ЛЕЧЕНИЕ НА АТОПИЧЕН ДЕРМАТИТ С ХОМЕОПАТИЯ

  • 16 376
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Според мен подхода като начало не е грешка, тъй като трябва да се отстрани потискането от дългото прилагане на антихистаминови препарати, но разбира се най-добро е хомеопатичното лекарство, което покрива централното нарушение.

# 16
  • Мнения: 109
накрая на месеца ще ходим на преглед , за да ни изпише някакво хомеопатично лекарство. надявам се да е точното за нас и да успеем да се излекуваме. Praynig

# 17
Здравейте майчета.
Силно съм притеснена:
Имам бебе на 3,5 месеца и от20 дни след като изкъпя бебо му се появяват червени петна по телцето,които са с бяла точка в центъра,която не е гнойна.Петната са с различна големина и форма имаги по гръбчето и коремчето му.Тези петна изчезват за около 30 мин. Помислих си ,че от шампона и го смених от БЮБХЕН на МУСТЕЛА,но пак ги имаше.Днес го изкъпах само с чиста вода и пак се появиха.Консултирах се с джипито и тя казаче може да е алергия.Забравих да спомена ,че сме изцяло на кърма.Вада му давам от кана Брита и я преварявам.
Дали това е АД???? Cry

# 18
  • Мнения: 19 300
Здравейте майчета.
Силно съм притеснена:
Имам бебе на 3,5 месеца и от20 дни след като изкъпя бебо му се появяват червени петна по телцето,които са с бяла точка в центъра,която не е гнойна.Петната са с различна големина и форма имаги по гръбчето и коремчето му.Тези петна изчезват за около 30 мин. Помислих си ,че от шампона и го смених от БЮБХЕН на МУСТЕЛА,но пак ги имаше.Днес го изкъпах само с чиста вода и пак се появиха.Консултирах се с джипито и тя казаче може да е алергия.Забравих да спомена ,че сме изцяло на кърма.Вада му давам от кана Брита и я преварявам.
Дали това е АД???? Cry

на мен не ми прилича на АД.при АД кожата е суха на екземи и е по-груба.
да не би да къпеш бебчо с твърде топла вода.водата трябва да е 37,5градуса,но заведи детето на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт