Къде във ВАРНА дават уроци по ПЛУВАНЕ за деца?

  • 10 920
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
А в дом "Младост" тренират ли по - малки деца. Синът ми е на 4 години и изявява желание да го запиша на плуване.

# 16
  • Мнения: 263
Днес се наложи майка ми да води дъщеря ми на тренировка, така че нямам информация от първа ръка. Но пък тя чула други майки да коментират, че басейна на Приморски нямало да е готов по-рано от края на годината. По-точна информация ще дам в сряда.

# 17
  • Мнения: 4 422
Запис,че и мен ме интересува.

# 18
  • Мнения: 861
Аз съм доволна от нашите треньори, ама нали си правя сметки детето да тренира сериозно /не знам дали и сина ми ще иска Laughing/ затова искам да се ориентирам към добър треньор и педагог. Да е някой, който да успее да заинтригува детето и да го задържи на басейна с години.. Та така. Иначе за този треньор, мисля че се казва Васил /фамилията не запомних/, за който espy говори, съм чувала само добри отзиви,  гледала съм как се държи с децата и ми харесва.
Алая има и малки деца на басейна, мисля ги вземат на около 5 години

# 19
  • Мнения: 228
Моят син до края на учебната година тренираше при Жоро и Тонито в Гранда... след като родих ми стана невъзможно с кърмаче да го водя до там три пъти в седмицата и сега сме на варианта тенис в Морската градина, докато мама разхожда бебо... Иначе оценката ми за треньорите е 6  Peace Те също смятат да се местят на Приморски, но не се очертава скоро да е готов. 
Синът ми започна да тренира на 6 години.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Водих Сиси в дом младост сутрин в събота и неделя. Исках да видя как ще се държи във водата и евентуално да научи някои основни правила. Не съм доволна по принцип от организацията. На 'тренировката' има толкова деца колкото дойдат. Понякога по 20 броя... Във водата с тях влизат 1 момче и 1 или 2 момичета16-17 годишни които им показват упражненията и им помагат. Един час разделен на 20 деца означава, че на дете се полагат по 3 минути внимание. През останалото време стоят до стената на басейна и се учат да 'дишат' - да си топят главите и да издишат под вода. Както и да е...за толкоз пари толкова внимание. Отидохме на почивка и и трябваше малко обяснение за да се пусне да плува под вода. Мисля да продължи с тренировките но на друго място. Ще го измисля...

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 09:07 от Flash*

# 21
  • Мнения: 46
espy при Мира и при Бистра ли тренирате, понеже и моята дъщеря ходи при тях от началото на юни тя е щастлива и се справя  Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 841
хора, от първа ръка научих, че басейна Приморски ще го отворят най-късно до края на месец септември. Официалното откриване вероятно ще е на 15ти септември, но до края на месеца ще има довършителни работи. Фирмата, която го работи нае жени за почистването на басейна, което означава, че края му се вижда  Hug

# 23
  • Мнения: 263
espy при Мира и при Бистра ли тренирате, понеже и моята дъщеря ходи при тях от началото на юни тя е щастлива и се справя  Grinning
Да, и ние сме при тях. Много съм доволна и дъщеря ми ходи с удоволствие. И аз днес разбрах, че официално ще открият басейн Приморски на 14-ти или 15-ти септември. Peace

# 24
здравейте,казвам се Силвия мисля 4е тряабва да 4уете и моето мнение понеже тренирам и то наистина сам добра както трениора си (Васил Колисни4енко) наистина добър трениор и 4овек с класа. Има много добри състезатели много е мил с децата и много ги оби4а (казвам го от ли4ен опит) той е наи-фантасти4ния 4овек...Има и медалисти като мен, с много оби4 и усилия подготв децата си за всякъкви състезания (международни, републикански, гратски...)... Аз наистина си го оби4ам и тренирам при него от 4 години и нямам намерения да се отказвам... Забравих да се представя Силвя Иванова на 12 години...

# 25
а да и да знаете наистина басеина приморски 6те отваря на 15 септември, аз го видях и тои наистина е фантасти4ен мисля 4е вси4ки 6те сте много доволни като го видите готов

# 26
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Приморски наистина изглежда почти готов.
Може пък и да стане.
На преди като го бяха отворили /едната част/ нямаше уроци за малки деца, то и за възрастни нямаше Laughing.
Тренираха си само клубовете и свободен достъп за граждани в определени часове и дни.
На вратата стоеше табела ".... само за можещите да плуват...."
И аз искам да се запишем - и аз и детето, но той е малък / на 3, а пък аз голяЯма/
Морски град, пък да няма къде са се научиш да плуваш.

Общи условия

Активация на акаунт