НОЕМВРИйче без умора шава,даже нощем не престава

  • 8 795
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Сладурка, сигурно няма да ми повярваш, ама и моят десен крак в момента е изтръпнал... и не ми се спи все още...

# 16
  • Мнения: 3 416
Сладурка, сигурно няма да ми повярваш, ама и моят десен крак в момента е изтръпнал... и не ми се спи все още...
мани,мани,хубаво,че е фоума да се ровичкам Rolling Eyes,сега взе и да ме пари и боли от киселините,ама чак плешката ми се схваща

# 17
  • Мнения: 295
А аз пък си обновявам блог-а, уж да не усещам... Ама нещо тия настройки ми се опъват... ще ядат бой  hahaha

# 18
  • Мнения: 421
Добро Утро! Не знам до колко е добро... още ме боли зъба от вчера (нали бях на зъболекар,уж за кариес,а то се оказа пулпит и ми го пави 3ч   Shocked направо  ooooh!  ) та още имам напрежение. Сега се оправям за 5мин и изчезвам,че съм на лекар /как можа да ме извика в 7.30  Shocked / направо е страшен,ама и кръв да ми вземат и уж на гладно...
и после като се прибера така ще се наспя хубавичко ... и ще се наям Simple Smile

Дес,мерси за разяснението   bouquet  аз не знам дали в новата къща ще имам нет веднага (това е след месец и нещо чак де) та...ще пропусна да се кандидатирам  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Дес, честит рожден ден   bouquet
[/color]

# 20
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен с днешна дата-как е ?

ProstoAz преди да полегнеш сладко сладко сподели как мина прегледа-наред ли е всико и какво ти казах и т.н.
И аз въодушевена от Tsetsito едни сънища снощи...не помня коя беше родила но фабулата беше, че ProstoAz беше посветила стих на бебето-беше много хубав-ама как не се събудих да го запиша...знае ли човек може да имам тайни заложби незабелязани досега...
Аз в четвъртък чак съм при доки..нямам търпение вече..да видим кво става с тез мои води ..много ли са що ли..., че се късам от притеснения за моя огромен корем...

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,
Аз снощи не спах - като ме хвана един зъб...в 1 посреднощ ходих да търся денонощен зъболекар Cry Не успяхме да събудим каката и я оставихме да спи сама вкъщи Embarassed, хубаво че не реши да стане. Сега съм по-добре, но ще ходя да ме видят, защото снощи само ми отвориха зъба, за да ми олекне и днес ще видя какво ще кажат. Дали мога да си направя рентгенова снимка сега? newsm78
Уф, направо съм като парцал...днес ще ми е дълъг ден.

# 22
  • Мнения: 98
OOOO ДЕС-БЪДИ МНООООГО ЩАСТЛИВА И МНОООГО ЗДРАВА!!!
И НЕКА НОЕМВРИ БЪДЕ МНОООГО УСПЕШЕН ЗА ТЕБ И СЕМЕЙСТВОТО ТИ!!!

НАЗДРАВЕ newsm38  beer3

# 23
  • София
  • Мнения: 614
Добро утро, момичета! Днес се очертава хубав хладен ден, само за разходки и шопинг! Надявам се най-после да наваксам малко с пазаруването, макар че идея си нямам от какво да започна - още нямам информация от близките кой какво ще купува. Иначе вече съм си набелязала почти всичко /като модели и марки производител/, с изключение на дрешките, които избягвах досега да разглеждам, за да не се изкушавам. Вчера си харесах едно скринче, но пък още не съм сигурна за леглото...абе пълна обърквация. Много се изкушавам за козметиката, голяма слабост ми е, обаче май е доста раничко за нея?... newsm78 Макар че едва ли ще й изтече срокът на годност, ама все пак...Хубаво е, че наблизо има аптека, в която предлагат продукти на Клоран и Мустела , та няма да ходя напред-назад да търся.  Мойта заблеяна приятелка, която си дойде от Лондон, забравила да взема Infacol-а за коликите, та най-късно в понеделник ще го поръчвам по Интернет. Така че, ако има желаещи да се включат в поръчката, да казват, че няма време. Аз държа да си го имам още при раждането, че като почнат коликите кой ще ти чака поръчка....а не искам да си правя експерименти с други сиропи, защото, доколкото знам, така и така не помагат....Освен това ще  си търся усилено крема за гърди Лансинох и ако видя някъде, веднага купувам - разбрах, че го няма навсякъде, а пък е доста ефикасен при разранени зърна в първите дни.  Спирам дотук с отчета, че кучето дава зор за навън. Ако купя нещо интересно, ще се похваля!
Хубав ден на всички!!!  Hug


А, какво виждам??? Дес има рожден ден?!
Да си жива и здрава, Дес, и да те споходи голямото щастие!!! Още едно прекрасно момиченце да те радва наесен и да изпълва дните ти с много любов!!!

# 24
  • Мнения: 98
Tsetseto-ако намериш тези 2-3 дена Лансинох купи един и за мен.Нали ще се видим в петък в ТК? Аз си поръчах Инфакол даже имам 3 шишета но ще са тук на 01.09....ако ти е проблем с доставката (не съм сигурна че може да го поръчаш и да ти доставят )ще ти отстъпя едното. А нали съм в англ.фирма ..все има на кой да поръчам...така мисля де.
За козметиката...мама скоро родила много похвали Себамед..също ми даде идея-незнам как ще се осъществи де-ако има как да ти дадат тестери от 2-3 вида козметика-или приятелка с остатъци по кутийките, защото то е като при нас..на една действа едно на друга друго-та в зависимост бебчето кое му се отрази по-добре-купуваш. Защото са си скъпи и ако ги купиш и вземе, че се обрине...или нещо си..

# 25
  • Мнения: 0
Добро утро!
Дес , Честит рожден ден!!!Бъди много здрава,красива и щастлива!!!Желая ти много,много усмивки и само хубави ЕМОЦИИ!!!! newsm59
Да ви се похваля,снощи се реших най-накрая и отидох във фитнеса.Ходих 40мин.на пътечката и то на скорост 3,5!!!!!!!! smile3501.Сега са чувствам добре,някак си раздвижена.За сметка на това ръцете ми са се подули и когато си свия пръстите ме болят ставите,особено на кутрето newsm78.Сигурно е нормално,но аз да си се оплача... Embarassed
Хайде хубав дан за сега и до по-късно Hug

# 26
  • Мнения: 0
 А за тези капки Infacol,знаете ли колко опаковки ще трябват ?Аз си поръчах на моя братовчед 2 опаковки,но ако трябват повече да му кажа..?Незнам дали няма да му направят проблем на митницата само?

# 27
  • Мнения: 98
е то зависи от бебето..ама в най-трагичния случай ми казаха около 3...ама дано на нас не ни трябват толкова.

# 28
  • София
  • Мнения: 10
 bdbaloni Дес, много здраве и любов и наесен сладък здрав бебок  newsm30


На мен пък снощи като ми  се схвана лявата ръка и като ми се появиха едни бодежи в сърцето...  ooooh!...място неможех да си намеря. Мн. е неприятно...Дано само не съм настинала, че ...  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 614
Ох, мойта кучешка разходка свърши бързо-бързо, че ни подгони тук един уличен рошльо и ми изкара акъла. Направо ми стана коремът на камък от уплаха. Тя мойта мома нали е нова в квартала, и все още си маркира територията, та я приемат като заплаха другите кучета. Сериозно се замислям по-нататък за разходките и с бебето по парковете /живот и здраве!/ да си взема един електрорен кучегон, защото много ме е страх от агресивни кучета, големи поразии стават понякога.
Мими, ако намеря Лансинох, ще взема и за теб. За Инфакола - мисля, че няма да има проблем с поръчката /мисля да го поръчам оттук/, обаче ако има, непременно ще се възползвам от твоите услуги. Крисич, и аз мисля, че 3 опаковки ще са достатъчни, ама аз ще поръчам 4 за всеки случай. При всички случаи фира няма да дадат, защото за съжаление ги няма в България и се търсят от много мами.

Общи условия

Активация на акаунт