ДОБРИЧ - ти наш си земен рай...(34)

  • 12 786
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Аз не разбрах, че и Диди Деми е на снимката Embarassed...
Цоцоланке, на море бяхме миналата седмица, затова и не дойдох на срещата.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 958
... и двете сме с прическа Шик-сасон(ужас) ...

Че какво ви има на прическите  newsm78 много са си хубави дори  Laughing За времето си, са били модерни, ако изобщо имаше мода тогава  Crazy
Да не вземем да си показваме старите снимки, че ще изпукаме от смях тук rotfImbo


Снимката е много хубава, моля, моля.....Отговора е - Тцъ, корекции няма да правя!
Тя снимката е хубава, но някои от елементите в нея не

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
днес е Голяма Богородица

То не е лошо да празнуваме по 2 пъти празниците, но дали Мариите ще искат да почерпят двойно  newsm78
Много съм против това "ново" и "старо". Или едното, или другото.

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
щях да дойда, мам като нямаше кой да глрда малкия. Вие докато си пиехте ракийката, аз си люлях детето на 50 метра от вас.

# 19
  • Мнения: 208
днес е Голяма Богородица

То не е лошо да празнуваме по 2 пъти празниците, но дали Мариите ще искат да почерпят двойно  newsm78
Много съм против това "ново" и "старо". Или едното, или другото.
кemi ето я почерпката :
  bouquet
  bouquet
  bouquet

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
 Heart Eyes

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Moмичета, колко трябваше да е минималният доход на член от семейството, за да получаваш детски?

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 958
200 лв.

# 23
# 24
  • Мнения: 2 821
 Confused много депресиращо това за водата..не го дочетох Naughty

# 25
  • Мнения: 166
Много е страшно,но е истина,че не пазим околната среда и че някой ден може би ще стане така.

# 26
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Кеми, благодаря за отговора. Нещо ми беше останало в ума за 200 и нещо.

# 27
  • Мнения: 1 367
Добър вечер,дами!Да ви питам,не ви ли се струва,че паркът е станал вече не толкова приятно място за разходки на дечицата ни?Колкото пъти отидем там,вечно се прескачаме с разни камиони,косачки и прочие леко-и тежкотоварни возила,които вдигат шум до небето. Да не забравяме и служителите на фирмите за хигиенизиране,които като ги помолиш да не метат в краката ти и да не вдигат прах,когато си храниш детето,ти отговарят "стойте си,не ми пречите".За самотните пенсионерки,които само обикалят групичките майки в търсене на компания и се бъркат в разговорите няма да говоря. Та по проблема с камионите и всичко останало,опитах се да попитам т.нар.власт имащи в града,не може ли тези шумни и прашни дейности в парка да бъдат вършени маааалко по-раничко сутрин или вечер,когато няма толкова хора. Отговориха ми,че нищо не може да се направи,тъй като не могат да наредят на фирмата с какво работно време да бъде. А фирмата е общинска....Та така. Споделям си го с вас,тъй като съм сигурна,че и вие сте го забелязали. Оказва се,че в целия град не остана тихо и спокойно място,където бебетата да спят необезпокоявани на въздух,а по-големичките да тичат и играят,без опасност от преминаващи МПС-та.  Лека нощ  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
steli76 , винаги съм смятала нашия град като по-тих и спокоен в сравнение със София и Варна. Да, случвало се е да попадна на бучащи косачки и вдигащи прах чистачки, но и в нашия блок редовно се случва някой да пробива дупки в 14 часа Confused. Никой с никой не се съобразява и само си хабиш нервите безцелно. А относно бабките - въпрос на манталитет. Колелетата по жълтите плочи са не по-малко опасни от МПС-тата в парка. Даже неможеш да реагираш, защото профучават край тебе. Само, че в това предизборно време на кой кмет ще му пука за подобни недоволства Crossing Arms

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.
Днес ще изписват племенника ми от болницата. Вече е голям мъж на цели 3 дена!

Лек и весел ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт