Приемам съвети и мнения всякакви!!

  • 1 482
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Стеф осъзнаването на положението, в което се намираш, желанието ти и най-вече решението, че започваш с твоята собствена промяна е първата ти крачка, която ще те изведе до финалната права след време  Hug

За хранителните добавки, аз съм ''за'' особено в комбинация с велото ти! Относно него започни с лека тренировка, но гледай времетраенето да варира от 45 минути до 60 минути. Скороста за мен лично няма значение, важно е да се отчита сърдечна и двигателна дейност  Peace За пъпеша можеш да хапваш до 200 гр. не повече дневно и то на гладно преди каквато и да било друга храна. За режима на хранене тъй като казваш, че ще ограничиш определена група храни те съветвам да се ориентираш към дългосрочен режим - Разделно хранене или Дюкян например... Поразгледай, попрочети тук и там и на база това какви храни и принципи ти допадат, за да бъде лек дадения режим хващай нещо за ушите и давай да мориме килата...  bowuu С теб съм  Hug Успех   bouquet

# 16
  • Мнения: 636
Първо поздравления за цигарите Hug
Съветът ми е да се спреш на някой режим , а не на глад. Аз самата съдя по себе си. Имам си 5 килограма, които си свалям и качвам много бързо. Единствено, когато бях на балансирано хранене, което включваше за деня 1плод, кафе, 2яйца, филийка, печена риба или пиле за вечеря плюс голяма салата и го съчетавах с фитнес успях да си поддържам килограмите в продължение на месеци наред. Към диетата плодове с мед и чай прибягвам само ако искам да сваля преди някой повод. Това гладуване действа за мен перфектно на кожата на лицето-избистря се тенът и засияваш направо, но след 10я ден спираш да отслабваш. А след захранването качваш половината от това , което си свалил. Не ти го препоръчвам Stop Освен това е мъчение за психиката ooooh!
Погледни диетата на Дюкан или си купи книгата Peace И задължително започни някакъв спорт.
Успех Hug

# 17
  • Мнения: 224
Здравей! Приятелят ми успя да ослабне за 1 месец с 10 кг с нисковзглехидратна диета - т.е. никакъв хляб!!! Никакви картофи, ориз, НИЩО газирано (особено кола), без пържени неща, без плодове с високо съдържание на захар, много вода, яде се месо, всякакви челенчуци, млечни продукти. Задължително се закусва, поне нещо малко - може домат и сирене. Тренировки три пъти седмично. Иначе той си хапваше от всичко друго, дори понякога нарушаваше диетата, но примерно 1 или 2 пъти седмично. Може малко сладко, но само веднъж седмично.
Т.е. може да се яде от всичко (без забранените неща, разбира се) по малко и с мярка.

# 18
  • Мнения: 6
Със спирането на цигарите свалянето на килограмите значително е станало по-трудно,дори е възможно да качиш още .НО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ Peace
браво за цигарите.Според мен без спорт няма да се размине  bouquet
Ако има нещо питай  bouquet
Храненето е много важно , гледай да не се объркаш във форума с диети ,че спецове много  bouquet
Рядко взех да пиша тук,ако искаш на лични  :bouquet:zdravei pohvalno 4e imash silna volia za cigarite i dietata ednovremenno moga da ti dam savet zashtoto beh 90kg a sega 80 kg. i to za edin mesec, pishi na licnia.

# 19
 Искам да споделя моя начин за поддържане на фигурата си, но най-напред и най-важното в случая :

 bouquetБраво за цигарите! Възхищавам ти се   bouquet наистина.

 И храненето е много важно разбира се  Thinking но според мен движението е много по- полезно от колкото безумните диети  #Crazy  #Crazy  Sick
 А
з лично се  поддържам  с бойни изкуства (ТАЙ ЧИ )  Stophttp://taiji-bg.com/bg/about_us.htm  ) .........  свалих доста килограми и определено се стегнах   Twisted Evil станах и гъвкава hahaha   Joy интересно е, че дори 60 - 70 годишни дядовци могат да го тренират  hahaha  уж не правиш кой знае какво само дето накрая имаш мускулна треска тук и там  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт