Тест на един тест с цветя

  • 5 295
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 113
Хами, анкетата не ти е много читава - не дава брой/процент гласували.

Аз гласувах с първа опция, макар, че избрах само една снимка. При мен описанието й отговаря.

# 61
  • Мнения: 3 810
Изтествах се и се забавлявах Peace
Ей, че сме добрички Laughing

1- отговаря със сигурност, за 2 на 80%, но ще си призная че нямах време да изгледам всички до край- стигнах докъм 20.
Хамелеоне- действай, прави я!

# 62
  • Мнения: 103
Хами, анкетата не ти е много читава - не дава брой/процент гласували.

Аз гласувах с първа опция, макар, че избрах само една снимка. При мен описанието й отговаря.

Умишлено е така, ок си е анкетата Mr. Green Накрая ще се видят резултатите..

# 63
  • Мнения: 103
Изтествах се и се забавлявах Peace
Ей, че сме добрички Laughing

1- отговаря със сигурност, за 2 на 80%, но ще си призная че нямах време да изгледам всички до край- стигнах докъм 20.
Хамелеоне- действай, прави я!

1 снимка, тази, която е спонтанно избрана ми е по-важна..
Btw, киселицата, която си избрала.. тя е от тия 7 за които още не съм качил цялото инфо.. сигурна ли си, че това едно изречение, което е там съответства? Макар, че да, то е есенцията..

# 64
  • под тепетата
  • Мнения: 9 413
Гласувах с 1-ва опция, но и от двете избрани от мен има около 70 % истина  (20 и 8

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз също гласувах с първа опция, защото при мен и двете есенции съответстват на психологическият ми профил.  Wink

# 66
  • Мнения: 6 315
Да, въпреки пристрастността ми към жълтият цвят.  Laughing Пък и наскоро пих точно Rescue, в чийто състав влиза Simple Smile.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
от първия линк-6 от втория-29

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
Я пак ми обяснете как да прочета информацията за всяко растение, че нещо ми е прегрял мозъка и не разбрах.

# 69
  • Мнения: 4 392
Адресът е под самите снимки.
Разбира се, трябва да прибавиш www.   Wink

# 70
  • под тепетата
  • Мнения: 9 413
адресът е този bach.vlkomarov.info , и аз доста се полутах.

# 71
  • Мнения: 1 666
Доброволец № незнам-кой
от първата снимка - 20
от втората снимка - 21
Описанията отговарят напълно!

# 72
  • Мнения: 103
Да, въпреки пристрастността ми към жълтият цвят.  Laughing Пък и наскоро пих точно Rescue, в чийто състав влиза Simple Smile.

Е, глей са, ако ги познаваш Баховите, това компрометира положителния отговор, който си дала..

# 73
  • Мнения: 103
Адресът е под самите снимки.
Разбира се, трябва да прибавиш www.   Wink

Не, не трябва да добавяш www, това е поддомейн.. не мога да го напиша тук, защото сайта ми е рестрикнат от администратор и ако го напишете веднага бива заместен от google.com - пример малко по-нагоре..

# 74
  • Мнения: 103
На тази снимка (http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3819528), общата, отдолу е адресът, където можете да намерите инфо..

Общи условия

Активация на акаунт