ден сигурно.една вечер се събудих в 2 часа защото ми се ходеше до тоалетната и ми се повръщаше.иначе чая е много добър и искам пак да го пия,но ме е страх


За да си по-спокойна почни с по 1 пакетче на ден и като видиш как си, може да го увеличиш до 2-3 на ден  Simple Smile


А krisi@ за ходенето до 00... ами по принцип е нормално да почнеш доста често да ходиш... но за да имаш ефект е добре да го пиеш 1/2 час или непосредствено преди ядене... Аз лично си оставям торбичката в чашата докато чая изстине и така става доста по-силен!
За свалянето на кг... май идеята на чая е не от него да се отслабне, а да прочисти организма и да помогне при спазването на диетка. Лично аз го пия вече 3месеца/не помня  newsm78/ и в началото свалих 3 кг и повече не съм мръднала надолу, но не успявамда спазвам диета покрай малката итака.

Успехна всички. Аз ще си го пия, защото от него се прочиствам добре, а и ми е леко на стомаха  Simple Smile

# 467
  • Мнения: 181
Хей, какво става с чайчето? Пиете ли го? Аз го пих 15 дена и после трябваше да не съм вкъщи за 2 седмици и нямаше как да го пия, та го спрях. Но съм разочарована, може би много очаквах, но се надявах за 15 дена да сваля поне 1-2 кила. Тези дни мисля пак да подновя пиенето, че нали съм си вкъщи, но не зная кой ден точно. Дано вие да имате успех!!!

# 468
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз искам да ви попитам някой пил ли е от зеленият чай "САНИЕ" мисля,че е китайски и има ли ефект?

# 469
  • Мнения: 93
момичета вие като го пиете този чай хваща ли ви разтройство.искам и аз да започна да го пия и мисля първите 3 дена да пия по 2 пакетчета на ден и после по 3 защото иначе много ме разхлабва
вие какво мислите

# 470
  • Мнения: 1 111
JuJu_ аз пия по 2.За разхлабването съм забелязала,че е факт когато ям повече плодове и зеленчуци.

# 471
  • Мнения: 93
а имали ефект

# 472
  • Мнения: 93
ако пия по 2 пакетчета на ден дали ще има ефект

# 473
  • Мнения: 1 111
JuJu_ за отслабване ли говориш? Ако да аз май не съм свалила нищо,но други момичета са отслабвали,но все пак трябва да се спазва някакъв режим.Прочети листовката на чая Peace

# 474
  • Мнения: 93
аз и преди сам го пила,ама само 3 дни.и за 3 дни бях отслабнала,бях пила по 3 пакетчета на ден и бях се скъсала да ходя до WC-то.затова сега искам да пробвам по 2 пакетчета

# 475
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз си взех китайски чай САНИЕ,пия го от два дена,но ми действа доста зле на стомаха и силно слабително,някой от вас пил ли го е?

# 476
  • Мнения: 181
Според мен почти повечето чайове за отслабване действат разхлабващо. Поне от личен опит съм установила това. В началото даже боли корем няколко дена, докато свикне организма с чая. Даже и кафето за отслабване действа слабително. Но смятам, че ако някой си мисли, че може да отслабне без да изхвърли всичко излишно .... няма да стане. Аз не смея да пия чай преди разходка, че не зная къде ще ме хване...  smile3550

# 477
  • София
  • Мнения: 2 430
Според мен почти повечето чайове за отслабване действат разхлабващо. Поне от личен опит съм установила това. В началото даже боли корем няколко дена, докато свикне организма с чая. Даже и кафето за отслабване действа слабително. Но смятам, че ако някой си мисли, че може да отслабне без да изхвърли всичко излишно .... няма да стане. Аз не смея да пия чай преди разходка, че не зная къде ще ме хване...  smile3550
И аз,но направих онази седмица кофти комбинация,пия си зеленият чай всеки ден по едно,след обяд, като се прибера от работа,и наистина ,като разхлабително,НО за да подсиля ефекта на отслабване си купих Калорекс Апетин,след третия ден на прием такъв запек ме хвана,ужас.Спрях Калорекса и сега всичко е ОК,по старо му Mr. Green е очаквам и ефекта де

# 478
искам да споделя с вас моя опит с чая,пия го вече една година,почти без прекъсване,обожавам да ям сладко и не се ограничавам,но за сметка на това спрях хляба-резултата е-10кг. сега ме е малко страх,че ако го спра ще почна да качвам,има ли подобни случаи,дайте съвет Rolling Eyes

# 479
  • Мнения: 1 095
mimi 555, страхотен резултат !  bouquet
Поздравления !!! Смятам ,че спирането на хляба е от голямо значение.
Но пък от друга страна казваш,че ядеш много сладко, далисамо чая е причината тогава ??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт