Клюкините от деня - 4.02

  • 24 427
  • 672
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
MALVINA , браво!Че и майка си довел!?Бе на тез мъже чавка ли им изпила мозъка?
Имаш моите поздравления! newsm10

# 16
  • Мнения: 2 327
Malvina, как можа свекървата да не посрещнеш? Ми трябваше червено килимче да опънеш, че се е вдигнала жената на крака да дойде да си види внучето Mr. Green

# 17
  • Мнения: 420
Благодаря ви , момичета! Прекрасни сте! Днес си оставих детенцето в ново училище (приеха я в едно много елитно), сърцето ми се раздра, милото ми врабче самичко влезе, никoй не познава, исках да я снимам, тя ме прогони, да не закъснее и да изпусне класа си.Направо ми е гадно , че няма да има време да се запознае с децата и отива на операция. Още по-гадно ми е, че не мога и дума да споделя за страховете ми с татко им, то ще са подигравки, псувни, и най-вече, чему преча на чата със скъпоценния му брат. Тоз последния го ненавиждам от дан-душа (така ли се пише?), ама то хубост насила не става, явно брата е по-любим от децата (аз не се бутам, може и да не ме обича). Никога не съм мразила, някои като ми е неприятен, просто сам безразлична, не очаквах омраза да изпитвам....аз ли не съм у ред?

# 18
  • Мнения: 1 809
Никога не съм мразила, някои като ми е неприятен, просто сам безразлична, не очаквах омраза да изпитвам....аз ли не съм у ред?

Много си си наред,познато ми е това чувство...няма да казвам аз към кого изпитвам това...всички се сещате...Но, бих искала да те посъветвам да се опиташ да се освободиш от омразата!Сега се концентрирай върху това,което предстои.Положи усилия/знам че е трудно/  и мисли само положително,просто в съзнанието ти да е само успешния край на операцията.Само това!Използвай цялото си съзнание и вяра,че всичко е ок!Не,че ще бъде,а че е вече ок!Използвай силата на подсъзнанието си,така ще помогнеш и на детето и на себе си.Не допускай омраза и отчаяние в мислите си,защото така викаш негативни неща!Успех и за миг дори не губи вяра !  bouquet

# 19
  • Мнения: 811
Ще има среща =форумска на 01.09, аз ще ходя. Други желаещи?
На Маргарита обещавам, ако дойде не само да я зяпам, ми и да се запознаем. Обещавам, че ако ми издърпа ушите няма да се сърдя Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 327
Аз ще съм си в Бургас тогава... Нещо тия големите форумски сбирки са ми страшнички обаче и без това Simple Smile

# 21
  • Мнения: 911
....Не допускай омраза и отчаяние в мислите си,защото така викаш негативни неща!Успех и за миг дори не губи вяра !  bouquet

а аз му викам - не кълни, той Господ си знае работата, а пък що да се хАбиш, Канейдиън, и само да си задръстваш кармата  Sunglasses

А на теб Малвина - евалла ти прайм! само защо не ни написа да дойдем и ние под прозореца - да гледаме сеир!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 22
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Момичета,много ми се иска да дойда на срещата,но тогава ще изнасяме на баба 40 дни и най-вероятно няма да съм в  София.Но може и да пътуваме направо в неделя на 2.09.07,така ,че Пеперуна напиши повече за нея(къде ,в колко?)newsm78
Малвина ,много ми хареса как си постъпила с навлеците!!! Peace

# 23
  • Мнения: 6 315
Пеперуна, ще дойда стига всичко да е наред! Ще се радвам да се запознаем, иначе ... наистина ще ти дърпам ушите  Joy.

Малвина, много ми харесва как си постъпила!   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Момичета,който сте се записали за детегледачки.За 02.09.2007. ще ми е нужна помощ за Мария.Ще пътуваме да изнасяме 40дни на баба в Самоков и няма кой да гледа малката през деня.Моля ви  ,ако някоя от вас  може да я поеме нека ми пише на лични,спешно ми е и ви благодаря предварително!!!  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Клюкина от мен: Запознах се с новото/поредното ново/ гадже на БНД.  Flutter
Честно казано се чудех дали няма да изревнувам или нещо подобно, но не. Момичето беше доста смутено, но се държа добре. Мълча през повечето време...

Дариа се лигави като за последно.  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 1 752
Хи-хи, Исе, смее ли момичето да се разбърбори. Пустите му хлапета без училище учЕни  Crazy

И от мен клюкина: съпругата на БНД не искала деца. Смятала ги за шумни и досадни. Какво нещо е съдбата: навремето БНД си призна, че решил да не ме пита искам ли дете или не, ми да действа, щот знаел, че ще искам първо да завърша, а той не можел да чака. А сега...  #Crazy

# 27
  • Мнения: 811
Slavka, ето линк към темата за срещата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218273.0;topicseen

# 28
  • Мнения: 1 023
Аз ще съм си в Бургас тогава... Нещо тия големите форумски сбирки са ми страшнички обаче и без това Simple Smile

и аз, и аз  Laughing

не то4но.
е са ш издухам към варна, да избухна и да си отспя.
малко в разрез с мероприятието, дето ми е писано - на сватба на приятелката от варна отивам - много ми радостно и тъжно малко, щот, до месец, с4езват и двамата от бг.
и като взех да броя - най-ли4ни ми - вси4ко от 4 хиляди км нагоре, сал една на 14 минути, ма хубаво, 4е тя поне сигурна.
мдам.
как да не се замислиш.

# 29
  • Мнения: 2 327
Milk, то и от моите приятели останаха двама-трима в България. Всичко друго се изнесе по Щатите и Канада...

Общи условия

Активация на акаунт