Повече инфо за д-р Давидков, Варна????

  • 20 032
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: X
Здравейте момичета, моля ви ако някоя от вас скоро е ходила при гореспоменатия лекар в клиниката му в Младост, нека ми каже нещо: той добър специалист ли е, как се държи с пациентките, работи ли със Здравната каса и ако не-колко струва прегледа при него, води ли женска консултация и заслужава ли си да се запиша при него? Благодаря ви предварително

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Много добър специалист е, държи се учтиво-надменно, но се изтърпява, прегледът, мисля е 60-70лв, не работи със ЗК.  Два прегледа при него по-време на бременността, мисля, че са напълно достатъчни. Естествено, при проследяване някъде другаде/ЖК или частен прием/.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 567
За мен д-р Давидков е страхотен доктор. Тук във форума има много противоречиви мнения, според мен те са заради високото му самочувствие, но като има на какво отгоре да е, нека си го има човека. Няма да сгрешиш ако отидеш при него!
На другите ти въпроси Polly N. ти е отговорила!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 691
Аз също ходих при Давидков преди 2 сед за да види бебето ми. Останах доволна въпреки че се бях подготвила за най-лошото/ той се кара малко повече/ но това не беше важно-а дали бебчо е ОК.  Прегледа е 80 лв.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 17 995
На мен също ми взе 80 лв. за прегледа. Поскара ми се че много късно отивам и че вече е по-трудно става откриването на проблеми ако ги има. Аз лично смятам че е прав. Била съм му пациентка преди 10 години тогава работеше в "Медикс" и още тогава ми направи впечатление че е кадърен и амбициозен. Малко скъпо работи, но няма как.

# 5
  • Мнения: 869
Ако става въпрос за Фетална морфология, във Варна няма специалист,който да е достатъчно компетентен.Най-добре е според мен да се обърнеш към специалистите в София.Поне аз така бих направила,ако забременея отново.Успех

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Аз се прекланям пред професионализма на този лекар. Това е единствения лекар, който ми е обръщал такова внимание. Имам 2 спонтанни аборта, като втория път ми прави кюртаж по спешност в 10 г.с., тъй като никой друг лекар не можа да ми постави окончателната диагноза мисед. Единствения лекар, който откри, че имам двурога матка. Действително е скъпо, но мисля, че си струва. Вземал ми е по 70 лв. за преглед с ехограф, 50 лв. за цитонамазка и 50 лв. за колпоскопия.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 503
 И от мен едно голямо благодаря на  д-р Марио Давидков.  За в момента той е с най съвременната апаратура във варна. 

# 8
обръщам се към всички бъдещи майки във варна не ходете лри д-р давидков пълен мошенник .апаратурата му е купена от марешки .д-р давидков няма сертификат за фетална морфология който се издава от лондон от фондацията по фетална морфология .той не може да оперира не може да прави аборти не можеда води раждания той не може да си довърши работата .има уговорки с други лекари за тези неща и после си иска процент

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Ама ти много знаеш бе, и кой ти го каза всичко това?
Всеки знае че Давидков не изражда.

# 10
  • Мнения: 5 539
обръщам се към всички бъдещи майки във варна не ходете лри д-р давидков пълен мошенник .апаратурата му е купена от марешки .д-р давидков няма сертификат за фетална морфология който се издава от лондон от фондацията по фетална морфология .той не може да оперира не може да прави аборти не можеда води раждания той не може да си довърши работата .има уговорки с други лекари за тези неща и после си иска процент
Мошеник викаш? Mr. Green Пък на мен ми позна! Нямам предвид само пола на бебето естествено.
А кой лекар в БГ има сертификат за ФМ?
Останалите работи ги знам, че са така, но никой не е специалист по всичко, нали?
Давидков е много добър диагностик, въпреки ужасния си характер.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 134

Ех, колко добре щеше да е, ако всички лекари се занимаваха само с това, от което разбират...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 691
да-съгласна съм. От къде толкова точна информация че е мошенник???? Моье да е нагъл и всичко друго но си работи човека добре.

# 13
Д.Р ДАВИДКОВ Е СТРАХОТЕН ЛЕКАР, МНОГО РАННА ДИАГНОСТИКА МОЖЕ ДА ДАДЕ ЗА ПОЛА И ЗА СЪЩЕСТВУВАЩИ АНОМАЛИИ С ДВЕ ДУМИ Е НЕЗАМЕНИМ. ЗА МЕН СПЕЦИАЛНО Е ПРОБЛЕМ ТОВА, ЧЕ СЪМ ОТДАЛЕЧЕ И НЕ МОГА ДА СИ ПОЗВОЛЯ ДА БЪДА ПРЕЗ ЦЯЛАТА КОНСУЛТАЦИЯ ПРИ НЕГО

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 19:25 от alis1978

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз лично съм доволна от него.Техниката не му не е най-добрата,но човеа си и разбира.Малко е досаден като започне да се превъзнася,но доста ме успокои и ми обърна голямо внимание.Само да ти кажа,че винаги си оставя вратичка да отидеш поне още веднъж при него.

# 15
  • Мнения: 3 010
Бихте ли ми казали тези цени от порядъка на 80лв да ли са актуални в момента? става въпрос за диагностика на ранна бременност, тъй като лекаря ми има съмнение за извънматочна?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Бихте ли ми казали тези цени от порядъка на 80лв да ли са актуални в момента? става въпрос за диагностика на ранна бременност, тъй като лекаря ми има съмнение за извънматочна?


Най - добре звънни и питай!

# 17
  • Мнения: 133
Преди 2м. за установяване на извънматочна ми взе 80 лв.,за следващия преглед също.Във вторник за мамологичен ехограф и проф. преглед за рак на маточната шийка също ми взе по 80лв.

# 18
Аз ходих при Д-р Давидков в 9 седмица  и ми взе 100лв. и каза, че следващия път ще ми вземе по - малко. Ходих и в 14 седмица, но ми взе отново 100лв. , каза да си направя биохимичен скрининг, но аз много се чудя защото не съм от Варна.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
Еееее той взе направо да се олива!
Тези пари за нищо ги няма, преди година взимаше по 50лв., сега по 100!

# 20
  • Мнения: 5 539
Еееее той взе направо да се олива!
Тези пари за нищо ги няма, преди година взимаше по 50лв., сега по 100!
Хаха, не че го оправдавам, но то преди година и олиото беше 1,60, а сега е над 3 лв.
На мен преди година ми вземаше по 70

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Еееее той взе направо да се олива!
Тези пари за нищо ги няма, преди година взимаше по 50лв., сега по 100!
Хаха, не че го оправдавам, но то преди година и олиото беше 1,60, а сега е над 3 лв.
На мен преди година ми вземаше по 70


Абе, не е така, неговото вече минава границите!
Да не е година, година и 4-5 месеца! Тогава ходих при него!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 222
Не го харесвам този човек. Ходих при него в 22ра седмица и още като влязох, той ме посрещна с рецепта в ръка - нито ме е виждал, нито ме е чувал... За самочувствието, две мнения няма, за професионализма - не съм компетентна. През цялото време говореше абсолютно неразбираемо и лично на мен ми звучеше като научено наизуст. И определено нямах нужда от музикалния фон, с който д-ра се надвикваше.
Но отидох на преглед именно, защото от много хора бях чувала много хубави отзиви за него. На мен ми взе 60лв, но това беше миналата година.

# 23
  • Мнения: 290
Че 100 лв. са много парички, много са, но това е цената на преглед при този доктор и това е Peace. Не мисля, че се е "олял" след като в София същия преглед на някои места струва 200 лв. и пак има пациенти, които ги дават защото избират точно този специалист да ги прегледа. за мен той е най-добрия специалист за ранна диагностика на бременност и профилактика преди забременяване Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Че 100 лв. са много парички, много са, но това е цената на преглед при този доктор и това е Peace. Не мисля, че се е "олял" след като в София същия преглед на някои места струва 200 лв. и пак има пациенти, които ги дават защото избират точно този специалист да ги прегледа. за мен той е най-добрия специалист за ранна диагностика на бременност и профилактика преди забременяване Peace

Съгласна съм, че е най - добрия, но не сме в София, и при условие, че Балев взима доста по малко, много майки ще се насоат към него!

# 25
  • Мнения: 5 539
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.


Да и на мен преди година и половина ми изписа същите лекарства, но плюс дуфастон и фолиева!

# 27
  • Мнения: 290
Ами това си е проблем на Давидков нали - отлива на пациенти имам предвид? преценил е каква цена да сложи и явно има кой да дава толкова парички за преглед. А има бременни и в София и във Варна, а прегледа е един и същ - така че 100 или 200 лв. пак е въпрос на избор. Сигурна съм, че във Варна ако имаше преглед за 200 лв. пак щеше да има мами, които да ги дават, особено за фетална морфология.
На мен също ми беше предписал дуфастон, ношпа, магнезий и фолиева. Но си имаше причини за това. За витамините Неоксид - много са хубави и аз даже продължавам да ги пия и сега Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 222
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.


Даааа, писах малко по-горе, че рецептата ме чакаше грижливо написана, още преди да ме види доктора...

# 29
  • Мнения: 817
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

И аз съм
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

Peace
На мен също

# 30
  • Мнения: 324
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

И на мен също. Предполагам, че ако бях отишла по-рано /аз отидох чак в петия месец/, нямаше да пропусне и дуфастона  Laughing
Пих само Неоксид, другото си го пуснах покрай ушите.

# 31
  • Мнения: 684
Здравейте момичета.Да не се обидят тези които ходят при него.Но за мен д-р Давидков е един печалбар.Ходих в продължение на две години при него.Загубих си времето,изхабих си нервите.За парите да не говорим.За мен това не е лекар.Подробностите ще ви ги спестя.

# 32
  • Мнения: 5 539
Еее, недей така, кажи подробности де. Иначе твърденията си остават голословни.
Поне кажи за какво си го посещавала и с какво точно те е разочаровал.

# 33
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Аз се присъединявам съм мнението на Valivana, направи ми впечатление по-скоро на бизнесмен, отколкото на лекар. Два пъти ходих при него, първия да установи бременност, втория защото имаше проблем. Всички, които са ходили при него знаят, че той казва, че при проблем приема веднага бременните си пациентки. Да ама не-в 9 г.с. прокървих, отказа да ме приеме в същия ден/обадих се сутринта в 9/, да съм отидела на следващия. И ако няма да си ползвам часа, да проявя коректност и да се обадя. Думи нямам. Апарата хубаво, показва му нещо, но но лекарското му мнение за мен не струва. И съм убедена, че многословието му цели чисто маркетингов ефект. Реших повече да не губя време и пари, не ми вдъхва доверие.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте момичета.Да не се обидят тези които ходят при него.Но за мен д-р Давидков е един печалбар.Ходих в продължение на две години при него.Загубих си времето,изхабих си нервите.За парите да не говорим.За мен това не е лекар.Подробностите ще ви ги спестя.
И аз бих искала да разбера подробности, защото единствено той ми обърна голямо внимание и ми откри проблеми, за които не знаех. И не бих искала да се разочаровам и от него.

# 35
  • Мнения: 130
Здравейте момичета.Да не се обидят тези които ходят при него.Но за мен д-р Давидков е един печалбар.
За мен също,ходих при него 5 месец от бременноста,изключително надмемен и нагъл.Сядам първо за разговор той ме подхваща с едни разговори все едно съм отишла на врачка.На някой податливи на манипулиране пациентки може и да минават празните приказки като форма на компетентност но при мене не.Не бих отишла 2-ри път,но от личен опит знам че каквото и да ти отговорим на въпроса,ако си решила да пробваш ще отидеш.

# 36
Zdravejte!Na men lichno ne mi se e nalagalo da hodq pri D-r Davidkov, no edna moq priqtelka mu e stra6no blagodarna, za6toto i otkri problem s bebeto navreme, taka, che da ne i se nalaga da iznosi dete i sled tova da go izgubi den dva sled rajdaneto. Togava psihicheskiqt 6ok 6te6e da e o6te po- golqm, kogato veche sa izmislili ime i napravili detska staq. Predi tova sa q gledali 4-ma ginekolozi i nikoj ni6to ne e vidql, a problemut e bil naistina golqm i ochebien. D-r Davidkov go e razbral samo po pozata na krachetata na deteto i sled tova e tursil i e nameril. Drugite ginekolozi daje ne si i priznavat, che vsichko e nared samo kogato naistina e nared, no vsu6tnost te ne vijdat ni6to.
A taka moqta priqtelka nqkolko meseca po- kusno veche prave6e opiti za bebe s nadejda to da e veche zdravo, vmesto da rajda obrecheno i pak da se vurne v izhodna poziciq. Za pechalbarstvoto ne znam - i spored men e skupo, no predvid tova kakvo i e spestil, tq kazva i poveche bih mu dala, toj trqbva da si ceni vse pak truda.

# 37
  • Мнения: 335
Sonne76,би ли ми писала на лични?

# 38
  • Мнения: 326
Sonne76,би ли ми писала на лични?

Почисти си кутията, не можем да ти пуснем нищо на лични

Общи условия

Активация на акаунт