Японски чай "Инхуа" - 3 част

  • 61 984
  • 520
  •   1
Отговори
# 75
  • Miami
  • Мнения: 413
Здравейте, мили дами! И аз  се присъединявам  към вас инхуанки  Simple Smile Отдвна се мъча да сваля няколко килограма и се надявам чая да ми помогне! Ще следя темата с интерес и ще пиша как се развиват нещата при мен! Успех на всички

# 76
  • Мнения: 6 958
Здравейте, мили дами! И аз  се присъединявам  към вас инхуанки  Simple Smile Отдвна се мъча да сваля няколко килограма и се надявам чая да ми помогне! Ще следя темата с интерес и ще пиша как се развиват нещата при мен! Успех на всички

Здрасти, здрасти  Hug

Искам само да кажа едно... аУУУУУУУУУУУУУУУууууууууууууууууууу какъв аватар имаш само  Mr. Green

...

По темата Инхуа плюс плодове - 3 кг. от мен през тази седмица  Peace

# 77
  • Мнения: 1 092
е,да се похваля - изпих си първата чаша Инхуа /не ми се стори толкова гаден/........сега очаквам чудеса Mr. Green

# 78
  • Мнения: 516
...

По темата Инхуа плюс плодове - 3 кг. от мен през тази седмица  Peace


         smile3501 smile3501 smile3501

          Момичета-инхуанки     ,    newsm10      newsm10     newsm10

# 79
  • Мнения: 16
Здравеите и аз да се похваля за една седмица с 4ая съм свалила 1,500 дано да продажи да действа все така 4ао за сега newsm17

# 80
  • Мнения: 3 050
Здравейте, мили дами! И аз  се присъединявам  към вас инхуанки  Simple Smile Отдвна се мъча да сваля няколко килограма и се надявам чая да ми помогне! Ще следя темата с интерес и ще пиша как се развиват нещата при мен! Успех на всички

Здрасти, здрасти  Hug

Искам само да кажа едно... аУУУУУУУУУУУУУУУууууууууууууууууууу какъв аватар имаш само  Mr. Green

...

По темата Инхуа плюс плодове - 3 кг. от мен през тази седмица  Peace
И от мен браво!
Аз отивам си сервирам една чашка чайче - приятен ден от мен! Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 092
искам да попитам,когато лунуваш колко пъти трябва да се пие чая newsm78

# 82
  • Miami
  • Мнения: 413
Привет на всички! Вече пети ден пия от чайчето и съответно съм на диета(нисковъглехидратна), в момента не спортувам(правим ремонт  Simple Smile ) и за сега не виждам кой знае какви резултати от този чай. Отслабнала съм с един килограм, но като съм само на диета пак с толкова отслабвам. Въпреки всичко ще продължа да го пия.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 624
и аз от 4 дена го пия и на килограми нищо, но ми намаля апетита и се чувствам добре от него и определено ми подобрява храносмилането, така че ще продължавам да го пия, поне още 1-2 опаковки смятам да омаам  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 149
]здравейте инхуанки![size]
къде се губите?
аз приключвам поредната си опаковка и ще направя 1 седмица почивка.

# 85
  • Мнения: 1 092
момичета от този чай така се о.....ах ,че не мога да мръдна от къщи Embarassed
при вас така ли се получава newsm78

# 86
  • Мнения: 3 050
Аз за това не го пия по три Crazy

# 87
  • София
  • Мнения: 1 544
Здравейте красавици  bouquet
Приемате ли новаци в редиците? От известо време ви чета, а от 2-3 седмици пия чая почти редовно (един ден 1- 2, следващия 2-3) и за 2 седмици мога да се похваля с - 3,500 кг, без никакво напъване и ограничение. Страшно ми подтиска лакомията и нямам инциденти с 00. WinkМного съм доволна.
Целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 624
аз пия повече от 3 пакетчета на ден, ама съм куче в тоалетно отношение, с или без него все тая...
още не съм намаляла на килограми, а вече пия втора опаковка...
да видим
до заплата ще го пия, после редуктил
чудя се само дали да не опитам пак с китайските таблети, че по-евтино  newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 1 544
аз пия повече от 3 пакетчета на ден, ама съм куче в тоалетно отношение, с или без него все тая...
още не съм намаляла на килограми, а вече пия втора опаковка...
да видим
до заплата ще го пия, после редуктил
чудя се само дали да не опитам пак с китайските таблети, че по-евтино  newsm78
Отдавна го мисля Редуктила, ама малко ме е страх... с тези странични ефекти при повечето мацки newsm78.
Китайските и тях ги пих, но ефекта от чая при мен е по- силен. Остани си на чая по мое мнение - поне го продават в аптеките и е проверен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт