тук,като " у вас си"...

  • 1 939
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 568
Колко време ви отне,за да започнете да се чувствате във форума като във свои води?

Аз почти година съм тук и отскоро вече започнах да "усещам" атмосферата,ясно ми е къде какво,защо,кои,как....и т.н.  Joy

Е,разбира се има още какво да науча,но съм спокойна вече .....то е като в малък град,започваш да научаваш улиците,комшиите....институциите  Laughing

Та колко време ви отне или все още ви отнема приспособяването?

# 1
  • Мнения: 3 376
Ами няколко месеца май..Бях бременна и много неориентирана,зададох няколко глупави въпроси в началото,пуснах и няколко теми с такива и така...Сега съм пристрастена както казва мъжа ми  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 568
Позната картинка Peace

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Около 3 мнения ми отне (Вярата, че си украса за всяка маса, прави чудеса). Но за съжаление все по-често се чувствам като на идиотско гости тук.  Confused

# 4
  • Мнения: 1 568
Около 3 мнения ми отне (Вярата, че си украса за всяка маса, прави чудеса). Но за съжаление все по-често се чувствам като на идиотско гости тук.  Confused


Тази теория ми харесва!
Второто чувство дълго ме държеше иначе! Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Преди време се чувствах като у нас си. Сега стана много потребител, много нещо Rolling Eyes Не ми е така уютно както преди година - две.

# 6
  • Мнения: 5 539
Не знам, може би около месец. Това беше в средата на далечната 2004. Обстановката далеч не беше така фриволна, както сега. Пишеше се само по същество и властваха строги авторитети, някои от които вече не посещават форума.
Тогава регистрирани бяха ок. 800 човека, но редовно да са пишели 100-ина или 200, не повече...

# 7
  • Мнения: 5 468
Тук влязох като у нас си, защото идвах от дир.бг, а повечето майки бяха оттам. И ги познавах. Непознатите тук, бързо станаха познати..., в самото начало ми се струваше, че никога няма да науча толкова никове и няма да ми се стори познато. А сега знам зад всеки ник, какво история стои... или почти зад всеки, айде да не е за всеки чак.
Много обичам този форум Peace.

# 8
  • Мнения: 1 568
Вие с повечето звездички много мъдро говорите   Peace
Личи си,че отдавна сте тук!!!  bouquet

# 9
  • Мнения: 6 998
Нямам спомен да съм се чувствала неуютно в началото. В момента на някои места обаче тъй се чувствам. Не,че е болка за умиралка Grinning

# 10
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мдам, то си е всеизвестен факт-не питай старило, питай звездило  Mr. Green Stop

# 11
# 12
  • Мнения: 2 035
Регистрирах се като разбрах че съм бременна началото на 2005-та (с друг ник) определено обаче се чувствах скофтено и незабелязано   Crazy ...След няколко месеца преживях спонтанен аборт и тук се превърна в моя дом - моята крепост - моите близки макар и виртуални познати с моите проблеми и моита съдба. Радвам се че съм част от този велик форум - Радвам се че съм си У ДОМА  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 336
Регистрирана съм преди повече от година, но откакто съм бременна взех да отделям страшно много време на форума. Повече отколкото на собствената си къща.  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 1 856
Отначало се подвизавах само в отчетните, но там бързо ми стана тясно, а и ми беше някак еднакво.

После се паникьосах колко много хора пишат и етях само мненията без да гледам никовете, вече не гледам никовете, защото само като прочетеш мнението и знаеш кой го е писал. Хубаво ми  е тук, спокойно, чувствам се като у дома си.

# 15
  • Мнения: 27 524
Около година и на мен  Peace

# 16
  • Мнения: 5 577
Хм, аз си се чувствам какво в началото, с тази разлика, че се запознах с доста нови хора и създадох приятелства, иначе чисто "виртуално" нищо не се е променило.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
Чета отдавна, пиша от скоро, но все още не се чувствам като у дома си ....  Tired
Има едни стопани в този дом, тук, които не дават много-много да се изказваш на глас ...  ooooh!

Както и да е ....  Tired

Все пак тук е много приятно,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   дори и само да четеш, дори и да не можеш да изкажеш на глас мнение, (т. е. да го напишеш), без да се появи някой, който веднага ще ти напише на лични гневно писмо, или те изяде без остатък в темата с мнението ти, за различно от неговото списване.  ooooh!

А как искам да се запозная с повечето от вас ....  Flutter Rolling Eyes

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Около един ден. Но тогава бяхме под 500 човека, атмосферата беше по-различна, защото беше като в малко село - всички се познаваха и човек лесно се вписваше. На втория ден се подпука първият известен ми скандал 'кърмене или не', но дори той се водеше на доста по-различен тон, малко хем махленска свада, хем без да се казва нищо прекалено (за разлика от сега). И така.

# 19
  • Мнения: 25 712
Чак пък като у нас си...  newsm78
Тук съм на гости и гледам да не го забравям.  Wink Laughing
Да не се наложи домакините да ми го припомнят...  Whistling

# 20
  • Мнения: 2 952
  Щом се регистрирах веднага , не мисля , че  форумът е  за ветерани и новаци и разни там разделения , не съм имала такова отношение.То човек както се чувства отвътре  , така се и държи , та ...направо се пльоснах във водата без много да проверявам това онова . Simple SmileХич не ми е пукало от броя  звездички , то додето разбера , че има  звездички те ми станали 2  hahahaПосле тръгнах да проверявам какво  значат , скица Joy

# 21
  • Мнения: 2 891
6 месеца, май  Rolling Eyes Не, по-малко. Около 3  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 155
Преди време се чувствах като у нас си. Сега стана много потребител, много нещо Rolling Eyes Не ми е така уютно както преди година - две.
Peace

# 23
  • Мнения: 2 309
Като се регестрирах имаШе около 11 хил.потребителя...Ориентирах се бьрзо,свикнах за няколко месеца.

# 24
  • Мнения: 8 999
Още се приспособявам. Вече 10 месеца.

# 25
  • Мнения: 3 537
Не съм усетила кога е станало. Laughing

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Четях всичко, ориентирах се още преди да се регистрирам. За няколко месеца ме опознаха и мен.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Не помня точно, но бързо ще да е било. По принцип, бързо се приспособявам.

# 28
  • Мнения: 4 371
Тук влязох като у нас си, защото идвах от дир.бг, а повечето майки бяха оттам. И ги познавах. Непознатите тук, бързо станаха познати..., в самото начало ми се струваше, че никога няма да науча толкова никове и няма да ми се стори познато. А сега знам зад всеки ник, какво история стои... или почти зад всеки, айде да не е за всеки чак.
Много обичам този форум Peace.
Горе долу и аз така  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 897
Не се чувствам съвсем като у дома си,но след една година се усеща разликата с началото-по-спокойно ми е.

# 30
  • Мнения: 51
Ами аз и сега съм добре, започнах с отчетни, защото там намерих сходни проблеми, беше много важно за мен да мога да говоря за всичко, което ме интересува, без да ми казват, че преувеличавам, тези около мен , които са били бременни и  са забравили подробностите около този факт.
После там ми доскучаваше от време на време и реших да поразгледам, намерих и други теми, в които мога да дам отговор, а някой се забавлявам само да чета.
Не мисля, че ми е трябвало въобще време да се присбособя, регистрирах се и почнах.
Не държа да ме помнят, нито ме интересуват звездичките, мойте или чуждите, пиша, когато имам мнение, не заради статута на звездичките.
Ще продължавам и като родя.
Естествено прави ми впечатление, че някой потребители са по-активни, набиват се на очи, но най-вече ме интересува от къде са, ако са от моя град винаги бих потърсила вариант за среща, това за мен би било много интересно.

# 31
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз не се чувствам като у дома си, но иначе ми е много приятно и интересно тук  Wink

# 32
  • Мнения: 4 392
Чувствайте се като у дома си, но не забравяйте, че сте на гости. hahaha

Съвсем наскоро. Престраших се да вляза в Клюкарника. Sunglasses

# 33
  • Мнения: 753
нямам година откакто се регистрирах, повече чета, доста, лично най много ми харесват различните мнения, за всяко нещо, независимо какво, разни хора разни мнения...
не съм 'усетила' особени отношения от стари потребители....харесва ми тук, първото нещо след като се събудя, са кафе, и форума....това е.
мъжът ми казва. че не е нормално да цитирам, или така 'пише в бг-мамма' 'всеки път'...но вече ако нещо го интересува, ми казва да пусна тема и да питам вас,...така че....ясно ви е..

Общи условия

Активация на акаунт