ДОБРИЧ - ти наш си земен рай...(34)

  • 12 814
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 821
спинки пожеланията са за напред не е казано 4е е за сега аз ги пожелах от сарце апак кой какво мисле не ме интерисува.
Хриси, мила, неможе да не те интересува кой какво мисли тук...
Стана ми смешно това пожелание...предполагам не ти е останало време да обърнеш внимание на възрастта на детето...нищо лично..просто вметка...със здраве Wink

geomar, това е желираната торта от Готварския. Рецептата я има в готварската книга...

# 271
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честит рожден ден на Калина и Радена!!

Специално за Мама Блю и Мими кирилизацията!!!

# 272
  • Мнения: 41
мами блю сажалявам но наистина не сам видяла на колко годинки е малката понеже влизам много рядко имам много работа у дома.сажалявам много  и се извинявам пак ако съм обидила  някого smihesorry  love001

# 273
  • Мнения: 167
привет мамички, още веднъж здрави и весели рожденички/Мами Блю човек да го хванат комплексите от тая торта))))/! Днес взех даром от "Пато" 4 стека по 12 бр мин.водички=48.Утре ще им лепя хартиените стикери "Ако си пил, слез!Спаси дете!". Лека нощ на всички, до утре

# 274
  • Мнения: 4 392

Да се самоцитирам пак Blush
Здравейте,
Получих "факс" от pavletutka , че тук нещо се прави. Grinning
Много хубава инициатива! Браво!   bouquetИ аз бих искала да се включа, поне финансово. Само кажете на кого се предават парите и по колко. Иска ми се и наяве да участвам,но очакваме гости тогава, пък са мъжови приятели, аз не ги познавам, за да ги затътря веднага на протест. Confused
krasobr , тези стикери ще се продават ли?

checha , честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава!
Точка , голям сладур е момъкът! Grinning


# 275
  • Мнения: 4 392

И пак:

Точка, Hug
Az пак да питам: Кой, къде събира парите?
krasobr, явно си наясно с нещата, тъй че да питам: като неформално сдружение дали ще можем да направим коледен базар от наше име, без да сме "прикрепени " към някого Thinking?

# 276
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН /на патерица вече/ на РАДЕНА и КАЛИНА!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ и ДА НОСЯТ РАДОСТ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ!

 

за щастливите мами: Бори и Мими
 

# 277
  • Добрич
  • Мнения: 958
Понеже и аз имах преди 2 дни повод да почерпя, но не успях, го правя сега. Поводът беше 9-та годишнина от сватбата ни. Почерпете се за наше здраве.


# 278
  • Добрич
  • Мнения: 958
Амарена, Красито може и да не е видяла въпросите ти, затова ще ти отговоря аз. Цената на стикерите ще бъде ясна, може би днес. Очакваме калкулацията на разходите. Вече имаме и заявка за стикери. Когато разберем, ще пишем тук, за да се уточним кога и по колко пари ще събираме.
По повод на Коледния базар:
Макар и да бях писала по темата, освен МамиБлю и Мама Цоцоланка никой друг не се включи. Незнам защо става така. Но с общи усилия се надявам тази година да направим нещо. Нека мине протеста, който е с по-голям приоритет в момента, ще мислим и за базара. Продължаваме да събираме мнения и препоръка, а след това и произведения.

# 279
  • Добрич
  • Мнения: 958
И за последно тази вечер.
Това е окончателният вид на стикерите:

# 280
  • Мнения: 41
добро утро май4ета.само да сам свободна ще се вклю4а и аз за пари4ки също .приятен ден на вси4ки .А сега кафето е от мен     food010  food010  food010 cook  love001

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейтееееееее Hug

kemi , честита ти годишнинаааааааааа! Много любов и щастие желая на Вашето хубаво семейство!

Стикерите са суперски.........

Хайде на сутрешното кафееееее

Мама Блу , тортата ти изглежда суперррррррррр  bouquet PeaceКак изкарахте празника вчера? Радена , щастлива ли беше или все още не я вълнуват РД?

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 298
Ей, hrisi_06 по едно и също време сме писали хахаха и сме си мислели за кафенцееее Joy

# 283
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз докато стигна до компютъра, станало време за обяд.

Кеми, честита годишнина на патерицата. Все така сладък да ви е живота като тези вкуснотийки.  bouquet

Не разбрах на кого ще се продават тези стикери, защото имам съмнения относно продажбата. И пак питам сами сини ли ще са, защото изглеждат мрачно.

Мами кой е сложил подписката за колелетата на Детската кухня?

# 284
  • Мнения: 2 821
Аз доколкото разбрах тези стикери ще са дават, не продават. Спинки е права, може да се разнообразят цветовете с по-ярки, напр. сигнално жълто и оранжево.
Какви колелета на Детската кухня...нещо не разбрах..не съм ходила отдавна, подписка някаква ли има?

Нащия празник /едната част, в неделя продължаваме/ мина добре. Диди, вълнуваше се Радена. Мисля, че добре се ориентират в материята РД от малки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт