Споделете - 19

  • 22 346
  • 991
  •   1
Отговори
# 945
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че ми е малко криво. Аз взимам чисто повече пари от родителите си, просто защото те плащат всички сметки, включително моите, много са зле с парите и сега трябва да намерят 1000 лева за семестъра. Трябва да вземат заеми а тъкмо върнаха всички дето преди бяха взели... И ми е криво, аз мога да дам към 200 лева, но какво са 200 лева на фона на 1000 и майка ми настоява да ми ги върне, понеже уговорката е аз да си намеря работа и да се издържам, а те да плащат семестъра и наема. Трябва да се старая да харча по малко и да им давам останалите, уж на съхранение, но аз знам, че ще ги използват и поне там някакви 100 лева ще мога да им дам, а те все някога ще ми ги върнат, когато могат, в това не се съмнявам... Ама ми е криво сега за семестъра... Не знам дали да не си намеря още една работа, но е абсурдно просто да успявам... И даскало почвам след месец... Майка ми започна да работи керамика, понеже адапта вече няма, но зъболекарката с която работи почти не й дава керамика, само по едно две зъбчета, които покриват дневните нужди. И се получава така, че майка ми цял ден работи за тея пари а сметките си се трупат и без това. Ако имаше повече работа поне, ама няма. Няма и как да намери друг зъботехник, с когото да работи, повечето си имат хора... А е добра, преди време направила едни зъби, керамика, за собственичката на апартамента, в който живея, тя ги занесла на зъболекарката си да й ги сложи и онази ги е харесала, а тя работи със зъботехниците, които работят сега с Пълна Промяна... Сега уж и с нея работи, ама и тя не дава кой знае колко работа... Уфф, не знам как да изкарвам повече пари, за да им помагам... Днес ми е първия почивен ден от три седмици... Какво да направя...

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 23:56 от Малката Госпожица Мърморана

# 946
  • Мнения: 2 070
МГМ, наистина не знам какво да те посъветвам, аз не съм много по тая част, но се надявам дъщеря ми след време така да е съвестна като теб в това отношение. както и се надявам да не се затормозяваме взаимно с парично-материални въпроси.  Thinking

# 947
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пожелавам ти го искрено... Сега си мисля едно нещо ама не знам дали ще събера смелост да попитам утре... Ще видим.

# 948
  • Мнения: 3 423
МГМ, какво всъщност искаше да кажеш с
дългия разказ за таксата за университета?

# 949
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нищо, споделям. За това е и темата, доколкото знам. Не може ли да споделя нещо, което ми е на дневен ред в момента?

# 950
  • Мнения: 103
Баси, дремнах криво ляво 4 часа и от един час само натискам възглавницата и не мога да заспя Cry Що така сън не ме лови? Днес ми е първият ден на новата работа, ще трябва да се тъпча два часа на отиване и връщане в СфГТ, в пиков час Crazy брррр, бляк, гадост.. досега 2 години на предишната работа, когато не бях командировка, си ходех на работа пеша за 10-на минути. Лукс си е това направо в Сф. А сега: СфГТ Close

# 951
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
ДеЩоВиди, много много ми е познато това с нямането на пари Confused Купи й дъвка за 20 ст. Simple Smile Днес отивам с намерение да се трудя много усилено, защото и тук финансовото положение е неприятно. Този ремонт (разбира се) гълта повече от предвиденото - не много, но точно колкото да останем без пари две седмици преди следваща заплата...

Дамаянти, уф. Аз пазя отвратителни спомени от тръгването на ясла. Дано при вас всичко да мине по-добре.

# 952
  • Мнения: 4 586




Въх, Бу, под моята такава снимка трябва да пише 45 години по-рано.

# 953
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Волф, всекиму каквото Grinning
Впрочем не знам баба ли ми го е плела - едно време повече се продаваха такива плетени работи машинно.

# 954
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Детето като че ли разбра, че трябва да работя днес, колкото и да не ми се иска. Стана с мен в 7 и от 7:45 насам ме юрка да сме тръгвали, уф.

# 955
  • Мнения: 3 818
Малкия от утре тръгва на ясла и ми е притеснено  Confused

И мойта мома я заведох тази сутрин за първи път. Въпреки всичката предварителна подготовка настана голяма драма- рев, сълзи, мамо, гушни ме, ужас Tired Но ще й мине, и на твоя малчо му пожелавам бърза адаптация Simple Smile

# 956
  • Мнения: 2 891
Fairy, няма подготовка. Рев, обаче винаги има. Днес ще ходим до градината, за да може Сашо да се аклиматизира по-лесно, че той е голям  Mr. Green , ще бъде първа група  bowuu

МГМ, можеш да си намериш по-добре платена, но не престижна работа. Сервитьори и бармани с езици се търсят винаги. Работата е на смени, така че няма да имаш грижи с училището. Аз се изучих така и си плащах всичко сама.

# 957
  • Мнения: 5 255
Ами 18 лв си пишеше на ценоразписа отпред на детския кът.
Не споменаваш къде е този детски кът - в кой от МОЛовете  newsm78

# 958
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Сервитьори и бармани с езици се търсят винаги.
smile3534

# 959
  • Мнения: 2 891
Сервитьори и бармани с езици се търсят винаги.
smile3534

Какво ми се плезиш  Mr. Green , така е. Пък и парите не са лоши. Ако си изкарваш над 1000 лв. и имаш време за университета лошо ли е?

Общи условия

Активация на акаунт