При нас май зимата дойде...

  • 1 466
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
То тази година нито зимата-зима, нито лятото-лято, такива, каквито ги помним.  Confused Или ще има студ по странно време на годината, или лятото ще е ужасно горещо, и не може да се диша дори.
Не вървят на хубаво нещата май.  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 717
и аз усещам от няколко вечери този мирис на зима и запалени печки Twisted Evil
ние сме близо до една гориста местност и от боровете и елите започва да мирише точно на зима и сняг, но мен ми е някак си мило, защото усещам въздуха адски чист и прохладен
имахме и адски горещо и адски студено лято, от всичко по малко
но предпочитам хубавата и дълга есен пред изненадващата зима Hug

# 17
  • Мнения: 1 238
При нас пък пуснаха коледни сладки в средата на Август и ми докараха начален стадии на депресия. Rolling Eyes И аз не обичам есента и имата. През есента има по няколко хубави слънчеви дни и тогава е красиво, ама друго си е да си ходим по къс ръкав и без чорапи. И като си помисля колко сложно сега ще става излизането... Досега аз се обличах набързо и гонех по 3 часа хлапето да му облека една тесника, ами сега какво ще става... Sad Лятото не беше особено хубаво, но при нас тази година поне започна рано. Хич не се и опитвам да се настройвам за зимата, опитвам се да се настроя за зимен сън. Ох, ако можеше да заспя и да се събудя някъде през април...

Ооо, да, не ми напомняй Вяра...Като се сетя миналата година с колко зор и обличах ескимоса, шапка неще, ботушите и те с голяма мъка, изобщо 3 часа докато излезем навън. Мойта е родена през лятото и може би за това не си пада по зимни дрехи, знам ли...

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тук не е дошла, но ние нямаме истинска зима. Стигнала съм до заключението, че сезоните в страните трябва да се приемат такива, каквито са. Терзанието какво е в България, само ще ме направи тъжна и вечно мърмореща.

# 19
  • Мнения: 994
Да ти пратя някой и друг градус от нашите  Grinning.
Аз вече така съм свикнала с жегите, че на студено и мрачно не мога да вирея.
Дано все пак имате някой и друг ден циганско лято!

# 20
  • Мнения: 312
Да ти пратя някой и друг градус от нашите  Grinning.
Аз вече така съм свикнала с жегите, че на студено и мрачно не мога да вирея.
Дано все пак имате някой и друг ден циганско лято!





Прати малко топло и на север   smile3525. При нас също мирише на зима ,а лятото най-високите температури май бяха + 25. Липсва ми българското лято, плажа,морето .......  grinning039

Общи условия

Активация на акаунт