Поредната августовска-септемврийска темичка 27.08-02.09

  • 6 225
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 495
Здравейте сладурани!
Аз съм си все още в БГ,ама му се вижда краят Sad
В краят на седмицата се прибираме.Иван се радва,ама май повече му се стои тук при баба Simple Smile Харесаму на малкият дзвяр да му се обръща внимание,и да е с много хора в къщи.
А за морето мила Калида,не питайиииииииииии Simple Smile
С голям рев си тръгвахме,и с хиляди обещания Simple Smile хареса му много,в началото го беше страх от морето,после стана неудържим Simple Smile с баща му отворихме по още един чивт очи Simple Smile Супер беше,Варна е страхотен град.Има невероятни местенца.

Майка-как вървят приготовленията за пътуването? Томи щастлив ли е че идва при баба и дядо? А ти как се справяш с емоциите,ако не се лъжа отдавна не сте се прибирали?

Звезди-расте младежът,няма шега.четох за някакви снимки,ама май не открих дали си качила.Срам ама като закъснявам с четенето Embarassed.ще наваксвам като се прибера,че тук нямам много време за net.Та...ако не ти представлява трудност пусни някоя на малък  Ерик,да видя колко е пораснал бонбончо Simple Smile

Босилек-Добре дошла!

Ралфиета-четох разказът ти за гръцко.Хм...срам ама не съм ходила на почивка в тази част.Минавала сам като се прибирам,но само толкова.ще се замисля сериозно,да се коригирам при 1-ва възможност:)

Любиту-в Дъбаи си нали,не бъркам?Мила,мажат ми е полудял на тема Дъбаи.Гледал някакви сайтове за там,колеги които са ходили му разказвали.И е впечатлен,май ще търсим екскурзия на там...Simple Smile така се е впечатлил.

Лека седмица на всички от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • загубено
  • Мнения: 6 495




Да ви почерпя едно мартини момичета!
 
И пак спорна седмица от мен!

# 17
  • Мнения: 952
Ох какво изкушение!

mamKami
- мерси за мартинито   bouquet.
Как е малкия сладур? Вие четох, че ще се прибирате в края на седмицата, дано дотогава се поуспокои положението с пожарите в Гърция.
По ирония на съдбата, когато ние бяхме на почивка там късно по новините една от вечерите гледахме репортаж за пожарите в Стара Загора.    #Crazy Shocked Супер изненадани останахме, понеже дотогава ни спестяваха, че града е целия в дим. Тогава имаше малки пожари на Пелопонес, но сега...Снощи гледахме как е в гръцко и за едното място съобщиха, че огънят се вижда от 100 километра.

Ей Калида, ама ти наистина се бе загубила задълго. Чакаме и твоя разказ. как сте с Дана, къде почивахте? Кога започва тя градината?
Аз трябваше да започна работа на 3 септември, но шефът ни вика по-рано на работа и имам още ден-два почивка само  Cry

Astrea - щом като си адвокат на италианската група да пращаш поздрави, на тези дето се загубиха по почивки. Ще чакам с нетърпение и да ни информираш като кацне  stork-boy в Милано.  Heart Eyes
Честити ви подаръци на щерката и на теб.  Wink

mimkata - дано всичко е наред на ехото  Praynig и да не е сериозен проблема. Въодушевен ли е малкия от предстоящия рожден ден?

ЛюбИтУ - май както е тръгнало ще се запознаеш с половината съфорумки от темичката. Ей тоз Дубай.......Стискам палци на всички, които си мечтаят за него да го посетят (и на себе си ще стискам де  LaughingPeace

Много хора се губят от темичката. Днес се сетих за майчетата на две Алексчета. Хайде amеi сигурно приготвя багажа за БГ, но къде ли се изгуби karilius.

Целувам ви  Heart Eyes и ви прегръщам Hug всички!

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добра..нощ от гората  Hug
ям вече незнам си кой сладолед за тази вечер, толкова съм преуморена и с мускулна треска, че не  мога да заспя.

Калида, мина срещата, Фабиан издържа достойно целия ден да бъде носен, накрая беше прехвърлян от ръце на ръце от всички присъстващи. Мартин разхлади ръце в локвичката на ресторанта,в който обядвахме и после игра цял следобяд в пясъчника на свеки. С една думи, дипломатическите отношения бяха запазени Mr. Green


Босилече
, добре дошла тук!

Ралфи, благодарско за ЛС, ще скатая координатите за следващите лета.

Споменах ли, че от 3 дни не е валяло тук Laughing и съответно следобедите инспектираме с Фабич езерата и гората.



# 19
  • Мнения: 2 195
Ралфи , въодушевен и още как  Crazy  Всеки ден ме пита дали утре като се наспи щяло да бъде рожден ден  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен Simple Smile
аз до сега си пишех съвсем послушно в холандската темичка Naughty
и тук там поствах по малко.
имате ли нещо против да се присъединя към вашата шарена дружинка? Blush
гледам, че имам съгражданка в Дубай  Laughing
напоследък всички говорят за Дубай, но малък ние е още сина за дълги пътувания Thinking

лек ден ви желая на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 952
Milenski72 - добре дошла тук   bouquet  Мерси за страхотното кафенце.....Днес трябва да ми е много розово след такова начало в темичката  Wink

Пепи - дай боже по-дълго да правите разходки из гората и слънчицето да ви топли повечко. Как са твоите момчета?

Звезди - как сте след ваксинацията? Добре ли спа синчето?

Лек и спокоен ден от мен. На всички да ни е леко на душата и розово, както Milenski ни показва през деня.

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро от гората

Днес съм като цапната с мокър парцал. От топло изведнъж стана хладно тук и сега се наливам с кафе, за да си освестя малко кръвното. Следобяд ще нося Фабич на поредната имунизация. Дано не мрънка много, че и зъби и имунизация и ще ми дойде много Rolling Eyes

Мимка, аз подаръка не разбрах какъв ще е..или пак съм недочела-недовидяла  Embarassed

# 23
  • Мнения: 7 914
Аз да се доотчета:
 вчера вдигнахме температура, покривихме се малко...ама след парацетамола ни мина температурата.. и снощи спахме относително добре, само дето се кърмихме на всеки 2 часа.. и сега  съм малко  Tired

bosilek
ааа кърмим се още Whistling и наддаваме добре  Praynig надявам се да кърмя поне още година-година и половина Praynig
а как е храната? разбираш ли се със мъжовото семейство? Thinking

Kalida, mamKami
 ей сега ви пращам ЛС с моя красавец Hug

Astrea
добре, че ни информира за италианското присъствие Hug


Bec
 Hug Hug Heart Eyes Hug Hug

pepelyashka

какъв сладолед нападаш? Thinking...аз си намерих подобен на едновремешния ескимо ( в малки опаковки) и не мога без него Blush

Milenski72
добре дошла  в седмичната тема  Hug  bouquet Hug



# 24
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 стискам палци имунизацията да мине леко  Praynig Hug Hug Hug

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Звездич, има тук разни на клечка, любимият си ми остава Тирамису на Лангнез, вътре има и бисквитки даже. Доста време се въздържах, защото в началото Фабич реагираше с колики, като ям сладолед, не знам какви консерванти слагат вътре. Същото беше и като пия капучино от това разтворимото.

# 26
  • Мнения: 5 183
Привет и от мен!
Яяяяяя, кого виждам - Калида!  Hug Къде за4езна? Липсваш на компанията. Разказвай. ходихте ли някъде. Как е Дана Сладурана? С подаръците за "голямата Бургаска рода" съм то4но до никъде  Embarassed Нали съм по цял ден на ба4кане, а и Томи боледува миналата седмица, та не ми е до това. Сега пак е малко болен. Даже се 4удя утре дали да не си стоим двамата вкъщи. Аман ве4е от работа. Детето като е болно, няма по-важно нещо. Не мога и да се концентрирам, само го мисля.

Пепе, тази твоя буболе4ка направо ме хипнотизира. Като я зяпна и се усещам, 4е все в нея гледам. Напомня ми малко на патето на Ели, дето си въртеше главата и на вси4ки погледите бяха приковани в него.
Какво стана с нея? Някой знае ли къде е Ели? newsm78
Бобсънка и нея никаква я няма!
А Сонитка, подобно на Звезди4ката ни преди 3 месеца, голямо 4акане я 4акаме ве4е. Дано скоро роди, та да помагат родителите й.

Миленски72, добре си ни дошла!  Hug Мерси за кафенцето!

Мимка, стискам палци за резулктатите от ехото! Купихте ли подарък за рожденика? А каква торта ще има? Избрал ли си е или изборът ще е ваш?

Босилек, забравих да ти пиша колко е 4аровно Мишлето ти на снимката  Hug

Чумби, децата са на моменти и настроения. Важното е да не настояваш много и да не го насилваш за джудото. Ние го минахме този път с народните танци - имахме периоди на "Не ги ОБИ4АМ ве4е тези танци и не искам да ходя", но сега пак ходи с кеф. просто се опитввахме да не правим голяма трагедия, когато откаже.

ДА, Мамками, отдавна наистина - от цели 4 години не сме си ходили. Томи беше на 10 месеца, когато последно са го виждали.  ooooh!







Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 13:26 от МАЙКА

# 27
  • Мнения: 1 294
Я и аз ... запис... в тази тема, ако нямате ни6то против:)

# 28
  • Мнения: 5 475
 Да се разпиша,че вече следобед станало . Hug
  Hug  Днес съм вестоносец ,една от италианските ни мами роди ,(не е Сончето Wink) и от сутринта разнасям новинката.  bouquet

  Добре дошли на Палачинка и Миленски72,имаме нужда от нови попълнения. Hug

 Майка,Ели гледам си пише в чешката тема  Wink,а тук доста хора ни забравиха. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 294
Астреа, 4естито на новоизлЮпеното майче.
А аз 6те гледам да се отчитам редовно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт