Chicco Caddy ili Quinny Zapp????

  • 2 537
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 594
И аз моята я взех от Италия за 45Е. Нямам обяснение защо тук са толкова необосновано скъпи.

# 16
  • до морето
  • Мнения: 152
  Много ви благодаря момичета! Май "накланям" към Caddy -то.Няма ли някой сайт откъдето да си я поръчам, имам предвид извъмн БГ?

# 17
  • Мнения: 1 111
  Тези две колички въобще не могат да се сравняват.Единственият плюс на Чикото е, че с парите за един Зап може да си купиш две Чико. Simple Smile

# 18
  • в стаята
  • Мнения: 469
извинявам се, че се намесвам в темата, но искам да питам, на Зап може ли да се сложи багажник  Thinking

# 19
  • Мнения: 386
На най-новият модел Запп (този с четерите гуми) под седалката има нещо като багажник, но в България до колкото знам не се внася!

# 20
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз си мислех да я купувам, обаче като няма багажник newsm78, нещо се разколебах. Вие как се справяте къде носите нещата за детето Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 386
Взех си една страхотна раница с цвета на количката и в нея нося само най необходимото и не ми тежи !

# 22
  • в стаята
  • Мнения: 469
А нея къде закачаш, на дръжките ли? Така няма ли опасност да натежи и да се обърне? А раницата на Куини ли е?

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 15:56 от isi

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Аз,имам мрежа за количката!Количката ми не се е обръщала,но в мрежата има мокри кърпи,някоя връхна дреха,телефон,водата на детето и портфейл това е!

# 24
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз,имам мрежа за количката!Количката ми не се е обръщала,но в мрежата има мокри кърпи,някоя връхна дреха,телефон,водата на детето и портфейл това е!

А каква е тази мрежа  Thinking може ли да пуснеш снимка да я видя. Или пиши от къде си я купила.

-----------------------------------

за такава ли става въпрос http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3270

# 25
  • Мнения: 1 101
Chicco Caddy е супер удобна и лека количка  Peace  Ползвам я от няколко месеца и нямам никакви оплаквания. Не мисля, че ще имаш проблем да я ползваш през зимата, тъй като дъждобранчето много добре прилепва към самата количка. Наистина, единственият недостатък на количката е, че няма багажник. Аз използвам една раничка, също на Chicco и така си реших "проблема"  Grinning

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Аз,имам мрежа за количката!Количката ми не се е обръщала,но в мрежата има мокри кърпи,някоя връхна дреха,телефон,водата на детето и портфейл това е!

А каква е тази мрежа  Thinking може ли да пуснеш снимка да я видя. Или пиши от къде си я купила.

-----------------------------------

за такава ли става въпрос http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3270

Абсолютно същата е Peace

# 27
  • Мнения: 609
Имам Zapp и много се разочаровах от тази количка! Twisted Evil
Бута се много трудно с тези малки колелца,запъва на всяка неравност по пътя.При друсането сенника постоянно се свива,а за бутане с една ръка да не говорим!
Дизайнът и наистина е невероятен,но само това не е достатъчно.Удобна е но като втора количка и за кратки разходки!

# 28
  • Мнения: 386
Напротив супер  лесно се бута аз с една ръка си я бутам толкова леко
Isi раницата ми е на Риибок едноцветна изчистена стилна и си отива със всичките ми дрехи, нося си я на гърба, но не се усеща тъй като нося малко неща, а и имам навика по принцип винаги да ходя с чанта и не ми пречи не мисля, че е проблем като е много лека да бъде закачена на дръжките много майки с такива колички го правят, Sunglasses

# 29
  • Мнения: 2 723
Аз,имам мрежа за количката!Количката ми не се е обръщала,но в мрежата има мокри кърпи,някоя връхна дреха,телефон,водата на детето и портфейл това е!

Извинявайте, ама колко са големи вашите деца? Или вие мислите никога да не носите играчки?
Вярно е, количката е красива, ама има ли някой представа колко играчки трябват като се излиза навън с едно дете на 1,5 - 2 години? В тая мрежа какво точно ще сложиш? Кофа , лопата сита гребла формички, камиончета. Моята количка има огромен багажник и пак валчим пликчета, закачени по дръжките. В крайна сметка отиваме до градинката, а не на модно дефиле Naughty
Малко практичност не ни прави демоде ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт