3 в 1 - неочаквано добра комбинация!

  • 8 069
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 587
една жаба, която няма време,  си подава крака за подковаване Mr. Green

и още една....но се записвам ако мога да следя,че от гости и работа направо забравих как се пуска компютъра(добре че е детето)

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
една жаба, която няма време,  си подава крака за подковаване Mr. Green

и още една....но се записвам ако мога да следя,че от гости и работа направо забравих как се пуска компютъра(добре че е детето)

Ооо, и двете задължително да участвате! Жмо, ти и в отчетната скоро не си наминавала Grinning

# 17
  • Мнения: 2 270
запис-ще е много интересно.Може би ще пропусна да учавствам ,че пак отивам на море на 4-ти,но може и да спретна нещо

# 18
  • Мнения: 4 406
а, то конкурс било... на мен ми звучи като зловещо пожелание за близнаци... понеже предната вечер обсъждахме със съпругът на шега, ако случайно имаме близнаци как ще вляза в лудницата веднага след раждането  Mr. Green
по темата- няма да участвам, но ще гласувам активно

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хей, Буми, радвам се, че се появи Hug

Един въпрос към първата категория - могат ли да се обработят снимките с Фотошоп?
Могат, но в рамките на допустимото-малко шарп, кроп...

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде, записче и от мен!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Микки   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 622
Запис  Laughing
Може пък и аз да участвам

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък да благодаря на Дамаянти, Мира, Катяджин и Дяволина, че се съгласиха да помагат с организацията  bouquet

# 24
  • Мнения: 858
Запис-ще следя темата с интерес newsm53

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Запис-ще следя темата с интерес newsm53

И ще участваш, нали?

# 26
  • Мнения: 2 616
зАПИС И ОТ МЕН!

# 27
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
запис-ще е много интересно.Може би ще пропусна да учавствам ,че пак отивам на море на 4-ти,но може и да спретна нещо

.....спретнеш ли пак ще обереш наградите!  Laughing Mr. Green Hug Hug Wink


Аз пък да благодаря на Дамаянти, Мира, Катяджин и Дяволина, че се съгласиха да помагат с организацията  bouquet
Абе ще помагаме с каквото можем.... доста се изцъклих кат оси видях името... ден без компютър и какви работи се случват!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Кате, ти вече си си дала глвата в торбата още от предния конкурс  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 941
запис-ще е много интересно.Може би ще пропусна да учавствам ,че пак отивам на море на 4-ти,но може и да спретна нещо
.....спретнеш ли пак ще обереш наградите!  Laughing Mr. Green Hug Hug Wink
А, Дяволската жена какво ще я правим? МИналият път обра в няколко категорий първите места, че и вторите даже!!!!

Общи условия

Активация на акаунт