Детска градина"Шарл Перо"?

  • 2 720
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Казаха ми за някакви 30 лв., за моливи и някакви други неща?
На вас искали ли са ви първият месец пари за това което ще му е нужно.

И друг въпрос имам, казаха ми, че като самотна майка трябва да плащам 20 лв , вместо 40 лв?

Задължително ще предупредя учителките там за захласването, ще купя всичко което ми казахте, но да ви кажа честно, първите дни срам не срам ще кръжа около детската градина..

# 16
  • Мнения: 28
Казаха ми за някакви 30 лв., за моливи и някакви други неща?
На вас искали ли са ви първият месец пари за това което ще му е нужно.

И друг въпрос имам, казаха ми, че като самотна майка трябва да плащам 20 лв , вместо 40 лв?

Задължително ще предупредя учителките там за захласването, ще купя всичко което ми казахте, но да ви кажа честно, първите дни срам не срам ще кръжа около детската градина..


Здрасти,

това по колко пари ще се събират се решава на родителската среща т.е. през октомври. Ние събирахме първата година по 50 лева - за играчки /нямаха никакви - нали бяха първа група/, печка /духалка - става доста студено преди да пуснат парното - после е сауна/, учебни материали, фолио за шкафчетата, минералната вода /за която споменах - 5 лв./ и бодигард /3 лв. за цялата година/.
За самотна майка е 20 лв. т.е. таксата е наполовина, но само ако детето носи твоето име т.е. бащата не го е припознал. При кои учителки ще бъдете - пиши ми, ако знаеш. Откога тръгвате на градина - може да се засечем - ние сме от трети. Ако мога да ти бъда полезна с още някаква информация с радост ще ти отговоря.  Peace

# 17
  • Мнения: 488
Казаха ми за някакви 30 лв., за моливи и някакви други неща?
На вас искали ли са ви първият месец пари за това което ще му е нужно.

И друг въпрос имам, казаха ми, че като самотна майка трябва да плащам 20 лв , вместо 40 лв?

Задължително ще предупредя учителките там за захласването, ще купя всичко което ми казахте, но да ви кажа честно, първите дни срам не срам ще кръжа около детската градина..


Здрасти,

това по колко пари ще се събират се решава на родителската среща т.е. през октомври. Ние събирахме първата година по 50 лева - за играчки /нямаха никакви - нали бяха първа група/, печка /духалка - става доста студено преди да пуснат парното - после е сауна/, учебни материали, фолио за шкафчетата, минералната вода /за която споменах - 5 лв./ и бодигард /3 лв. за цялата година/.
За самотна майка е 20 лв. т.е. таксата е наполовина, но само ако детето носи твоето име т.е. бащата не го е припознал. При кои учителки ще бъдете - пиши ми, ако знаеш. Откога тръгвате на градина - може да се засечем - ние сме от трети. Ако мога да ти бъда полезна с още някаква информация с радост ще ти отговоря.  Peace

На листчето което директорката ми даде пише 1-ва група  А. Георгиева.
От 3-ти септември сме на детска, а на 31 август трябва сутринта да го заведа да го види лекарката от детската градина. Надявам се тогава да разбера повече неща.
Е, нашият Криси баща му го е припознал, значи няма да мога Sad Ами да ако се засечеме няма да е лошо имам нужда от съвети, малко ми е напрегнато.
   bouquet

# 18
  • Мнения: 28
В градината все още продължава ремонта на покрива и групите ще бъдат смесени, така че може да се видим. Официално от 15-ти септември ще бъде открита учебната година. Да ти кажа така е по-добре, защото в началото колкото по-малко деца - толкова по-добре /повече внимание и по-лесна адаптация/. Ние също бяхме така миналата година. Успех първия ден /а и по-нататък/. Боби е ходил една година, но това не означава, че не ми е притеснено за първия ден, че и за по-нататък.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт