Стамболийски - увеличаваме се!

  • 7 984
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 676
               Честит Рожден Ден на Калоян!

  Бъди здраво, усмихнато, обичано и безгрижно детенце!
 Поздрави за мама и тати!

         

# 271
  • София
  • Мнения: 676
  Ели, виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217140.0.
  Стискам палци да се оправи  Praynig. Нека му прочетат молитва за здраве  Peace.

# 272
  • София
  • Мнения: 676
Днес голямо затишие  Thinking. Хубавото временце си оказва думата  Wink.

# 273
  • Мнения: 4 451
Добро утроооо! Grinning
Да пийнем по чаша горещо капучино в тази хладна утрин.



Ели и мен ме разстрои лошата новина за детенцето на твоята приятелка. Моля се за него. Praynig
Dori, какви интересни неща е имало в НДК. Жалко, че е толкова далече. Радвам се, че на Алекс му е харесал театъра. Grinning Мими трудно я удържат на такива мероприятия в детската градина. Confused Забравих да се похваля, че от днес сме на градинка.
Билянка, преснимай ми рецептурника. Ще изпратя паричките по Росито. Всички ужасно съжаляваме за напускането на г-ца Мими. Децата много я обичат. Но при вашите заплати напълно го разбирам момичето.
Какво става с dimi, Eli, stanka, sleepy, Djily, Gepard? Ще се радвам да се включат.
Много усмихнат ден! Hug

# 274
  • Мнения: 26
Вие може би незнаете но Gepard днеска навършва 30.
Черпя торта и кола че голямото празненство ще е в събота.

# 275
  • Мнения: 891
Gepard Честит рожден ден !
Пожелавам ти много щастие, късмет
и в най-скоро време да намериш половинката си  Grinning 


Честит Рожден Ден на Калоян на sleepy на патерици.
Желая му безгрижно детство, изпълнено с много смях и игри.  Peace


mari_anka не ви посещавах много честичко, защото нямах много свободно време за форума.
В неделя седнах да пиша, но като прочетох написаното от теб за смъртта на малкия Калоян на Искрица Надежда
се разстроих много. Просто ми мина желанието да пиша каквото и да било.  Cry

А относно диабета.... Наша племенница /на 1-ва братовчедка детенцето/ също е на инсулин от 1 година.
Тя е на 6 години и половина, но заболяването и го откриха миналата година по това време,
тоест когато беше на възрастта на моята дъщеря.  Confused
Много им е трудно ...
В никакъв случай не обвинявам майката, но детето ядеше адски много шоколад.
През последните 2 години почти само с това се хранеше ...  Tired

И аз много съжалявам за г-ца Мими. Тя беше страхотен човек  Hug
Ще липсва на децата  Tired а и на нас


# 276
  • Мнения: 891
И аз имам едно предложение за заглавие на новата тема.
"Една година мина откакто СтАмБоЛиЙсКа тема има."

Това заглавие много ми харесва  Peace

# 277
  • Мнения: 1 065
Gepard, честит рожден ден! newsm59
Желая ти много,много щастие и любов! 1dating
  Хубав ден и весело изкарване на празника в събота . smile3525
Момичета,не съм ви забравила,чета от време на време ,но или нямам време, или няма нищо съществено за писане.Използвам хубавото време и гледам да не седя много пред компютъра,че поякога уж сядам за малко да прочета нещо ,а току-виж минат часове.
Билянка,днес готвих кюфтета с бял сос по твоя рецепта от форума.На мен много ми допадна на вкус  bouquetЩе видим довечера мъжът ми какво ще каже,че от препеченото брашно малко на цвят съм го докарала като боза-кафеникав сос със кюфтета.
Хубав слънчев ден ви желая на всички

# 278
  • Мнения: 23
Gepard честит рожден ден и от мен! nbirthday
 Много здраве преди всичко,щастие и любов luvbed
 И аз нямам време много да пиша нещо съм се хванала да направя есенно почистване докато не са спряли децата от градината че после и да искам няма да мога с тях smile3521.Да ви се оплача въпреки че много се обичат двамката hug за жалост започнаха и леко да се припляскват bash и с това лудницата става все по голяма.Но така ще е оттук нататък важното е да са здрави.Лек ден желая на всички smile3525

# 279
  • Мнения: 4 451
Gepard честит празник! Желая от сърце здраве, сбъдване на съкровените мечти и много, много любов!


И да пуснеш снимки от юбилея. Grinning
dimi, радвам се да те видя във виртуалното пространство. Grinning Напоследък и аз нямам време да се видим и в реалното Tired Много ядове и проблеми. Confused Днес научих добра новина (дано е истина Praynig) - през м.ноември се завръща г-жа Пелтекова. Много съм щастлива.
stanka, ние с моята сестра не сме близначки (тя е с 3г. по-малка от мен), но много се карахме и биехме като деца. Без това май почти никой не минава. Но сега сме много близки.
djily, ти ме заинтригува с тези кюфтета на Билянка. Ще взема да погледна рецептата и аз, че се изчерпах откъм идеи. То времето и за готвене ми е кът. Tired Пиши по-често. И на нас не ни се случва нищо особено, ама се помотаваме наоколо Wink

# 280
  • Мнения: 4 451
Gepard, видях те. Grinning И много ти се зарадвах. Тъкмо си помислих, че си ми сърдит. Давай още красиви снимки насам. Много обичам да разглеждам, но незнам кои са сайтовете. Tired

# 281
  • Мнения: 4 451
Голям срам Embarassed. Чак сега видях, че никът ти е изписан сред рожденниците в днешния ден. Къде блях сутринта?!

# 282
  • Мнения: 26
ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!

mari_anka каде си ме видяла? Нещо не захапах. А аз не се сърдя, спокойно.
Ето линк към сайта. Да поскромнича малко като дам линк към мойте снимки.  Joy

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=2948

Малееее аз съм бил побликувал 59 снимки. Не бях забелязал че са толкова много.
Сайта е много голям така че имаш много за раглеждане.

# 283
  • Мнения: 4 451
Видях те, ти не се ли видя? На страницата, където се изписват всички подфоруми са изписани рожденниците днес. След малко ще разгледам твоите снимки, че сега оформям новата тема.

# 284
  • София
  • Мнения: 676
          Честит Рожден Ден, Gepard!

  Нека животът ти е изпълнен със здраве, споделена любов, детска глъч и реализиране на мечтите ти!
 
     

Общи условия

Активация на акаунт