Ах , тези футболисти .....

  • 2 792
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 891
За това харесвам Окоча  Whistling

# 46
  • Мнения: 7 122
Чакай да преброя  Laughing - Бразилия, Милан, Добата, фен на отборите с бразилци, чурбътъ.
Първоначално и аз си помислих, че за мъж ми питаш, но ми прелетя бързо мисълта.  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 787
Много харесвах Луиш Фиго  Heart Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 672
Г.Иванов е играл в Добруджа едно време, и в ЦСКА, и в един американски отбор , заедно с Хр. Стоичков. Честно да си кажа, мен много ми харесва визуално  Blush 

# 49
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Кишишев беше "земен" , когато играеше в Нефтохимик- Бургас.После  като стана национал и започна  да играе  в Англииската Премиашип- незнам  newsm78
Моят любимец тук е Джеими Карагар и Жаби Алонзо- Ливерпул.- имат си пипи момчетата.
не харесвам Бекам като личност , но не мога да не призная качествата му на баща......
Вили

# 50
  • Мнения: 2 891
Еееех, този Ливърпул! По мъж ли е?

# 51
  • Мнения: 15 746
Аз лично миналата година се запознах, съвсем случахно, с любимия ми футболист, но се разочаровах. Супер тъпо и гадно е да го видиш що за стока е извън терена  Sad Sad Sad Close
Сподели кой е, за да не се морим напразно.   Outta Joint
На мен любимец ми е кметО на Пасарел.  Grinning

И на мен.  Blush

# 52
  • Мнения: 539
Харесвам Бербатов Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 6 574
Имах 6-7 годишна връзка с футболист.  Mr. Green (единствената друга сериозна връзка освен тази с мъжа ми. ) Беше джентълмен, красавец, национал, обичахме се много , ревнувахме се много и не беше тъп  Grinning , а аз бях на 17 и с 20 кила по-слаба. Хубави времена бяха... ама сега май ми е по-гот  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Не обичам обобощенията и етикетите във всяка професия или прослойка има от всичко - и тъпи и умни и красиви и грозни, абе свят шарен
 

# 54
  • Мнения: 11 607
Г.Иванов е играл в Добруджа едно време, и в ЦСКА, и в един американски отбор , заедно с Хр. Стоичков. Честно да си кажа, мен много ми харесва визуално  Blush 

Въх, въх, въх.....как съм я изпущила таз тема.........Галинчо го знам...как нЕма да го знам......Тръпки ме побиват......

Определено имам спомени от неизвестен футболист, и особено от още по неизвестният му брат,също ритнитопковец..........Ех, брата не мога да го забравя по ред причини........Ех, спомени, ех и ред други неща......

Всички са луди по италианците! Що ли? Малдини, Тоти..... Виж и ван Бастен - въпреки,че ми е любимия футболист, визуално не ми е харесвал много-много.......

Външно съм харесвала само един футболист - Морис(Мо) Джонсън.....Капитан бе на Шотландия май..... newsm78преди сто години.......Чух после за него,че бил пропаднал.....Жалко! Красотата не рита на терена! .....

Вижте и ТОВА, но ако не ми се чете нещо лошо, просто не го отваряйте!

Преди време бях казала - къде футболна тема без стрелчето, рони и джей джей......Сега останаха и още 2-3 форумки да дойдат и ще се съберем!

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дженаро Гатузо, точка. Heart

# 56
  • Мнения: 5 393
Малдини и Батистута Heart Eyesако говорим за визия. Ама вече одъртяха де.... Rolling Eyes

Иначе като цяло най-най-най любимият ми е Оливър Кан-страхотен е Heart EyesИ е най-добрият вратар, и е толкова грозен,че чак е чаровен.

# 57
  • Мнения: 11 607
Иначе като цяло най-най-най любимият ми е Оливър Кан-страхотен е Heart EyesИ е най-добрият вратар, и е толкова грозен,че чак е чаровен.

В едно футболно списание Ивайла Бакалова го класира като най-грозен футболист.....

# 58
  • Мнения: 5 393
Иначе като цяло най-най-най любимият ми е Оливър Кан-страхотен е Heart EyesИ е най-добрият вратар, и е толкова грозен,че чак е чаровен.

В едно футболно списание Ивайла Бакалова го класира като най-грозен футболист.....

Ами той наистина си е грозен, ама мен ме кефи.... Crazy Crazy Crazy

# 59
  • Мнения: 3 423
Иначе като цяло най-най-най любимият ми е Оливър Кан-страхотен е Heart EyesИ е най-добрият вратар, и е толкова грозен,че чак е чаровен.

В едно футболно списание Ивайла Бакалова го класира като най-грозен футболист.....
Ха-ха, ако поработи повече,
ще стане човек, еволюция...
На мен повече ми харесва
новият им вратар, симпатяга е.
Забравих да ви кажа, че друг
Оливър, а именно Биирфоф ми
харесва също, а може и да говори.
За задника и краката му изобщо
да не отваряме дума. Мда.

Общи условия

Активация на акаунт