Витамини за бременни

  • 2 054
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Аз пиех Неоксид, но смятам, ч ее най-добре лекарят, който води бременността ти да ти изпише най-подходящите за теб.

# 16
  • Мнения: 165
Здравейте бъдещи мами и аз съм една от вас.Пия Pre-Natal на Jamieson,ако може някои да сподели мнение ще бъда благодарна.

# 17
  • Мнения: 1 092
Според моя доктор ,най подходящи са Центрум матерна.
колкото различни доктори - толкова и мнения Hug.Според моя - това беше Топ Левюр /френски са/  bouquet

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Центрум Матерна

# 19
# 20
  • Мнения: 57
Чайчето на ХИП е много добро

# 21
  • Мнения: 306
Моят лекар каза, че няма кой знае каква съществена разлика между всички витамини за бременни. Аз пия Pre-natal.

# 22
  • Мнения: 684
Здравейте бъдещи мами и аз съм една от вас.Пия Pre-Natal на Jamieson,ако може някои да сподели мнение ще бъда благодарна.
Аз пих през цялата си бременност от тях. Съдейки по това, което пише на опаковката, са изцяло на естествена основа и добре усвоими. Само дето хапчетата са доста големички  и трудно се преглъщат, но това да е проблема  Laughing Сега (като кърмя) пия Хипп Натал (бутилчиците) - доста вкуснички са, но пък трябва постоянно да са в хладилник след отваряне и след десетина дни се развалят.
И моят гинеколог каза, че няма особена разлика.

# 23
  • Мнения: 1 269
о мами

# 24
  • София
  • Мнения: 1 391
Аз пия Вега Пренатал формула, ще ги пия и живот и здраве като кърмя.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Според моя доктор ,най подходящи са Центрум матерна.
колкото различни доктори - толкова и мнения Hug.Според моя - това беше Топ Левюр /френски са/  bouquet
В топ левюра няма калций.

# 26
  • Мнения: 684
В топ левюра няма калций.

Четох в една книга за бременни, че в повечето добавки няма калций или има, но в съвсем малки дози, понеже ако сложели нужното количество калций, то таблетката трябвало да бъде колкото орех. И съветваха да се набавя предимно с храната. 

# 27
  • София
  • Мнения: 1 391
Да, калция като суровина е много обемист и за това не може да се добавя в големи количества.

# 28
  • Мнения: 1 986
 Аз пиех само фолиева киселина,и наблягах много на плодовете и зеленчуците Peace,показателите ми бяха много добри и според наблюдаващия ме гинеколог,не беше необходим допълнителен прием на витамини.

# 29
  • Мнения: 4 621
Аз пиех Матерна докато бях бременна. Няма кой знае каква разлика м/у различните витамини за бременни, но най-добре се консултирай с лекар да ти ги препоръча  Peace

Общи условия

Активация на акаунт