ДОБРИЧ - ти наш си земен рай...(34)

  • 12 836
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Добрич
  • Мнения: 298
Опааааааааааа......... още една рожденничка

 newsm67 newsm67 newsm67Миме, да ти е жива и здрава Калина! Пожелавам й много щастие и безгрижно детство! newsm59 newsm59 newsm59

# 256
  • Мнения: 166
Честит рожден ден на Радена и Калина да са живи и здрави,много щастливи и добрички.

# 257
  • Мнения: 101
Момичета, имам един въпрос, ако някой може да ми отговори. Знаете ли някой лекар, който да е гастроентеролог, освен д-р Баева?

# 258
  • Мнения: 167
Честито на малките принцеси! Желая им здраве и весело,безгрижно детство! 
 
                                           bigdance2


Амарена,мерсаж HugРадвам се,че се включваш тук,чакаме и Мимето Simple Smile

# 259
  • Мнения: 4 392

Точка, Hug
Az пак да питам: Кой, къде събира парите?
krasobr, явно си наясно с нещата, тъй че да питам: като неформално сдружение дали ще можем да направим коледен базар от наше име, без да сме "прикрепени " към някого Thinking?

# 260
  • Мнения: 2 821


а това е тортата, която собственоръчно измайсторих bowuu - форумска рецепта Mr. Green

# 261
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит рожден ден на Радена и Калина!!!

Мама Блу, тората изглежда много добре.

# 262
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ей, че хубав ден днес, пълен с толкова много рожденници!!
Боряке, честит рожден ден на Раденка! Да ви расте здрава, щастлива, весела и послушна!
Чудесна торта си измайсторила, браво!!!

Миме, честит 9-ти рожден ден на порасналото ти момиче! Много здраве, много шестици в училище и късмет в живота!

gabriel2
, радвам се, че се засякохме. Не се притеснявай, че не ме изчака- аз и без това след това бързам за работа.

Момичета, имам един въпрос, ако някой може да ми отговори. Знаете ли някой лекар, който да е гастроентеролог, освен д-р Баева?

Аз знам за д-р Андонова (май във Вивата преглежда) и д-р Милен Георгиев (последно преглеждаше в ДКЦ II)

# 263
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАДЕНА И НА КАЛИНА  ! Да са живи и здрави и да радват всички. Безгрижно детство им пожелавам. Аз се включвам от зала.... поне докато ми оправят нета у дома Hug

# 264
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте Simple Smile
Честит Рожден ден на Радена!!!!!МНого здраве,щастие и усмивки!!!
  bouquetТова е за теб,Бори Simple Smile))))))
Аз не съм писала отдавна,но ви чета.За инициатива ще участвам с каквото мога Simple Smile

# 265
  • Мнения: 41
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА И РАДЕНА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ СЕМЕЙСТВАТА СИ МНОГО.ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ,МНОГО ШЕСТИЦИ В У4ИЛИЩЕ. newsm51 newsm59 nbirthday  ura happy bd baloni bdbaloni

# 266
  • Мнения: 2 821
ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ,МНОГО ШЕСТИЦИ В У4ИЛИЩЕ.
Joy..Радена е на 2....виж по долу

# 267
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ,МНОГО ШЕСТИЦИ В У4ИЛИЩЕ.
Joy..Радена е на 2....виж по долу

Е, нали някой ден ще стане ученичка. Mr. Green

# 268
  • Мнения: 208
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАДЕНА И НА КАЛИНА 
Много здраве,щастие,усмивки и безгрижно детство!
                                             
                                                    Боре,Мими специални поздрави от менБоре дай рецептата за тортата че лигите ми изтекоха                                                                                                                                                                 

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 18:41 от geomar

# 269
  • Мнения: 41
спинки пожеланията са за напред не е казано 4е е за сега аз ги пожелах от сарце апак кой какво мисле не ме интерисува.

Общи условия

Активация на акаунт