Нашите " специални" деца с ДЦП.

  • 63 040
  • 461
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 838
djuliana_05 -стискаме ви палци!

# 376
  • Мнения: 1 271
caireac77  Честит Рожден Ден!
да си жива и здрава и много хубави неща за напред в живота ти да се случват

 bdbaloni Hands Clap bdbaloni  Hands Clapbdbaloni

# 377
  • Мнения: 110
 nbirthday   ura caireac77  честит рожден ден и от мен ! Да си жива и здрава и нещата които си пожелаеш в днешния ден много скоро да се сбъднат  smile3510

# 378
  • Мнения: 110
djuliana_05 няма сърце и душа които да са безразлични към такава мъка. Поели сте пътя, вярвам че всичко ще бъде наред и ще дойде ден да шляпаш палаво дупенце  Simple Smile Пожелавам ви много късмет и съм сигурна,че хората ще се мобилизират и ще ви помогнем.

# 379
  • Мнения: 526
Честит Рожден ден мило майче, много кураж по поетия от теб труден но и изпълнен със щастливи мигове път nbirthday Tada newsm51

# 380
  • Мнения: 382
caireac77  Честит Рожден Ден и от мен!
desi bebeta, трябва да си много силна, заради двете дечица... Наистина много си преживяла... А за плуването съм чела, че е най-добрата рехабилитация при ДЦП. Ние също ходим. Жалкото обаче е, че в нашата "държава", чиято последна грижа са децата, няма пригодени басейни и необходимите съоръжения.

# 381
  • Мнения: 1 037
caireac77,честит рожден ден, пожелавам ти много здраве и щастие, а найвече Никита да ти носи много радост.

# 382
  • Мнения: 44
caireac77 с най-добри пожелания за много-много здраве и щастие !  baloni hbday

# 383
  • Мнения: 526
Мила Честит рожден ден

# 384
  • Мнения: 49
Здравейте!Синът ми е на 1г и половина и е с ДЦП.В момента посещаваме клиниката на д-р Чавдаров,но бих искала да ви попитм дали имате информация за подобни клиники в чужбина и дали мислите,че някъде другаде може да се направи нещо повече за нашите деца.Не че не съм доволна от това което правим в момента но не искам да пропусна нещо за което след 6м или година вече ще е късно.Благодаря Ви.

# 385
  • Мнения: 78
Здравейте момичета.
Благодаря Ви за пожеланията.
Никита от два дни е  много крив и с саполи,толкова саполи не съм виждала Sad
Нощем не може да спи,нослето се запушва и устата е с биба запушена и няма с какво да диша.
Общото състояние добре е.
За първи път от раждането боледува.

# 386
  • Мнения: 526
Миличка искренно се надявам бързо справяне със сополите, ние тази борба я водим вече 1 седмица.

# 387
  • Мнения: 154
здравейте всички мами. съчувствам ви в борбата със запушените нослета. ние минахме през такъв проблем още през септември. засега не ни е повторило. само се притеснявам за дребосъка когато баба му го разхожда далеч от зоркия ми поглед...като днес, аз работя, а те се разхождат. наистина е слънчево, ама едва ли е повече от 4 градуса...е, тя в повечето случаи е по-грижовна и от мен. особено при навличането на дрехи. иначе имаме хубави новини- май почти си настигнахме двигателното развитие за възрастта. само не иска да пълзи, въпреки че евече е съвсем наясно с техниката на пълзене, но това не ме тревожи, важното е, че проявява интерес към всичко, търси контакт с хората, даже досажда на непознати симпатични жени /като не живеем с татко, имаме проблем в контакта с мъжете - не са му интересни/...а е още само на 9 месеца и две седмици... Grinning.имаме два зъба, и тенденция за сдобиване с още поне два до месец. почти свикнах с проблема ни, и не ми прави впечатление. Само когато се срещнем с друго детенце на същата възраст, аз се учудвам на това, че родителите не изпадат в неописуем възторг когато детето им посегне към играчка с две ръце, или вдигне две ръце да го гушнат, или покаже, че иска дадена играчка...май когато всичко е наред, хората не забелязват някои неща и не им се радват толкова невъздържано, както аз се радвам на тях...

# 388
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
любомира, става ми мило като разказваш за малките си големи радости HugНаистина е така, здравите деца растат неусетно и се учат на всичко сами, и те радват родителите си, но по различен начин. Аз и сега изпадам в умиление от всяка нова думичка или малък успех на дъщеря си и признавам, че нищо от това, което се случва със здравото ми дете не ме е радвало така, както дребните неща, които се случват с Наталия. Heart Eyes А за сополите не обвинявай бабите или студа, това са си вируси, децата имат слаб имунитет и лесно ги прихващат. Confused Пожелавам ти още много поводи за радост  Hug

# 389
  • Мнения: 1 037
любомира ,  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт