СРЕЩА- ГОРЕЩА!!! Спамо- чат темичка- 27.8- 2.9`07)

  • 25 651
  • 1 892
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Разписвам се и си лягам smile3507
Боре,първо трябва да си извоюваш правата,видните спамърки кокала не си дават.Ей аз цял месец им се кефя и си трайкам Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 7 723
Руска, а ти на 7-ми в тая униформа ли ще дойдеш както си на аватарът си. Не се съмнявам че си ти изобщо...
Ако Фанеш експреса за София, гарантирам ти,
че заради теб ще дойда само по коса и белезници Whistling

# 17
  • Мнения: 7 723
Да са цопна аз тука
И да кажа Лека ви нош,4е нимоа пове4е
Чей, ма! Ти имаш време, докЪт си легнеш! Whistling

# 18
  • Мнения: 212
Боре,първо трябва да си извоюваш правата,видните спамърки кокала не си дават.Ей аз цял месец им се кефя и си трайкам Heart Eyes
Ами ей на боря се ама борбата е безмилостно жестока и най-вече неравна. Един срещу всички. А като се има предвид че тези "всички" са жени и става ясно колко е неравна битката. Ами и аз им се кефя ама не мога да си трайкам щото като ме кефи жена и не мога да си трая много  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 473
Добър вечер!  Grinning Как сте, банда?  Sunglasses Какво пропуснах? Whistling

# 20
  • Мнения: 3 423
На 7.9. май се празнува годишнина
от рождението на Бай ви Тошо, не
сте забравили, нали, помните, а...

# 21
  • Мнения: 7 723
Боре,първо трябва да си извоюваш правата,видните спамърки кокала не си дават.Ей аз цял месец им се кефя и си трайкам Heart Eyes
Ами ей на боря се ама борбата е безмилостно жестока и най-вече неравна. Един срещу всички. А като се има предвид че тези "всички" са жени и става ясно колко е неравна битката. Ами и аз им се кефя ама не мога да си трайкам щото като ме кефи жена и не мога да си трая много  Mr. Green
Боре, нещо не си в час!
Тук не сме само женки, а и борба няма! Whistling
Тук всички са добре дошли! Еле па ти!!! Hug

На 7.9. май се празнува годишнина
от рождението на Бай ви Тошо, не
сте забравили, нали, помните, а...
А- ха, а- ха!!! Само за него ще пием!!! Whistling

# 22
  • Мнения: 7 723
Цункам ви всички, най- вече Борето и легам!!! lovekiss lovekiss lovekiss

# 23
  • Мнения: 212
Честно казано идва ми се няма да си кривя душата  Sunglasses. Ама няма къде да спя. Стар човек съм вече. По някое време ми се приспива и ми се полягва Simple Smile Не мога да издържам до сутринтта като на младини Simple Smile
Между другото ще има ли наистина хора от провинцията... Ако идват много може да се замисля. Тъкмо съм и в отпуск по това време Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 070
Руске как така налиташ на Борето без да го видиш гол до кръста поне. Whistling

# 25
  • Мнения: 212
Руске как така налиташ на Борето без да го видиш гол до кръста поне. Whistling
Гол до кръста  Mr. Green Mr. Green Може да ме е виждала пък, ти откъде знаеш. И гол до кръста едва ли ще свърши работа  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 070
Ааа,върши работа,върши... hahaha

# 27
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Руске,имам време ма ми са спи ма
Суитринта в 6 се върнах от дискотека след едно4асово шофиране  ooooh!,спала съм само 5 4аса и сега съм като булдозер,даже Джак не ма кефи таз ве4ер нещо

# 28
  • Мнения: 212
Ааа,върши работа,върши... hahaha
Ти по гол до кръста можеш ли да разбереш какво има под кръста (по-точно под корема Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 070
щом корема е толкоз голям 4е ни скиваш кво има под него лошо много лошо Wink

Общи условия

Активация на акаунт