3 в 1 - неочаквано добра комбинация!

  • 8 112
  • 225
  •   1
Отговори
# 75
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мира, Еми ти е обяснила за рамката, още въпроси?
За анонимността-както Ани е казала може друг да използва твоето детенце, така че няма да сме сигурни, че творбата е твоя.

# 76
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мира, Еми ти е обяснила за рамката, още въпроси?
За анонимността-както Ани е казала може друг да използва твоето детенце, така че няма да сме сигурни, че творбата е твоя.


Ясно! Благодаря!

# 77
  • Мнения: 1 884
Разглаждам сайта и вече очаквам коментари и залози както всеки път, къде се изпокрихте всички???  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 270
работят Laughing Laughing Laughing

# 79
  • Мнения: 2 270
ето нещо подходящо за колажа



малко по малко обработено

http://images.annaanastasova.multiply.com/image/5/photos/21/orig … B7k5aXjTWk9YYds8Q

ето от тук се повлиях
http://images.annaanastasova.multiply.com/image/4/photos/21/orig … %2CzS1ZSMHOgjh1LQ

# 80
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ани, и в другата тема видях колажа. Много хитра идея! Би могло да се използва в конкурса...

# 81
  • Мнения: 1 084
Ани, много е готино! Дълго се взирах, за да разбера кое е дете и кое кукла Simple Smile)))
Ходих пак да разглеждам произведенията на участниците Simple Smile) и BTW, заради колаж "делва със злато"  hahaha си разлях кафето от смях върху дънките Simple Smile)))) Авторът ми дължи кутия Tide Simple Smile)))))))))) (след като мине гласуването, де)  Joy

# 82
  • Мнения: 2 270
страхотни колажи-БРАВООООО

# 83
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз съм впечатлена. Още повече, че самата тема за колаж не е особено лесна за изпълнене! Поздравления на всички участници!

Само незнам защо още няма смелчаци за рамки? newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 6 743

Само незнам защо още няма смелчаци за рамки? newsm78
Mmm, има една и ми прилича на Петина  Mr. Green , но може и да греша  Laughing

# 85
  • Мнения: 1 941
Дамаянти, ако имаш предвид мен (щото си изпуснала някои букви  Mr. Green) това съвсем не е в мой стил....
Колажът "Нов живот" ми е покъртително депресиращ!

# 86
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Само незнам защо още няма смелчаци за рамки? newsm78
Mmm, има една и ми прилича на Петина  Mr. Green , но може и да греша  Laughing
[/quote]

Сладък бонбон, според мен!!!!!
Wink Peace

# 87
  • Мнения: 2 270
Дамаянти, ако имаш предвид мен (щото си изпуснала някои букви  Mr. Green) това съвсем не е в мой стил....
Колажът "Нов живот" ми е покъртително депресиращ!
да и на мен ,има замисъл и изпълнение,но е покъртителен.
Наистина и аз се изненадах на многобройното участие досега за колажите.Има страхотни неща,но има и такива ,които не са в стила на "Anne Geddes"хубави са но не в нейния стил.А условието на задачата е точно такова

# 88
  • Мнения: 11 329
Колажите не искам да ги коментирам, че според мен има само 2-3 дето отговарят истински по темата.
Думата ми е за категорията Ваканция
Там има според мен само 5 истински ваканционни снимки. А снимките са 12!
Идея си нямам какво търсят там пейзажите от Калиакра. Снимката с багера на плажа ми е повече от грозна. Чичото с фанелка ФСБ ми е безумен. Детето дето дава паричка на статуята - също.
Моля авторите да не ми се обиждат, но за мен ваканционно настроение отразява състояние на духа, особено на детето по време на ваканция.
Или аз разбирам темата грешно. Thinking

# 89
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мога да се съглася с Вечерница, обаче не знам какво да се направи по въпроса. Тъй като няма жури да декласира някои от творбите,  просто нямам идея.

Общи условия

Активация на акаунт