Nr.42 - Nigel-Nagel-Neu - или просто: немска тема

  • 10 586
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Да се zапиШа и аz  Peace

# 16
  • Мнения: 1 610
Приятелке! Честито ти едногодишно мишле!Само радости да ти носи , а на него весело детство желая!

Мъгъл, отривен не помагат ли?ако са течни сополите защо не вземеш един сополоизцеждач на Нук  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 423
Моля ви, стига сте ми се фукали с
какво олио правите запръжки и
какъв е интимният ви лосион, че
съвсем го обърнахме на домакини.
Дайте, някоя свежа тема за разговор.
Днес чух, че Бен Бекер го намерили
безжизнен в хола. Спринцовка ли чух?
Някой знае ли повече? Алкохолче?

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добре, че е Лиска да вкара малко клюки. Вече 3 седмици не гледам ТВ, с изключение на F1. Разчитам на форумите, за да съм в час със световните събития

# 19
  • Мнения: 911
Уф, много ме уплаши, Лиске. Помислих, че го намерили мъртъв. Олекна ми сега, прочетох. Не дрога или алкохол, а дрога и алкохол май.

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 08:54 от Сердика

# 20
  • Мнения: 3 423
Не дрога или алкохол, а дрога и алкохол май.
Или е прекалил с олио?!
Ха, добрутро ви и приятен ден!
Тук едно слънце се бута да се покаже.

# 21
  • Мнения: 1 584
Добро утро и от мен,

тук е още слънчево ама го дават следобяда да вали Sad Вчера такава разходка дръпнахме следобяда, че направо после не си чувствах краката  Wink

Аз даже не знам и кой е Бен Бекер Embarassed Телевизия не гледам почти, да не кажа хич откакто свекитата са тук.

# 22
  • Мнения: 592
Добро утро на вси4ки,

Приятелке, 4естито о и от мен на патерици, хубаво детсво и късмет в живота    newsm38

Да ви споделя неЩо. В4ера се опитах да купя билет zа една приятелка от Германвингс и установих, 4е ве4е  я няма опциятя плаЩане по Lastschrift, остават само VISA, MASTER, Amerikan Expres, Germanwings Card i....  Sick
И да си приzная 4естно, то малко ме  е срам, но до сега никога не ми  се налагало да полzвам таzи карта и сега съм  в zадънена улица.
ТАм се иска само Kontoinhaber i Kreditkartennummer i неЩо като CVC/CVV Code. Първите две небта са ясни, но това последното от къде да го вzема? newsm78 Прерових вси4ките си бумаги, не намерих код или име с 3 символа ( пове4е не пасват  в полето ).

Някой от вас сблъсвал ли се е с подобен слу4ай

Прведи седмица или 2 купувах zа мама билет и нямах проблеми, бухнаха ми го от контото.

Мерси предваретелно
  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 584
Николета, това са последните цифри на кода отзад на картата. Написани са дребничко - в полето, където ти трябва да се подпишеш.

# 24
  • Мнения: 3 521
Николета, това е един код, който го пише от задната страна на картата - съвсем в ъгъла се вижда.

А Майра ме е изпреварила.

# 25
  • Мнения: 592
Благодаря ви   bouquet
То било лесно, но на мен 4ак не ми се вярваШе да са теzи цифри. Аz ги гледах, гледах... Joy

# 26
  • Мнения: 7 605
Привет,

ба*и жегата  ooooh!  И то4но в наШата спалня няма климатик. Милена е иzядена от комарите, милата, но поне е християн4е  Laughing Гостите си zаминаха, ние го об/рнахме на релакс.

Сега ще се обадя на Лилибон да я 4уя как са, и от кое имат нужда  Peace 

поzдрави от морето   bouquet

# 27
  • Мнения: 11 315
Биба, чопля, щото съм съвестна. Препарати не ми се е налагало да ползвам все още, но профилактично мажа зад ушите с масло от чаено дърво (или има друг превод newsm78). Мирише силно, въшките не понасяли миризмата.
Дано! Каката не се закачи миналата година, ама в детската градина си се врат доста повече един в друг, та знам ли  ooooh!

И аз съм на мнение, че от изтощение и мерак за нови сили Бенчо е попрекалил с употребата на двоен допинг.
Не е лесно да си артист - на сцена и да снимаш. Сценичното изтощение е невероятно, изсмуква всеки жизнен сок, та щеш не щеш прибягваш до течен или бодлив допинг.

Гледате ли кво става в Гърция? Там ще гърмят скоро усещам...

# 28
  • Мнения: 3 880
Биба, чопля, щото съм съвестна. Препарати не ми се е налагало да ползвам все още, но профилактично мажа зад ушите с масло от чаено дърво (или има друг превод newsm78). Мирише силно, въшките не понасяли миризмата.
Къде го продават това масло? В дрогериите ли? Да ходя да взимам и аз за всеки случай Embarassed Сега след ваканцията не се знае кой къде е ходил и какъв "сувенир" си носи от там ooooh!

# 29
  • Мнения: 11 315
Биба, чопля, щото съм съвестна. Препарати не ми се е налагало да ползвам все още, но профилактично мажа зад ушите с масло от чаено дърво (или има друг превод newsm78). Мирише силно, въшките не понасяли миризмата.
Къде го продават това масло? В дрогериите ли? Да ходя да взимам и аз за всеки случай Embarassed Сега след ваканцията не се знае кой къде е ходил и какъв "сувенир" си носи от там ooooh!
По всички дрогерии го има. Аз си го взех от Ihr Platz - Teebaumoel.

Общи условия

Активация на акаунт