Имате ли дрънкулки на...

  • 3 625
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Имам си! Обожавам дрънкули! Grinning
Като тези, дето ти се виждат отзад ли? Whistling Whistling

# 16
  • Мнения: 6 910
По принцип имам, на предишния си телефон носех една страхотна звезда на Сваровски. А на сегашния имам много хубава връзка за ръка и съм оставила само нея, защото иначе става претруфено.
Иначе другото, което бих си сложила е нещо на Nici тук съм ги виждала в бензиностанциите (Шел и Еко ако трябва да съм конкретна). Много са забавни.

# 17
  • Мнения: 139
Аз имам една дрънкулка-морско конче с камъчета...Имитира нещо като Сваровски...
Подарък ми е и не знам откъде е купено. Но ако не ми бяха подарили такава джаджа, нямаше да си сложа, не съм голям фен, малко ми е кич... Thinking

# 18
  • Мнения: 2 229
По принцип имам, на предишния си телефон носех една страхотна звезда на Сваровски. А на сегашния имам много хубава връзка за ръка и съм оставила само нея, защото иначе става претруфено.
Иначе другото, което бих си сложила е нещо на Nici тук съм ги виждала в бензиностанциите (Шел и Еко ако трябва да съм конкретна). Много са забавни.


Ааа присети ме  Hug и аз съм виждала много сладурски на Ници, мисля, че имаше в Ориндж на Славейков, трябва да мина. Laughing

# 19
  • Мнения: 25 641
Ами моят си върви фабрично с калъфче, ем с дрънкулки!  bowuu
И моят e така.Да не ти е Нокиа случайно?

Тц. Прост Алкател е.

# 20
  • Мнения: 1 715
Ето http://www.nokia.bg/lamour/index.html Нокиа 7373 розова

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 23:18 от valq_78

# 21
  • Мнения: 17 546
Нямам. Не съм видяла такава, дето да ми хареса веднъг!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 797
Благодарение на тази дрънкулка се простих с предишния си телефон #Cussing out Сега нямам

# 23
  • Мнения: 6 993
Имах калъфче на Ници. Бързо му видях сметката. Не обичам такива работи. Пък и като средно два пъти на ден с изтърваш телефона, по-здравословно е за дранкулките да липсват. Laughing

# 24
  • Мнения: 2 212
Имам една джапанка, от морето си я купих за да ми напомня за него...само че забелязах че не е стабилна и пада...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Имам дрънкулки и на двата си телефона.

Големи, шарени и кичозни. Особено на работния ми телефон стои като на свинче - звънче, но точно това ми харесва.  Crazy

Купени са от първия етаж на Мол-а. Има съвсем нов щанд с такива кичории.

# 26
  • Мнения: 185
Имах някаква,но се счупи.Сега нямам нищо-ни калъф,ни дрънклка.

# 27
  • Мнения: 2 229
Имах калъфче на Ници. Бързо му видях сметката. Не обичам такива работи. Пък и като средно два пъти на ден с изтърваш телефона, по-здравословно е за дранкулките да липсват. Laughing

Откъде ти беше калъфчето? Grinning На Ници само дрънкулки съм виждала. Crossing Arms

Isa, караш ме и през мола да минавам. Laughing Ех, като си нямам работа с к'фо се занимавам.. Crazy

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Нямам, но защото все забравям да си купя дрънкулка. Незнам защо вярвам, че ще го вадя по-бързо от джобчето в чантата, ако дрънкулката виси отвън, че докато се намотам, отсрещната страна прекъснала и набирам аз  Confused

# 29
  • Мнения: 6 993
 Моето ми беше подарък и е купувано в Пловдив, за 16 лв. Ще питам приятелката, която ми го подари, и ако е от някоя от големите вериги, ще намериш и в София сигурно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт