Случвало ли ви се е да ревнувате от приятелка?

  • 1 636
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Дааа, имах една такава. От начало ми се виждаШе странно, че тя гледа филм с него, докато аz съм на работа (студенти бяхме) и аха да почна да ревнувам приятеля ми каzа (вече бивш, де), че иска да се раzделим... Гадно беше, zащото той беше добър човек и с нея нещата траяха един месец, ама уби вярата ми в него.

Преди мяколко месеца една приятелка (по точно жената от приятелско семейство) се натискаше на мъжа ми, но това само когато е пияна. Но тя по принцип се натиска на всеки когато е пияна. Но половинката не ми да де повод zа ревност и със семейството си се виждаме още. Само не zавиждам на мъжа на момичето, не е лесно с такава жена...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
да. случвало се е  Simple Smile винаги неоснователно, нито една моя приятелка няма като моя вкус  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
По-скоро, не. Ако имам съмнения предпочитам да говоря с нея, да си кажа всичко и след нейната  реакция поне ще имам яснота.

# 18
  • Мнения: 419
На мен ДА.Външно не реагирах по никакъв начин,но гадничко си ме жегна отвътре...Кажете как е при вас,имали ли сте такива моменти?



Само да ви светна малко в съответната ситуация-приятелски семейства сме,аз винаги съм говорила прекрасни неща за нея на мъжа си,а се оказа ,че тя на своя е говорила доста гаднички неща за мен...и в един "прекрасен" момент се оказа че тя и мъжът ми са почти приятели,а аз с нейния мъж не мога и дума да обеля...
Ахам  Sick приятелски семейства  #Crazy #Crazy #Crazy докато не станаха много странните ситуации с нейно участие  Crossing Arms
Споделих с мъжОт, че това хич не ми се нрави, обърнах му внимание на някои случки, и семейното приятелство приключи. Мъжете се виждат само по мъжки.
Аз най-културно поисках да поговорим по въпроса, и от тогава ни вест, ни кост от нея  Thinking.

# 19
  • Мнения: 223
Не никога!

# 20
  • Мнения: 43
Не искам да те засегна, но останах с впечатление,че ревността ти е патологична.Ми то не беше от етърва ти,колежки имаше някакви,сега и приятелка.Минавало ли ти е през ума,че проблема е може би в теб.

# 21
  • Мнения: 1 564
е ти на това приятелка ли викаш?!
Thinking  А на въпроса ти-не не ми се случвало.Аз също от своя страна  не съм карала приятелките ми да ревнуват партньорите си.

# 22
# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да. От една (не чак толквоа близка в интерес на истината), която заради несгодите в любовния си живот беше уязвима на "залитания'. Но по-интересното е, че ревнувах мъжа, който ми е БИВШ. Просто НЕ ИСКАМ той да има връзка с някоя жена, която аз познавам.

# 24
  • Мнения: 1 163
не,за сега

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
случвало се е в тинейджърските ми години Wink

а това приятелка ли е според теб? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 568
В тийнейджърска възраст- да, но сега не ми се е случвало........

Мен друго ме накара да се замисля- казваш, че са ви приятели уж, обаче тя говори гадни неща за теб, а ти и мъжът й нямате общ език.... Какво приятелство е това newsm78 Аз бих нарекла въпросните просто познати Wink



 Peace

А ако можеше да "мелиш" със мъжът и?
Тогава сигурно "приятелката ти" щеше да бъде автор на тая тема  Joy

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Имам приятелка, която знам, че много харесва мъжа ми.
Дори са се запознали, преди аз да го познавам.
Когато се запознах с него, тя се отдръпна - видя, че той има интерес към мен.
Мъжа ми също никога не ми е давал повод да ревнувам от нея.
Тя е истински приятел, винаги се виждаме като отидем в София, канили сме я в Щатите, дори бихме й поели пътните. Стояли сме до среднощ да си говорим тримата. Мога без да се притеснявам да ги оставя двамата - възрастни хора са и могат да мислят с главите си , а не с други  части на тялото.

Общи условия

Активация на акаунт