Рицарки На Бялото Кантарче: 27.08.2007 - 02.09.2007

  • 15 530
  • 605
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз пък се оказах човек с невероятно много работа
Ама несвършаемо много
и сървъра нещо се скапа
и изпих с колежките половин литър бира
аз половин литър де
а сега ям задушен спанак със сирене
и живота е хубав

# 46
  • Мнения: 684
Аз пък се оказах човек с невероятно много работа
Ама несвършаемо много
..........
и живота е хубав
Мими, просто си уникална. И в службата ли се държиш така, както във форума или там нещата са различни?
Едно време не вярвах, че нещата ще се променят когато започнеш работа, мислех си, че ще бъде като в училище или като студентския живот, но уви!!!
Мими, защо не си ми наблизо? ЕЕЕЕххххххх!
Или поне една рицарка да имах за съседка!!!!!!!!
Теди, постижение ще имам когато успея след първото малко съгрешение, пак да продължа режима (който още не съм започнала  Embarassed ).
А за наградата, май ще трябва да го поизнудя, ама аз май сама на себе си не вярвам, че ще успея.  Cry

# 47
  • София
  • Мнения: 8 348
Винаги съм такава, освен когато се налага да съм сериозна. Слава богу, че не се налага прекалено често.
Аз принципно съм в добро настроение и имам само временни помрачения. Но естественото ми състояние е на щастие и доволство, с изключение на сутрините, когато общо взето спя с отворени очи и съм лекинко неадекватна.
Предимно муча нечленоразделно в отговор и гледам като пребозало теле. Поне до второто кафе.

Миракъл, аз лично никога не правя сравнения и не мисля как би могло да бъде, ама не е . Живея с настоящето и затова по-често съм доволна.
А работата ми е като в училище, само дето  шефовете са по-гадни от тогавашните учители.
Но всяка трагедия си има смешната страна. Номера е да я намериш.

И ще успееш.
То е като тангото - две напред, едно назад. Но предимно напред. Нищо, че аз танцувам лошо. Поне влагам ентусиазъм.

# 48
  • Мнения: 1 531
Ванче, милата Криска, дано се оправи по-скоро. Стискам палци!

Миракъл, поне замени белия хляб с Бонус.

Момичета, тази вечер ядох принцеси. Не съм режимна. Устисках се да не преям. Спрях се навреме. Пих и бяло вино. Утре кантарът ще покаже.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 642
Само набързо минавам да кажа:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДИЧЕ Да си жива и здрава, да немирш любавта м лицето на прекрасен мъж, да отгледаш дъщеря си с много радост и малко грижи, бъди щастлива!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 8 348
Ванче, ама нямаше късмет с морето, а.
Нищо, и догодина ще е там. А децата бързо се оправят.

# 51
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374

Но всяка трагедия си има смешната страна. Номера е да я намериш.

И ще успееш.
То е като тангото - две напред, едно назад. Но предимно напред. Нищо, че аз танцувам лошо. Поне влагам ентусиазъм.

важното е да участваш!

А принципно, днес не можех дълго да вляза в bg-mamma-та  #Cussing out И търсих смешното. Зор беше. Но все пак, животът е хубав, а денят и утре ще е чудесен.

# 52
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Да си кажа аз, че да не ме мислите за прекалено примерна, дето само раздава мъдри мисли. Имам си и аз прегрешения. Не мога да се откажа от сладолед в това хубаво и топло лято. Няма заместител или поне не толкова вкусен. Те краката сами отиват до фризера в магазина. Embarassed Е, все пак не е всеки ден. И се оправдавам, че компенсирам с повече движение и водица. Знам, че не бива, още повече, че пак имам застой. ама да си кажа. Пък дано ме хване срам и утре да го подмина

# 53
  • София
  • Мнения: 8 348
Хубаво, че си признаваш
я сега се засрами
и да знаеш, че погледа дето ти го мятам, докато се приближаваш към фризера е осъдителен, а не завистлив.
Да пускаш веднага сладоледа.....

# 54
  • Мнения: 2 897
Добро утро, момичета   bouquet!
Желая ви един хубав ден, диетичен или не - нека е хубав  Grinning!
Ако може в днешното сутрешно/обедно време пак да ми стискате палци ще съм ви много задължена!

# 55
  • София
  • Мнения: 8 348
Ще стискаме
Тамън по-трудно ще ядем

Ама после да кажеш причината

Добро утро
навън има слънце

# 56
  • Мнения: 1 479
Добро утро на всички! Диничка, няма проблем със стискането на палци! Искренно ти желая всичко да ти е наред! И аз имам малко прегрешение вчера - малко сладко хапнах - не го бях правила повече от две седмици, ама какво да правя, пусто се изкушавам понякога! Кантара ми е в застой след морето!Ама нищо - продължавам! Няма друг начин, милички!

# 57
  • Мнения: 1 488
Добро утро и от мен Hug Дени ще стискаме палци  Wink Момичета,незнам колко често се качвате на кантар,но аз гледам в неделя само да се качвам и да си отчитам резултатите.Днес се изкуших и се качих  Blush показа още -1  newsm44 ,това ме води на мисълта,че до края на септември ще си вляза в  старите дрехи,и за рд-то на мъжът ми ще съм готина  Wink

# 58
  • Мнения: 2 897
По-добре в застой отколкото нагоре, нали така  Wink

# 59
  • Мнения: 1 279
Добро утро, сладурани!Кафето сутринта не можа да ме разсъни достатъчно, сега ще си правя зелено чайче.Наздраве!

Работния ден при мен тече с пълна сила!Дано си остане такъв до края!

На всички вас желая прекрасен,  слънчев ден, пълен с цветя и пеперуди

Общи условия

Активация на акаунт