Хипопластично ляво сърце

  • 5 858
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 355
bravo mnogo se radvam sa vas i nas ni operira dr.Mitev mnogo dobar,snaete li kogato mi go vseha sigorno snaete kak e da go podadesh pred operazionnata,mi kasaha po tochno dr.Mitev mi go kasa vsimame go rejem go shiem koregira me  lepim  i da snaem che vtori pat da ne go pipame.no nito edin pat ne chuh che ima opasnost da ne ujivee i taka natatak.sega veche sme dobre slava na gospod,dori kogato hodih me na kontrolen pregled na 30.08 dr.sa isnenadeni ot barsoto mu vastanoviavane,koeto mnogo ni saradva,i sega ni kasaha,che toi e veche edno normalno dete ne che ne e bil,no sega e super,i go pojelavam na vsichki dechiza po sveta,uspeh na vsichki,mnogo zdrave i kasmet ot nas.samo da vi kaja che sam ot pazardjik i dr.Mitev e ot tam.dori sme malko sasedi.

# 16
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ели,радвам се,че вече сте си вкъщи.  Hug
Браво на Борко-от сега е един малък борец.
За по-нататък не се тревожи,лека-полека всичко ще си
дойде на мястото. Пожелавам ви го от сърце.   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 585



Радвам се, Ели. Малкият е Борко, ще се бори.   bouquet

# 18
  • Мнения: 355
zdravei te iskam da spodelia che dezata mi veche sa dobre ne kashliat i niamat sopolki,a pak vchera batkoto si spuka vejdata na edno jelaiso,i go vodih da go lepiat,sega e dobre i pojelavam na svichki da ste taka.

# 19
  • Мнения: 100
Здравеите ,и от мен като чета писмото на Ели я разбирам защтот е мног оболно толкоз  години да го чакаш и накрая да се роди, вместо радости пове4е болка защтото много пове4е боли да ти кажат 4е дететоти е болни4ко и неможеш нищто да помогнеш. Но е хубаво,4е вси4ко е на добрата страна

# 20
  • Мнения: 190
Ели,
Изчисти си пощенската кутия, че не мога да ти отговоря на въпоса.

Общи условия

Активация на акаунт